Natychmiastowe odkurzanie jeszcze bardziej wydajne

Natychmiastowe odkurzanie jeszcze bardziej wydajne

Poleć znajomemu
2017-12-07 09:43:50

Szybkość sprzątania często wyklucza dokładność. Jeśli chcemy odkurzyć mieszkanie w kilka minut, pojawia się ryzyko, że ominiemy trudno dostępne miejsca i zadowolimy się pomieszczeniem czystym na „pierwszy rzut oka”.  Istnieje jednak sposób na sprzątanie natychmiastowe, a jednocześnie wydajne i dokładne. Jak osiągnąć taki efekt? Odpowiedź znalazł Electrolux, który wśród swoich urządzeń posiada bezprzewodowy odkurzacz Ergorapido.

Żyjemy coraz intensywniej, przez co wszystko, czym się otaczamy musi być w stanie nadążyć za naszym tempem. Wybierając sprzęt sprzątający do naszego domu stajemy przed wieloma wyzwaniami - nie tylko ceny i jakości. Zwracamy także uwagę na efektywność, szybkość działania oraz łatwość użycia.  Firma Electrolux ponad 10 lat temu wprowadziła na rynek proste i skuteczne rozwiązanie ułatwiające natychmiastowe czyszczenie - odkurzacz Ergorapido. Stale rozwijana technologia podąża za zwiększającymi się potrzebami użytkowników i zaskakuje dokładnością. Dlatego szwedzki producent sprzętu AGD ma dla swoich użytkowników kolejną odsłonę tego bezprzewodowego odkurzacza.

Efektywność na najwyższym poziomie

Najnowsza wersja odkurzaczy Ergorapido wyposażona jest w wysokiej jakości baterię litową HD Lithium TurboPower optymalizującą pracę, dzięki czemu możliwe jest odkurzanie aż do 45 minut bez konieczności ładowania urządzenia. Ułatwi
to natychmiastowe czyszczenie i zapewni większą elastyczność oraz dotarcie do większej liczby trudno dostępnych  miejsc. Dzięki cyklonowemu systemowi separacji kurzu, dwóm ustawieniom prędkości zarówno na dywanie, jak i na twardej podłodze, Ergorapido jest gotowe na wszystkie wyzwania, jakie przed nim postawisz. Ponadto oświetlenie LED DustSpotter sprawi, że nie przeoczysz żadnych zabrudzeń, nawet w trudno dostępnych miejscach.

- Ergorapido jest jednym z najlepiej sprzedających się odkurzaczy bezprzewodowych na świecie, a fani tego nowatorskiego urządzenia czyszczącego z radością odbiorą ulepszenia, jakie wprowadziliśmy w najnowszej wersji - mówi Kamila Cap, Brand Marketing Manager HC & SDA. - Udało nam się stworzyć bardziej wydajną baterię i wydłużyć czas pracy do 45 minut. Jak zawsze projektanci Electrolux pamiętali również o designie. Dobór kolorów odkurzacza sprawi, że nie tylko najwyższej jakości technologia, ale także wygląd urządzania zadowoli najbardziej wymagających użytkowników.

Bezwysiłkowe sprzątanie bez przeszkód  

Odkurzacz Ergorapido sprawdza się równie dobrze w odkurzaniu dużych powierzchni, jak i trudno dostępnych i nieco nietypowych miejsc. Łatwo odłączany moduł ręczny pozwala bez wysiłku odkurzyć blat kuchenny, powierzchnie mebli lub wnętrze samochodu. Odkurzacz radzi sobie także z zabrudzeniami na różnych nawierzchniach - dzięki ssawce Performance Pro™ odkurzanie zarówno podłóg twardych, jak i dywanów nie stanowi najmniejszego kłopotu. Dużym ułatwieniem w codziennych porządkach jest także technologia BrushRollClean™, dzięki której za jednym naciśnięciem przycisku w szybki i prosty sposób wyręczy z konieczności usuwania włosów i sierści zwierząt ze szczotki.

 

UV na straży czystości

Szczególną wagę do czystości na najwyższym poziomie przykładają osoby, które borykają się z alergią na kurz lub roztocza, od których roi się w zamkniętych pomieszczeniach. Doskonałym rozwiązaniem dla takich osób jest model Ergorapido, EER7ALLRGY zaopatrzony w specjalną ssawkę Bed Pro™ z promieniami UV, która umożliwia dokładne usuwanie kurzu i bakterii z mebli i tkanin. Dodatkowo, odkurzacz posiada certyfikat BAF - Brytyjskiej Fundacji Antyalergicznej.

Sugerowana cena detaliczna:

  • EER7ALLRGY - 1299 zł

źródło: electrolux/agdrtv24.pl

Zobacz produkt w zaufanych i polecanych sklepach

Ajax

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie Electrolux

Electrolux jest największym na świecie producentem urządzeń gospodarstwa domowego i urządzeń profesjonalnych sprzedającym rocznie ponad 40 milionów produktów w ponad 150 krajach. W oparciu o wnikliwe badania konsumenckie, Electrolux tworzy innowacyjne urządzenia o przemyślanym wzornictwie, które zaspakajają rzeczywiste potrzeby konsumentów i profesjonalistów. Produkty Electrolux – lodówki, zmywarki, pralki, odkurzacze i kuchenki – sprzedawane są pod tak znanymi markami jak: Electrolux, AEG-Electrolux, Zanussi, Eureka i Frigidaire. Firma zatrudnia ponad 51 000 pracowników. Więcej informacji na temat grupy Electrolux uzyskasz na: www.electrolux.com. Historia firmy Electrolux w Polsce rozpoczęła się w 1992 roku, kiedy uruchomiono w Warszawie pierwsze biuro handlowe. Jednak to w ostatnich pięciu latach, Polska stała się kluczowym punktem na mapie rozwoju firmy. I to nie tylko ze względu na duży, stale rosnący potencjał naszego rynku, lecz przede wszystkim ze względu na atrakcyjne warunki do inwestycji. Położenie geograficzne w środku Europy, silne zaplecze kadry inżynierskiej, dobry poziom kwalifikacji pracowników produkcyjnych, stale ulepszana infrastruktura i zaangażowanie władz lokalnych sprawiły, że spośród wielu, ubiegających się o inwestycje lokalizacji, Electrolux wybrał nasz kraj, by tu zbudować swoje cztery nowoczesne fabryki – w Siewierzu, Żarowie, Oławie i Świdnicy. Firma otworzyła w Polsce również Globalne Centrum Rozliczeń Finansowych w Krakowie, Centrum Logistyczne w Oławie oraz Magazyn Produktów Gotowych w Pruszkowie.
 

Duze-agd_lodowki Pralki Zmywarki Piekarniki Plyty_grzejne Duze_agd_kuchenki_mikrofalowe Okapy_kuchenne Male_agd_odkurzacze Zelazka Blendery__miksery Opiekacze__tostery Male_agd_czajniki_elektryczne Male-agd_sokowirowki Male-agd_parowary-kombiwary Male_agd_inne Ekspresy_wolnostojace Ekspresy_do_zabudowy Ekspresy_do_kawy_akcesoria Kobieta Pielegnacja-ciala_mezczyzna Pielegnacja-ciala_zdrowie

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P