Canon: najnowsze drukarki PIXMA A2450 i A2460 dla użytkowników domowych

Canon: najnowsze drukarki PIXMA A2450 i A2460 dla użytkowników domowych

Poleć znajomemu
2017-12-06 07:33:08

Dzięki nowym drukarkom PIXMA, utrwalanie na zdjęciach radosnych chwil spędzonych wspólnie z przyjaciółmi oraz rodziną jest teraz znacznie łatwiejsze. Niezależnie od tego, czy chcemy wykonać zdjęciowy kolaż, czy przypiąć pojedyncze zdjęcie na lodówce, urządzenia PIXMA A2450 i A2460 umożliwiają druk fotografii w formacie 10x15 cm bez ramek w zaledwie 65 sekund.

Rodzinnym perfekcjonistom oryginalne tusze Canon pozwolą wydobyć ze zdjęć to, co najlepsze. Czarny atrament pigmentowy drukuje doskonałej jakości, szczegółowy tekst, a kolorowe tusze oddają żywe, głębokie barwy na zdjęciach.

  • Jeszcze wyższa wydajność

Nowe drukarki PIXMA A2450 i A2460 zostały zaprojektowane z myślą o wydajności oraz efektywności kosztowej użytkowników domowych. Oba modele posiadają funkcjonalności, ograniczające zużycie energii podczas przerw w pracy urządzenia, m.in. automatyczne przechodzenie w tryb uruchamiania i wyłączania. Użytkownicy mają także możliwość drukowania i kopiowania kompletnych, rozbudowanych dokumentów, korzystając z udoskonalonej funkcji korekty marginesów. A dodatkowo używanie wydajnych pojemników XL oznacza rzadszą ich wymianę i więcej wydruków na jednym zestawie atramentów. Czarny atrament Black XL pozwala wydrukować ponad dwukrotnie więcej materiałów w porównaniu ze standardowymi pojemnikami. Nowe drukarki wyposażone są także w czujniki wykrywania papieru.

  • Łączność Wi-Fi

Urządzenia A2460 oferują możliwość działania w trybie online i są kompatybilne z aplikacjami AirPrint oraz Mopria gwarantując bezprzewodową komunikację z urządzeniem. Drukowanie bezpośrednio ze smartfonu czy tabletu jest szybkie i wygodne.

Wystarczy pobrać aplikację Canon PRINT na urządzenia z iOS oraz Android, aby w jeszcze szerszym zakresie wykorzystać dostępne opcje urządzeń. Aplikacje te umożliwiają drukowanie z urządzeń przenośnych oraz z aplikacji PIXMA Cloud Link, niezależnie od tego, czy jest to najnowsze selfie na Instagrama, czy ważny dokument firmowy drukowany z dysku Google Drive.

Urządzenia PIXMA A2460 pozwalają także zachować stałą łączność z inteligentnymi urządzeniami, nawet jeśli domowy sygnał Wi-Fi zawiedzie. Wystarczy szybko i w prosty sposób wybrać tryb połączenia Wi-Fi i uruchomić połączenie korzystając z konwencjonalnego routera Wi-Fi lub w trybie punktu dostępowego.

  • Skorzystajcie z możliwości połączenia w technologii Bluetooth

Niech blokada lub nagłe wyczerpanie papieru w trakcie drukowania nigdy więcej nie będzie problemem. Dzięki połączeniu A2460 z Bluetooth, aplikacja Canon PRINT informuje użytkownika o pojawiających się błędach, zanim pojawi się prawdziwy problem. Odsyła ona użytkownika do poradnika online, w którym znajdują się przystępnie opisane kroki, jakie należy podjąć w celu rozwiązania zaistniałych nieprawidłowości.

  • Drukuj i kopiuj

Najnowsze urządzenia A2460 oferują użytkownikom opcję kopiowania, podobnie jak urządzenia wielofunkcyjne, jeżeli są połączone za pośrednictwem aplikacji Canon PRINT. Przydatna funkcja Capture & Copy umożliwia użytkownikom wykonanie zdjęcia dowolnego dokumentu za pomocą smartfona, np. rozkładu jazdy autobusów czy rachunku za wodę, skonwertowanie do formatu PDF, zapisanie i wysłanie na inne urządzenie lub wydruk.

Model A2460 wyposażony jest w specjalny pojemnik znajdujący się w górnej części urządzenia, umożliwiający odpowiednie ułożenie dokumentu; urządzenie jest przygotowane do kopiowania i konwersji przy użyciu jednego przycisku. Nawet jeżeli wykonane przez nas zdjęcie jest nieco krzywe, aplikacja każdorazowo je wyprostuje, nadając mu profesjonalny wygląd.

  • Radość dla rodziny

PIXMA A2460 pozwala wysłać spersonalizowane, unikalne wiadomości korzystając z aplikacji Canon Message in Print oraz dzielić się unikalnymi historiami z rodziną i przyjaciółmi w zabawny sposób. Jako miły gest, można dołączyć do zdjęcia życzenia urodzinowe lub film na YouTube i podzielić się relacją z radosnych wydarzeń z bliskimi.

Dzięki nowym drukarkom PIXMA A2450 i A2460, cała rodzina może czerpać radość z drukowania na wcześniej niedostępnym poziomie. Niezależnie od tego czy drukujemy ważne dokumenty przez aplikację Canon PRINT, czy cieszymy się dopiero co odebraną spersonalizowaną wiadomością - nowa gama drukarek spełni oczekiwania wszystkich użytkowników.

źródło: canon/agdrtv24.pl

Zobacz produkt w zaufanych i polecanych sklepach

Ajax

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie Canon

Firma Canon została założona w 1937 roku specjalnie w celu produkowania najlepszych aparatów fotograficznych. Pasja, jaką Canon żywi dla potęgi obrazu — Power of Image — z czasem doprowadziła do rozszerzenia technologii na wiele innych rynków i zapewniła firmie pozycję lidera w dziedzinie konsumenckich i biznesowych rozwiązań do przetwarzania obrazu. Firma oferuje szeroką gamę rozwiązań, od cyfrowych aparatów kompaktowych i lustrzanek do obiektywów telewizyjnych i przenośnych rentgenów, a także urządzeń wielofunkcyjnych i drukarek produkcyjnych wspieranych przez szereg usług o wartości dodanej.

Canon inwestuje znaczne środki w prace badawczo-rozwojowe, aby dostarczać najbogatsze, najbardziej innowacyjne produkty i usługi w celu spełnienia kreatywnych -potrzeb klientów. Od fotoamatorów do profesjonalnych drukarni, każdy klient firmy Canon może realizować swoje własne pasje.

Korporacyjna filozofia firmy Canon to Kyosei – „Żyć i pracować razem dla wspólnego dobra”. W regionie EMEA Canon Europe dąży do zrównoważonego rozwoju biznesowego, skupiając się na ograniczeniu negatywnego wpływu na środowisko i dostarczając produkty, rozwiązania oraz usługi, które pomagają klientom w osiągnięciu tego samego celu. Canon uzyskał globalny certyfikat ISO 14001, demonstrując najwyższe standardy zarządzania środowiskowego.

Laptopy Sprzet-komputerowy_komputery-stacjonarne Monitory Drukarki__skanery Sprzet-komputerowy_tablety Glosniki Klawiatury__myszy Sprzet-komputerowy_dyski Sprzet-komputerowy_sluchawki-mikrofony Sprzet-komputerowy_akcesoria Sprzet-komputerowy_podzespoly-komputerowe Sprzet-komputerowy_obudowy Sprzet-komputerowy_routery-modemy Sprzet-komputerowy_konsole-kontrolery Sprzet_komputerowy_inne Inne_internet Inne_bezpieczenstwo-it Inne_aplikacje Ebooki

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P