Panasonic wprowadza serię kompaktowych skanerów
KV-S1037

Panasonic wprowadza serię kompaktowych skanerów

Poleć znajomemu
2017-10-30 11:40:00

Panasonic zaprezentował nową serię skanerów KV-S1037. Ich zaletą jest wszechstronność, możliwość szybkiego skanowania i przede wszystkim niewielkie rozmiary. Nowa linia KV-S1037 obejmuje dwa modele KV-S1037 i KV-S1037X. Są to wszechstronne skanery, które sprawdzą się zarówno w małych i średnich firmach, korporacjach, bankach, placówkach medycznych oraz hotelach.

Obydwa modele (KV-S1037 i KV-S1037X) osiągają prędkość skanowania do 30 str./min. przy jakości 300 dpi w kolorze. Zapewniają przy tym skanowanie dokumentów o gramaturze od 20 do 413 g/m2. To oznacza, że seria KV-S1037 jako jedyna w tej klasie urządzeń pozwala na skanowanie paszportów. Dzięki kompaktowym rozmiarom, skanery można z powodzeniem umieścić w najmniejszych pomieszczeniach biurowych i recepcyjnych. Jednocześnie modele KV-S1037 oferują pojemny automatyczny podajnik dokumentów (ADF) mieszczący do 50 arkuszy. Oba skanery posiadają port USB 3.0. Dodatkowo model KV-S1037X oferuje wbudowany interfejs Gigabit Ethernet oraz WiFi, co pozwala na bezpośrednie podłączenie skanera do innych urządzeń bez konieczności używania kabli.

 - Obsługa nowych skanerów KV-S1037 została maksymalnie uproszczona dzięki opcji skanowania przy pomocy jednego przycisku. Wystarczy zdefiniować instrukcję dla każdego z trzech przycisków, by móc błyskawicznie skanować i wysyłać dokumenty do określonych miejsc docelowych. Z kolei ręczne skanowanie ułatwia automatyczny podajnik dokumentów - mówi Shinta Muya, Marketing Manager w Panasonic Communications Solutions.

Nowy skaner Panasonic KV-S1037 jest dostępny na rynku od października 2017 r., zaś dystrybucja KV-S1037X planowana jest na początek 2018 r.

źrodło: panasonic/agdrtv24.pl

Zobacz produkt w zaufanych i polecanych sklepach

Ajax

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie Panasonic

Panasonic Corporation jest światowym liderem w rozwoju i inżynierii elektronicznej technologii i rozwiązań dla klientów do zastosowania domowego, biznesowego, mobilnego i osobistego. Od swojego powstania w 1918 roku firma rozszerzyła swoją obecność na całym świecie i obecnie zarządza ponad 500 połączonymi spółkami, które na rok finansowy zakończony 31 marca 2013 r. zanotowały skonsolidowaną sprzedaż netto w wysokości 7.30 bilionów jenów (68 miliardów Euro). Firma oddana jest tworzeniu nowych wartości poprzez innowacje we wszystkich grupach produktowych, aby zapewnić lepsze życie i lepszy świat dla swoich klientów.

Laptopy Sprzet-komputerowy_komputery-stacjonarne Monitory Drukarki__skanery Sprzet-komputerowy_tablety Glosniki Klawiatury__myszy Sprzet-komputerowy_dyski Sprzet-komputerowy_sluchawki-mikrofony Sprzet-komputerowy_akcesoria Sprzet-komputerowy_podzespoly-komputerowe Sprzet-komputerowy_obudowy Sprzet-komputerowy_routery-modemy Sprzet-komputerowy_konsole-kontrolery Sprzet_komputerowy_inne Inne_internet Inne_bezpieczenstwo-it Inne_aplikacje Ebooki

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P