Wykład “HDR i prawdziwe 4K” i polska premiera trzech projektorów Sony 4K HDR

Wykład “HDR i prawdziwe 4K” i polska premiera trzech projektorów Sony 4K HDR

Poleć znajomemu
2017-10-30 18:49:37

Na Audio Video Show 2017 (17-19 listopada 1017) Sony Professional zaprezentuje trzy najnowsze projektory do kina domowego 4K HDR i zaprasza na wykłady „HDR i prawdziwe 4K” oraz „Głośnik w pomieszczeniu”. Odbędą się one na stoisku firmy Nautilus (Stadion Narodowy Sky box L 107) w dniach 18 i 19 listopada o godz. 15:00. Udział w wykładach jest bezpłatny, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc konieczna jest wcześniejsza rejestracja w sieci http://sonyavs2017.dfv.pl/

Audio Video Show odbywa się już po raz dwudziesty! Jest to największa w Polsce wystawa sprzętu audio-video i kina domowego. W ciągu trzech dni, na ponad 10 000 metrów kwadratowych ekspozycji będzie można oglądać najnowsze urządzenia u 150 wystawców.  

Sony Professional zaprezentuje trzy najnowsze projektory do kina domowego 4K, a także zaprosi na wykłady „HDR i prawdziwe 4K” oraz „Głośnik w pomieszczeniu”. Odbędą się one na stoisku firmy Nautilus (Stadion Narodowy Sky box L 107) w dniach 18 i 19 listopada o godz. 15:00. Udział w wykładach jest bezpłatny, ale konieczna jest wcześniejsza rejestracja ze względu na ograniczoną liczbę miejsc. http://sonyavs2017.dfv.pl/

Bilet jednodniowy na Audio Video Show 2017 uprawniający do odwiedzenia wystawy w jednym z trzech dni to koszt 30 zł/osoba. Karnet pozwalający do wejścia w każdym dniu jest dostępny w cenie 45 zł/osoba. Młodzież do lat 16 - wstęp wolny.

Wystawa Audio Video Show 2017 odbywa się w Warszawie na Stadionie Narodowym, w Hotelu Radisson Blu Sobieski oraz Hotelu Golden Tulip w dniach 17-19 listopada 2017 r.

To będzie wyjątkowa okazja dla entuzjastów dźwięku i obrazu! Nie tylko będzie można obejrzeć i przetestować wyjątkowe urządzenia zgromadzone w jednym miejscu i czasie, ale także zaczerpnąć wiedzy od fachowców.

Wykłady przygotowane przez redakcję DIGITAL FOTO VIDEO i firmę Nautilus przybliżą zagadnienie HDR oraz natywnego 4K, a także dźwięku bez którego kino domowe nie może istnieć. W pierwszej części redaktor naczelny DIGITAL FOTO VIDEO - Marcin Bójko - postara się wytłumaczyć na czym polega rewolucja HDR w filmowym obrazie 4K i dlaczego jest znacznie ciekawsza niż okulary 3D. W drugiej zaś części specjaliści z firmy Nautilus opowiedzą jak uzyskać efekt zanurzania się we wszechogarniającym dźwięku.

Wykłady odbędą się:

  • 18 listopada 2017, godz. 15:00 - „HDR i prawdziwe 4K” oraz „Głośnik w pomieszczeniu”.
  • 19 listopada 2017, godz. 15:00 - „HDR i prawdziwe 4K” oraz „Głośnik w pomieszczeniu”.
  • Na stoisku firmy Nautilus (Stadion Narodowy Sky box L 107)
  • Wykłady są bezpłatne, liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Rejestracja http://sonyavs2017.dfv.pl/
  • Rejestracja nie uprawnia do wejścia na targi, wejściówkę należy nabyć we własnym zakresie.

Na odwiedzających stoisko firmy Nautilus czekają najnowsze projektory Sony 4K

·        VPL-VW760ES: wysokiej klasy projektor wyposażony w laserowe źródło światła i wyświetlający wspaniałe obrazy 4K HDR. Oferuje jasność 2000 lumenów i duży, dynamiczny kontrast.

·        VPL-VW360ES: uniwersalny projektor, który pozwala dostosowywać jakość obrazu do różnych rodzajów oglądanych materiałów. Jasność 1500 lumenów.

·        VPL-VW260ES: zapewniający autentyczny obraz 4K HDR za umiarkowaną cenę.  Jasność 1500 lumenów.

Projektory te  są wyposażone w najnowocześniejsze panele SXRD firmy Sony o rzeczywistej (ang. native) rozdzielczości 4K, dzięki którym wyświetlany obraz odznacza się szczegółowością i wysokim kontrastem. Uzupełnia je technologia przetwarzania Reality Creation, która wykorzystuje specjalny algorytm firmy Sony, by idealnie odwzorować piksele i nadać obrazowi żywy, szczegółowy wygląd.  Urządzenia obsługują nie tylko format HDR10, będący standardem dla obrazu UHD, lecz także HLG, wykorzystywany przez stacje telewizyjne i serwisy internetowe.

źródło:sony/agdrtv24.pl

Zobacz produkt w zaufanych i polecanych sklepach

Ajax

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie Sony

Sony jest jednym z czołowych producentów innowacyjnego sprzętu audio, wideo, telekomunikacyjnego i informatycznego przeznaczonego na rynek masowy i dla odbiorców profesjonalnych. Sony słynie ze swoich urządzeń audiowizualnych, takich jak telewizory LCD High Definition BRAVIA™, cyfrowe aparaty Cyber-shot™, kamery Handycam®, lustrzanki cyfrowe „α” (czyt. alfa) i odtwarzacze MP3 Walkman®, jak również z komputerów osobistych VAIO™ i profesjonalnego sprzętu studyjnego o wysokiej rozdzielczości (HD), w tym systemów XDCAM™ HD. Poprzez długoterminowe umowy z organizacjami piłkarskimi – firma jest oficjalnym sponsorem Ligi Mistrzów UEFA do roku 2012, oficjalnym partnerem FIFA do roku 2014 i globalnym sponsorem rozgrywek FIFA World Cup™ w latach 2010 i 2014 – Sony rozbudza emocje wśród milionów fanów futbolu z całego świata.

Telewizory Audio-video_kina-domowe Audio__wieze Kamery_cyfrowe Kolumny__glosniki Audio-video_sluchawki Projektory Dvd__blu-ray Audio-video_sprzet-przenosny Audio__video_car-audio Audio-video_stacje-dokujace Audio-video_akcesoria Audio-video_inne Gps Gps_akcesoria-gps

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P