Nowe możliwości projekcyjne z głowicą lustrzaną Panasonic

Nowe możliwości projekcyjne z głowicą lustrzaną Panasonic

Poleć znajomemu
2017-10-27 13:13:55

Panasonic poszerzył ofertę akcesoriów projekcyjnych o głowicę lustrzaną, czyli obsługiwane cyfrowo lustro, które umożliwia wyświetlanie obrazów, filmów i napisów zarówno na statycznych, jak i ruchomych powierzchniach. Modele z serii MH są dostępne na rynku od lipca br.

Panasonic wprowadził do oferty cztery głowice lustrzane ET-MH14, ET-MH15, ET-MH17 i ET-MH18, stworzone z myślą o profesjonalnych integratorach. Są one przeznaczone dla projektorów Panasonic od 6200 do 30 000 lumenów i mają znaleźć zastosowanie przede wszystkim w branży wynajmu i rozrywki.

Głowica ma maksymalny obrót 180 stopni i nachylenie do 90 stopni. Może poruszać się szybko lub powoli, aby wyświetlać obrazy, animacje, filmy i teksty na dowolnej powierzchni - ruchomej bądź statycznej.

- Projekcja statyczna to już przeszłość - twierdzi Hartmut Kulessa, European projector marketing manager w Panasonic. - Szukamy zupełnie nowych doświadczeń wizualnych. Tą technologią otwieramy drogę do nieograniczonych możliwości w branży konstrukcji świetlnych, projekcji i wystroju wnętrz.

Głowice lustrzane MH można szybko i bezpiecznie przymocować na zatrzask do klatki projektora, ale mogą być one używane także bez niej. Są przy tym wyposażone w wyświetlacz LED o wysokiej rozdzielczości, który umożliwia łatwą konfigurację.

Seria MH dostępna jest na rynku od lipca 2017 r.

źródło: panasonic/agdrtv24.pl

O firmie Panasonic

Panasonic Corporation jest światowym liderem w rozwoju i inżynierii elektronicznej technologii i rozwiązań dla klientów do zastosowania domowego, biznesowego, mobilnego i osobistego. Od swojego powstania w 1918 roku firma rozszerzyła swoją obecność na całym świecie i obecnie zarządza ponad 500 połączonymi spółkami, które na rok finansowy zakończony 31 marca 2013 r. zanotowały skonsolidowaną sprzedaż netto w wysokości 7.30 bilionów jenów (68 miliardów Euro). Firma oddana jest tworzeniu nowych wartości poprzez innowacje we wszystkich grupach produktowych, aby zapewnić lepsze życie i lepszy świat dla swoich klientów.

Telewizory Audio-video_kina-domowe Audio__wieze Kamery_cyfrowe Kolumny__glosniki Audio-video_sluchawki Projektory Dvd__blu-ray Audio-video_sprzet-przenosny Audio__video_car-audio Audio-video_stacje-dokujace Audio-video_akcesoria Audio-video_inne Gps Gps_akcesoria-gps

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P