Sharp Electronics CEE wprowadza do sprzedaży największy 90-calowy monitor serii PN-Q

Sharp Electronics CEE wprowadza do sprzedaży największy 90-calowy monitor serii PN-Q

Poleć znajomemu
2017-11-07 16:43:38

Sharp Electronics CEE wprowadza dziś do sprzedaży największy 90-calowy monitor serii PN-Q. Sharp stworzył ofertę PN-Q w tym roku, by odpowiedzieć na zapotrzebowanie firm na wysokiej jakości monitory do zastosowań Digital Signage i prezentacji dostępne w atrakcyjnych cenach. Od dzisiaj seria będzie zawierała monitory w czterech rozmiarach - o przekątnej 60, 70, 80 i 90 cali - co zapewni klientom większy wybór urządzeń najlepiej spełniających ich wymagania.

Seria monitorów PN-Q obejmuje urządzenia o wyjątkowej jakości obrazu, którą osiągnięto dzięki zastosowaniu technologii UV2A oraz nowoczesnej powłoki antyodblaskowej. Monitory można obsługiwać zdalnie za pomocą RS-232 lub sieci LAN, co daje swobodę sterowania instalacjami w trudno dostępnych miejscach. Dwa monitory wielkoformatowe firmy Sharp z poszerzonej serii PN-R również są już dostępne na polskim rynku. Nowej generacji 60- i 70-calowe urządzenia o wysokiej jasności 700 cd zapewniają wszechstronne rozwiązania odpowiednie do pracy w trybie 24/7. Są stworzone do nieustannego użytkowania w miejscach o dużym natężeniu ruchu oraz posiadają smukłe, ognioodporne, metalowe obudowy, dzięki czemu świetnie sprawdzają się na lotniskach.

Monitory serii PN-R mogą być instalowane na wiele różnych sposobów, w tym z ekranem pochylonym do przodu (w dół) lub odchylonym do tyłu (w górę) nawet o 90 stopni, a także w orientacji poziomej i pionowej. Urządzenia posiadają również gniazdo Mini OPS, pozwalające łatwo rozszerzyć funkcje monitora, na przykład o łączność bezprzewodową, oraz zintegrować go z pełną gamą aplikacji.

źródło: sharp/agdrtv24.pl

Zobacz produkt w zaufanych i polecanych sklepach

Ajax

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie Sharp

Oferta elektroniki użytkowej marki Sharp obejmuje telewizory LCD, zestawy audio oraz tzw. białe AGD (np. chłodziarko-zamrażarki i kuchenki mikrofalowe), a także oczyszczacze powietrza. Nowe rozwiązania, takie jak kuchenki Steamwave (kuchenki mikrofalowe z funkcją gotowania na parze 3 w 1), technologia Quattron w telewizorach LCD oraz technologia jonów Plasmacluster używana w urządzeniach AGD, podkreślają innowacyjny profil firmy. Jednym z filarów filozofii firmy Sharp jest poszanowanie środowiska, co odzwierciedla się w sposobie projektowania i wytwarzania wszystkich produktów. Przyjazne dla środowiska surowce, niskie zużycie energii i możliwości recyklingu to dla Sharp priorytety.

Telewizory Audio-video_kina-domowe Audio__wieze Kamery_cyfrowe Kolumny__glosniki Audio-video_sluchawki Projektory Dvd__blu-ray Audio-video_sprzet-przenosny Audio__video_car-audio Audio-video_stacje-dokujace Audio-video_akcesoria Audio-video_inne Gps Gps_akcesoria-gps

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P