Strefa kolorów Frames by Franke - płyta Lightboard FS

Strefa kolorów Frames by Franke - płyta Lightboard FS

Poleć znajomemu
2017-11-17 12:12:00

Innowacyjny system urządzeń kuchennych Frames by Franke zaskakuje przemyślanymi funkcjami i detalami. Projektanci Frames by Franke wykorzystują zaawansowane technologie, by stworzyć urządzenia intuicyjne, przyjazne i bardzo uniwersalne.

Projektując ten rewolucyjny system kuchenny, składający się z 44 elementów skupili się też na kolorach, które odgrywają istotną rolę w postrzeganiu wnętrza. Ciekawym urządzeniem w zestawie jest stylowa płyta, przypominająca tablet - Lightboard FS. System urządzeń kuchennych Frames by Franke tworzą: okap, piekarnik, płyta indukcyjna lub grzewcza oraz zlewozmywak z baterią. Niecodziennym uzupełnieniem tego zestawu jest płyta Lightboard FS, która precyzyjnie dopasowana jest do komory zlewozmywaka.

W dzień płyta Lightboard FS może służyć, jako waga. Wygląda delikatnie, ale odmierza precyzyjnie składniki o wadze aż do 10 kg. Świetnie sprawdza się jako deska do krojenia - za pomocą miękkiej silikonowej nakładki Lightboard staje się wygodną i uniwersalną przestrzenią roboczą. Płyta jest wodoodporna i przystosowana do kontaktów z żywnością.

Wieczorem, dzięki zmieniającym się kolorom oświetlenia, którymi możemy sterować w zależności od nastroju i przygotowanych posiłków - zmieniamy kuchnię w intrygujące miejsce. Gdy zapraszamy gości na przyjęcie lub potrzebujemy stworzyć niezwykły nastrój, wystarczy postawić kieliszki z szampanem na płycie LIGHTBOARD FS, a wyświetlacz nada im niezwykły efekt, bo drinki będą efektowanie oświetlone. Płyta Lightboard FS stanowi idealne uzupełnienie kolekcji urządzeń kuchennych Frames by Franke, które dostępne są w kolorze czarnym i szampan. Ten drugi kolor jest hitem tegorocznej jesienni, gdyż doskonale komponuje się zarówno z drewnianą, jak i kolorową kuchenną zabudową.

W świecie Frames by Franke użytkownik jest dyrygentem, który rozwija swoją kulinarną kreatywność i adaptuje oświetlenie do swoich potrzeb. Potwierdza to także ambasador marki Franke:

- Niezwykle istotny jest dla mnie kolor. Postrzegam go jako muzykę, gdyż potrafi zmienić nastrój pomieszczenia - mówi Marc Thorpe projektant z Nowego Yorku, który korzysta w swojej kuchni z urządzeń kuchennych Franke.

źródło: franke/agdrtv24.pl

M_23002 M_23003 M_23004

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie Franke

Marka Franke ma już ponad 100 lat, a Franke Polska jest na rynku od 20 lat. Firma jest ambasadorem szwajcarskiej jakości i precyzji, która wyróżnia zlewozmywaki i baterie, ale także okapy, płyty grzewcze, piekarniki, zmywarki, kuchenki mikrofalowe, chłodziarki oraz sortowniki odpadów, produkowane przez firmę. Franke, z główną siedzibą w Aarburgu (Szwajcaria), zatrudnia 11 tysięcy pracowników na całym świecie i ma ponad 80 oddziałów w przeszło 40 krajach. W Polsce firma działa od 1993 roku, ma własny nowoczesny zakład produkcyjny w Sękocinie Nowym pod Warszawą i ponad 40% udział w krajowym rynku zlewozmywaków.

Duze-agd_lodowki Pralki Zmywarki Piekarniki Plyty_grzejne Duze_agd_kuchenki_mikrofalowe Okapy_kuchenne Male_agd_odkurzacze Zelazka Blendery__miksery Opiekacze__tostery Male_agd_czajniki_elektryczne Male-agd_sokowirowki Male-agd_parowary-kombiwary Male_agd_inne Ekspresy_wolnostojace Ekspresy_do_zabudowy Ekspresy_do_kawy_akcesoria Kobieta Pielegnacja-ciala_mezczyzna Pielegnacja-ciala_zdrowie

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P