Sharp Electronics CEE wprowadza na rynek bezprzewodowy moduł Mini OPS

Sharp Electronics CEE wprowadza na rynek bezprzewodowy moduł Mini OPS

Poleć znajomemu
2017-10-27 13:10:52

Sharp Electronics CEE wprowadza na rynek bezprzewodowy moduł Mini OPS (Open Pluggable Specification) obsługiwany przez najnowszej generacji interaktywne monitory BIG PAD i monitory profesjonalne z serii PN-R. Niepowtarzalny bezprzewodowy moduł (PN-ZB03W) został opracowany, by pozwolić na łatwe i szybkie podłączenie własnych urządzeń użytkownika do monitorów Sharp bez używania kabli.

Moduł PN-ZB03W jest kompatybilny z komputerami Mac i PC, smartfonami oraz tabletami, dzięki czemu pozwala udostępniać treści publiczności zarówno z urządzeń służbowych, jak i własnych urządzeń zgodnie z ideą BYOD (Bring Your Own Device). Czterech użytkowników może jednocześnie wyświetlać na monitorze Sharp swoje materiały, co znacznie ułatwia współpracę podczas spotkań.

- Nasz nowy moduł bezprzewodowy pomaga w organizacji dynamicznych i wydajnych spotkań. Będziesz mógł wejść do pokoju konferencyjnego, podłączyć urządzenie do monitora i udostępnić treści bez zastanawiania się nad właściwymi kablami i złączami. Chcemy zakończyć niezręczne, irytujące przerwy podczas zmiany prezentującego, ułatwiając wszystkim łączność z dowolnego urządzenia własnego. - mówi Maciej Materna, Product Manager Visual Solutions, Sharp Electronics CEE.

Podłączenie modułu do najnowszej generacji monitorów BIG PAD lub monitorów profesjonalnych serii PN-R jest tak łatwe jak podłączenie pendrive’a do laptopa. Łączność z komputerami, laptopami i smartfonami jest tak samo prosta dzięki bezpośredniemu połączeniu peer-to-peer z modułem PN-ZB03W. Moduł można też podłączyć do lokalnej sieci firmowej, a następnie po prostu podpiąć się do najbliższego routera. Aby udostępniać treści, należy zainstalować aplikację Mirror OP for Sharp (tylko na smartfony).

Podczas połączenia komputera z monitorem Sharp BIG PAD możesz też udostępniać sygnały dotykowe, a więc bezprzewodowo obsługiwać komputer za pomocą BIG PADa.

Oprócz modułu bezprzewodowego Sharp oferuje dwa moduły Mini OPS, rozszerzające funkcje monitorów Sharp i dające użytkownikom swobodę tworzenia rozwiązań najlepiej dopasowanych do ich potrzeb. Ponieważ moduły podłącza się bardzo łatwo, użytkownicy zyskują elastyczność dodawania funkcji, gdy zmieniają się ich potrzeby, co pozwala na zmaksymalizowanie zwrotu z inwestycji w monitory.

Moduł Mini OPS HDBaseT 2.0 Receiver Board (PN-ZB03H) pozwala na przesyłanie danych na dystansie 100 metrów. To doskonałe rozwiązanie dla witryn sklepowych lub innych lokalizacji, gdzie pliki wideo i dane przesyłane są z dużej odległości i wymagają długich przewodów.

Moduł Mini OPS PC module (PN-ZB03PC) skutecznie zmienia monitory Sharp we w pełni sprawne komputery Windows 10 bez kabli i przewodów zewnętrznych, a także obsługuje treści w jakości 4K.

Bezprzewodowy moduł PN-ZB03W Mini OPS jest już dostępny u naszych przedstawicieli i partnerów oraz może być używany ze wszystkimi nowej generacji monitorami PN-R oraz BIG PAD.

źródło: sharp/agdrtv24.pl

O firmie Sharp

Oferta elektroniki użytkowej marki Sharp obejmuje telewizory LCD, zestawy audio oraz tzw. białe AGD (np. chłodziarko-zamrażarki i kuchenki mikrofalowe), a także oczyszczacze powietrza. Nowe rozwiązania, takie jak kuchenki Steamwave (kuchenki mikrofalowe z funkcją gotowania na parze 3 w 1), technologia Quattron w telewizorach LCD oraz technologia jonów Plasmacluster używana w urządzeniach AGD, podkreślają innowacyjny profil firmy. Jednym z filarów filozofii firmy Sharp jest poszanowanie środowiska, co odzwierciedla się w sposobie projektowania i wytwarzania wszystkich produktów. Przyjazne dla środowiska surowce, niskie zużycie energii i możliwości recyklingu to dla Sharp priorytety.

Telewizory Audio-video_kina-domowe Audio__wieze Kamery_cyfrowe Kolumny__glosniki Audio-video_sluchawki Projektory Dvd__blu-ray Audio-video_sprzet-przenosny Audio__video_car-audio Audio-video_stacje-dokujace Audio-video_akcesoria Audio-video_inne Gps Gps_akcesoria-gps

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P