Zostaw smog za drzwiami z oczyszczaczem powietrza Philips połączonym z aplikacją

Zostaw smog za drzwiami z oczyszczaczem powietrza Philips połączonym z aplikacją

Poleć znajomemu
2017-11-10 14:08:19

Dzięki oczyszczaczowi powietrza Philips AC3259 masz pewność, że powietrze w Twoim domu będzie zawsze zdrowsze i pozbawione szkodliwych zanieczyszczeń ze smogu. Nowy oczyszczacz Philips bazuje na całkowicie naturalnych metodach oczyszczania, stale monitoruje powietrze i informuje o jego jakości, automatycznie je oczyszczając. Urządzenie działa z pomocą aplikacji mobilnej Air Matters, dzięki której możesz sprawdzać jakość powietrza w domu i sterować oczyszczaczem z dowolnego miejsca.

Zapewne wiesz, że utrzymujące się zanieczyszczenie powietrza zwane smogiem to poważne zagrożenie dla zdrowia. Długotrwałe wdychanie powietrza zanieczyszczonego cząsteczkami PM2,5, które mogą dostawać się do krwioobiegu, skraca średnią długość życia, zwiększa ryzyko chorób układu oddechowego i krążenia, a także nasila ich objawy. A to tylko niektóre konsekwencje smogu. W dodatku nawet gdy zamkniesz okna, do domu nadal przedostaną się zanieczyszczenia, alergeny, bakterie i wirusy. Warto więc zadbać o jakość powietrza w bezpośrednim otoczeniu i uwolnić bliskich od szkodliwych czynników. Należy jednak postawić na sprawdzone i skuteczne rozwiązanie takie jak nowy oczyszczacz Philips AC3259/10.

Z oczyszczaczem Philips AC3259 możesz mieć pewność, że powietrze w pomieszczeniu jest zawsze czystsze i zdrowsze. Najlepszy w swojej klasie czujnik AeraSense precyzyjnie wykrywa drobne cząsteczki, nawet te mniejsze od pyłów PM2,5 (w tym większość najczęstszych alergenów unoszących się w powietrzu wewnątrz pomieszczeń). Następnie urządzenie przetwarza zebrane dane, aby jak najlepiej dopasować ustawienia do aktualnego stanu powietrza, a także by zagwarantować jego automatyczne ciągłe oczyszczanie. Ponadto czujnik na bieżąco informuje o jakości powietrza dzięki 4-stopniowemu wskaźnikowi kolorów oraz podając poziom cząsteczek PM2,5 i aktualny poziom alergenów unoszących się w powietrzu. Oczyszczacz posiada bowiem 2 tryby wyświetlania zanieczyszczeń: indeks alergenów IAI (tryb domyślny) - wtedy na wyświetlaczu widoczna jest liczba od 1 do 12 lub indeks cząsteczek PM2,5, który wskazuje bieżące stężenie cząsteczek PM2,5 w pomieszczeniu.

Urządzenie ma 3 tryby pracy automatycznej: tryb ogólny, wyjątkowo delikatny tryb alergeny oraz bardzo skuteczny tryb bakterie (np. Staphylococcus epidermidis) i wirusy (np. H1N1). Poza trzema trybami automatycznymi oczyszczacz ma także pięć trybów ręcznych. Można wybrać jedno z pięciu ustawień prędkości - od bardzo cichego trybu do niezwykle silnego trybu szybkości Turbo. Wystarczy wybrać żądany tryb, aby spersonalizować i zoptymalizować proces oczyszczania powietrza. Oczyszczacz ma bardzo duży zasięg działania (do 95 m2) więc sprawdzi się nawet w domu czy dużym mieszkaniu.

Oczyszczacz AC3259 działa z aplikacją Air Matters, która dostarcza kompleksowych informacji i narzędzi pomagających w kontrolowaniu jakości powietrza na zewnątrz oraz wewnątrz domu. W aplikacji możesz sprawdzić jakość powietrza w Twoim domu (poziom cząsteczek PM2,5 monitorowany i wyświetlany przez oczyszczacz) z dowolnego miejsca, nawet gdy jesteś poza domem. Zdalnie możesz również sterować oczyszczaczem w domu i poza domem: np. włączać i wyłączać oczyszczacz, jak i zmieniać parametry jego pracy. Aplikacja informuje również, kiedy należy wymienić filtry w oczyszczaczu.

Aplikacja Air Matters dostarcza także informacji o poziomie zanieczyszczania powietrza oraz natężenia pyłków w mieście, w którym jesteś lub do którego się wybierasz. W aplikacji znajdziesz też prognozę jakości powietrza na zewnątrz na 4 najbliższe dni. Dodatkowo aplikacja Air Matters zbiera historyczne dane na temat poziomu jakości powietrza - zanieczyszczenia i pylenia, by móc powiązać objawy alergii czy gorszego samopoczucia z jakością powietrza. Aplikacja dostarcza wskazówek zdrowotnych dotyczących zminimalizowania narażenia na zanieczyszczenia powietrza oraz pyłki roślin.

  • Rekomendowana cena oczyszczacza Philips AC3259/10 wynosi 3 000,00 pln.

źródło: philips/agdrtv24.pl

Zobacz produkt w zaufanych i polecanych sklepach

Ajax

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie Philips

Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHIA) to zdywersyfikowana firma działająca na rynku ochrony zdrowia i produktów konsumenckich, dążąca do poprawy jakości ludzkiego życia dzięki innowacjom technologicznym z dziedziny ochrony zdrowia, produktów konsumenckich i oświetlenia. Philips posiada siedzibę w Holandii i zatrudnia około 118 000 pracowników oraz oferuje swoje produkty i usługi w ponad 100 krajach na całym świecie. Sprzedaż produktów firmy osiągnęła w 2012 r. wartość 24,8 mld EUR, co daje jej czołową pozycję na rynku sprzętu medycznego stosowanego w kardiologii i intensywnej opiece medycznej oraz systemów monitorowania zdrowia pacjenta, a także energooszczędnych rozwiązań oświetleniowych i nowych technologii oświetleniowych oraz produktów konsumenckich: golarek, elektroniki użytkowej i produktów do pielęgnacji jamy ustnej.

 

Duze-agd_lodowki Pralki Zmywarki Piekarniki Plyty_grzejne Duze_agd_kuchenki_mikrofalowe Okapy_kuchenne Male_agd_odkurzacze Zelazka Blendery__miksery Opiekacze__tostery Male_agd_czajniki_elektryczne Male-agd_sokowirowki Male-agd_parowary-kombiwary Male_agd_inne Ekspresy_wolnostojace Ekspresy_do_zabudowy Ekspresy_do_kawy_akcesoria Kobieta Pielegnacja-ciala_mezczyzna Pielegnacja-ciala_zdrowie

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P