Żelazko parowe Azur Elite

Żelazko parowe Azur Elite

Poleć znajomemu
2017-11-21 07:11:00

Philips Azur Elite to zaawansowane, inteligentne żelazko parowe zapewniające doskonałe efekty prasowania. Dzięki technologii OptimalTemp możesz prasować wszystkie materiały, od dżinsu po jedwab, bez potrzeby regulacji temperatury i ryzyka przypalenia. Z kolei inteligentny czujnik DynamiQ wykrywa ruchy żelazka podczas prasowania, dzięki czemu automatycznie dostosowuje ilość wytwarzanej pary.

To jasne, że zadaniem żelazka jest prasowanie, ale nie wszystkie żelazka są takie same. Jeśli zależy Ci na łatwości prasowania i doskonałych efektach w krótszym czasie, wypróbuj nowe inteligentne żelazko parowe Philips Azur Elite.

Prasowanie żelazkiem Philips Azur Elite jest łatwe dzięki braku pokrętła do ustawienia temperatury. Zastosowana technologia OptimalTemp zapewnia nie tylko brak konieczności regulacji temperatury, ale również bezpieczeństwo prasowania każdej nadającej się prasowania tkaniny, nawet tej najdelikatniejszej. Oznacza to też, że oszczędzasz czas, bo nie musisz już sprawdzać metek na ubraniach, czekać aż żelazko wystygnie, ani sortować ubrań. Wyprasujesz za to jedwabną bluzkę zaraz po dżinsach!

Żelazko zapewnia silne uderzenie pary do 260 g i robi to inteligentnie. Wszystko dzięki zaawansowanemu czujnikowi DynamiQ, który precyzyjnie wykrywa, czy i w jaki sposób poruszasz żelazkiem oraz automatycznie uwalnia parę. Dzięki temu zapewnia uderzenie pary zawsze wtedy, gdy jest to potrzebne - bez konieczności używania dodatkowych przycisków. Gdy wykonujesz wolniejsze ruchy, czyli na ogół przy rozprasowywaniu szczególnie trudnych zagnieceń, żelazko wytwarza większą ilość pary, aby zmiękczyć włókna i poradzić sobie z zagnieceniami. Natomiast, gdy prasujesz długimi i szybkimi ruchami, pary jest trochę mniej. Dodatkowo żelazko samo wyłącza parę, gdy przestajesz prasować!

Do wyboru jest jednak kilka trybów pary. Inteligentny tryb DynamiQ automatycznie zapewnia optymalny strumień pary. Tryb maksymalny MAX usuwa uporczywe zagniecenia za pomocą ciągłego wytwarzania pary. Tryb jonowy IONIC z silnym strumieniem pary umożliwia bardziej higieniczne prasowanie, a tryb OFF wyłącza wytwarzanie pary. W trybie pary IONIC silny strumień pary z jonami srebra wnika głęboko w tkaninę, umożliwiając higieniczne prasowanie tkanin wymagających specjalnego traktowania. W dodatku wbudowany silnik pary Turbo zapewnia nawet o 50% silniejsze ciągłe wytwarzanie pary, które umożliwia jeszcze szybsze rozprasowywanie zagnieceń.

Żelazko Azur Elite jest też bardzo proste w obsłudze. O regularnym odkamienianiu żelazka przypomina specjalna dioda na jego wyświetlaczu. Proces odkamieniania jest niezwykle łatwy - trzeba tylko wyjąć pojemnik, w którym gromadzi się kamień i opłukać go pod wodą, a następnie zamontować z powrotem. Zajmie to tylko 15 sekund!

Rekomendowane ceny detaliczne nowych żelazek parowych Azur Elite wynoszą:

  • GC5034/20 - 539,00 pln
  • GC5036/20 - 589,00 pln
  • GC5039/30 - 629,00 pln

źródło: philips/agdrtv24.pl

M_23007 M_23008

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie Philips

Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHIA) to zdywersyfikowana firma działająca na rynku ochrony zdrowia i produktów konsumenckich, dążąca do poprawy jakości ludzkiego życia dzięki innowacjom technologicznym z dziedziny ochrony zdrowia, produktów konsumenckich i oświetlenia. Philips posiada siedzibę w Holandii i zatrudnia około 118 000 pracowników oraz oferuje swoje produkty i usługi w ponad 100 krajach na całym świecie. Sprzedaż produktów firmy osiągnęła w 2012 r. wartość 24,8 mld EUR, co daje jej czołową pozycję na rynku sprzętu medycznego stosowanego w kardiologii i intensywnej opiece medycznej oraz systemów monitorowania zdrowia pacjenta, a także energooszczędnych rozwiązań oświetleniowych i nowych technologii oświetleniowych oraz produktów konsumenckich: golarek, elektroniki użytkowej i produktów do pielęgnacji jamy ustnej.

 

Duze-agd_lodowki Pralki Zmywarki Piekarniki Plyty_grzejne Duze_agd_kuchenki_mikrofalowe Okapy_kuchenne Male_agd_odkurzacze Zelazka Blendery__miksery Opiekacze__tostery Male_agd_czajniki_elektryczne Male-agd_sokowirowki Male-agd_parowary-kombiwary Male_agd_inne Ekspresy_wolnostojace Ekspresy_do_zabudowy Ekspresy_do_kawy_akcesoria Kobieta Pielegnacja-ciala_mezczyzna Pielegnacja-ciala_zdrowie

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P