Program Wellness w piekarnikach Franke

Program Wellness w piekarnikach Franke

Poleć znajomemu
2017-11-14 14:37:00

Piekarniki Franke z linii Crystal oraz Frames by Franke wyposażone zostały w program Wellness, czyli  gotowe przepisy na zdrowe i dietetyczne potrawy z mięsa, ryb i warzyw. Program wyróżnia dłuższe pieczenie w niższych temperaturach, dzięki czemu potrzeba mniej tłuszczu i soli. O tym jak ważne jest unikanie i minimalizowanie w diecie tych produktów przypominał wielokrotnie Instytut Żywności i Żywienia (np. w kampanii „Mniej cukru, soli i tłuszczu? Kupuję to!”).

Potrawy bez soli i tłuszczu są zdecydowanie zdrowsze i dzięki programowi pieczenia Wellness zachowują swoje naturalne wartości odżywcze oraz bogaty smak i aromat.  Program  pieczenia „Niska Temperatura” pozwala przygotować posiłki powoli i starannie, zachowując naturalny smak, a także wartości odżywcze. Natomiast funkcja „Delikatne Pieczenie” szczególnie przydatna jest do przygotowania ryb,  a także do utrzymania temperatury potrawy, co wiąże się dodatkowo ze znacznie mniejszym zużyciem energii.

Warto podkreślić, że piekarnik Franke z serii Crystal wyposażone są w duże, wygodne komory o pojemności 74l, ponad 17 rozmaitych funkcji i menu w języku polskim dzięki czemu obsługa piekarnika jest prosta i bardzo intuicyjna. Natomiast piekarniki Frames by Franke FS 913 i 982 posiadają 64 predefiniowane przepisy i opatentowane przez Franke grzałki DCT.

Linia piekarników Crystal  oraz Frames by Franke to idealna propozycja Franke, aby żyć dynamicznie i aktywnie, ciesząc się zdrową i smaczną kuchnią, by każdy, codzienny posiłek zmieniał się w kulinarne święto.

źródło: franke/agdrtv24.pl

M_22986 M_22987 M_22988

Zobacz produkt w zaufanych i polecanych sklepach

Ajax

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie Franke

Marka Franke ma już ponad 100 lat, a Franke Polska jest na rynku od 20 lat. Firma jest ambasadorem szwajcarskiej jakości i precyzji, która wyróżnia zlewozmywaki i baterie, ale także okapy, płyty grzewcze, piekarniki, zmywarki, kuchenki mikrofalowe, chłodziarki oraz sortowniki odpadów, produkowane przez firmę. Franke, z główną siedzibą w Aarburgu (Szwajcaria), zatrudnia 11 tysięcy pracowników na całym świecie i ma ponad 80 oddziałów w przeszło 40 krajach. W Polsce firma działa od 1993 roku, ma własny nowoczesny zakład produkcyjny w Sękocinie Nowym pod Warszawą i ponad 40% udział w krajowym rynku zlewozmywaków.

Duze-agd_lodowki Pralki Zmywarki Piekarniki Plyty_grzejne Duze_agd_kuchenki_mikrofalowe Okapy_kuchenne Male_agd_odkurzacze Zelazka Blendery__miksery Opiekacze__tostery Male_agd_czajniki_elektryczne Male-agd_sokowirowki Male-agd_parowary-kombiwary Male_agd_inne Ekspresy_wolnostojace Ekspresy_do_zabudowy Ekspresy_do_kawy_akcesoria Kobieta Pielegnacja-ciala_mezczyzna Pielegnacja-ciala_zdrowie

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P