Najnowsza generacja projektorów NEC z serii P

Najnowsza generacja projektorów NEC z serii P

Poleć znajomemu
2017-10-25 10:38:00

NEC Display Solutions wprowadził na rynek trzy nowe profesjonalne projektory - P554U, P554W oraz P603X - przeznaczone szczególnie dla korporacji oraz rynku edukacyjnego. Modele nowej generacji gwarantują wysoką wydajność i niezawodność dzięki długiej żywotności lampy oraz opatentowanemu rozwiązaniu NEC chroniącemu wnętrze projektora przed pyłem.

Środowiska edukacyjne i biznesowe mają wysokie oczekiwania wobec projektorów, zwłaszcza pod kątem wydajności i niezawodności. Nie sprowadza się to tylko do tego, że odbiorcy wymagają obrazu o bardzo wysokiej jakości, ale także oczekują długiej żywotności sprzętu i niskich kosztów utrzymania.

Dzięki innowacyjnemu opatentowanemu rozwiązaniu NEC, chroniącemu mechanizm przed kurzem i długiej żywotności lampy, nowe projektory w pełni spełniają te potrzeby. Szerokokątny obiektyw z zoomem oraz funkcją przesunięcia obrazu w pionie i poziomie sprawia, że dostosowanie ustawień do istniejącego ekranu jest proste. Szeroki wybór najnowszych interfejsów zapewnia komfort na długi czas, stanowiąc elastyczne, przyszłościowe rozwiązanie. Nowa seria P oferuje ponadto bardzo wysoką jasność sięgającą 6000 ANSI Lumenów oraz żywe kolory wynikające z zastosowania technologii LCD, gwarantując czytelność prezentacji i wysoki kontrast obrazu.

Gerd Kaiser, Senior Product Line Manager Large Venue Projectors w NEC Display Solutions Europe komentuje: “NEC stale pracuje nad udoskonalaniem naszych projektorów w celu dostosowania ich do rosnących potrzeb klientów. Wraz z nowymi projektorami z serii P opracowaliśmy trwałe rozwiązanie z lampą o długiej żywotności oraz długimi odstępami czasowymi pomiędzy wymianami filtra, co pozwala obniżyć koszty utrzymania. Nowa linia jest idealnym rozwiązaniem dla biznesu oraz instytucji edukacyjnych, wymagających wysokiej niezawodności.”

Nowe projektory z serii P są również optymalnym rozwiązaniem dla klientów, którzy chcieliby wymienić posiadany sprzęt na taki, który będzie spełniał najnowsze standardy, ale równocześnie pozwoli uniknąć dodatkowych kosztów związanych z instalacją, zamiast tego wykorzystując istniejące uchwyty montażowe.

źródło: nec/agdrtv24.pl

Zobacz produkt w zaufanych i polecanych sklepach

Ajax

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie NEC

NEC Display Solutions Europe GmbH z europejską siedzibą w Monachium w Niemczech jest odpowiedzialne za działania firmy na obszarze EMEA. Dzięki korzyściom biznesowym, jakie niesie za sobą dostęp do wiedzy i technologii NEC Corporation oraz własnemu działowi badawczo-rozwojowemu, firma jest jednym z największych światowych dostawców oferując najszersze na rynku portfolio produktów do wyświetlania obrazu. Firma posiada szeroką ofertę monitorów, od podstawowych do profesjonalnych i specjalistycznych, takich jak np. wielkoformatowe monitory do zastosowań reklamy cyfrowej Digital Signage, monitory graficzne oraz medyczne. Oferta projektorów obejmuje produkty do różnych zastosowań, od lekkich przenośnych projektorów, poprzez projektory biznesowe, dla edukacji, projektory 3D, aż do urządzeń do pracy ciągłej (np. w systemach POS) i cyfrowych projektorów kinowych. Prezesem i CEO NEC Display Solutions Europe jest Bernd Eberhardt.

Telewizory Audio-video_kina-domowe Audio__wieze Kamery_cyfrowe Kolumny__glosniki Audio-video_sluchawki Projektory Dvd__blu-ray Audio-video_sprzet-przenosny Audio__video_car-audio Audio-video_stacje-dokujace Audio-video_akcesoria Audio-video_inne Gps Gps_akcesoria-gps

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P