WPRO od Whirlpoola, czyli zawsze swieżo i czysto

WPRO od Whirlpoola, czyli zawsze swieżo i czysto

Poleć znajomemu
2017-12-20 15:56:00

Siatka do prania delikatnych rzeczy WPRO - Siatka do prania delikatnych rzeczy WPRO została stworzona w celu uchronienia delikatnych materiałów przed ubocznymi skutkami mechanicznego działania pralki. Poza tym stosując siatkę możemy zapobiec rozciąganiu się ubrań a poręczny zamek ułatwia korzystanie z tego akcesorium. Wymiary siatki to 260x235x150 mm. Rekomendowana cena to 24,99 zł/szt.

Odświeżacz do zmywarek DEODISH WPRO

DEODISH to odświeżacz do zmywarek gwarantujący neutralizację nieprzyjemnych zapachów zastępując go przyjemnymi aromatami. Atutem tego produktu jest jego trwałość - swoje działanie utrzymuje nawet do 60 cykli zmywania. Rekomendowana cena: 19,99 zł/szt.

Środek czyszczący i odkamieniający do pralek i zmywarek WPRO

Zawierający 6 saszetek produkt zapewni ochronę i pielęgnację pralek i zmywarek przez 6 miesięcy. Jego działanie koncentruje się na zmniejszeniu osadzania się kamienia, czyszczeniu tłuszczu oraz usuwaniu pozostałości po detergentach a także na eliminacji nieprzyjemnych zapachów. Dzięki temu urządzenie będzie służyło dłużej a jego praca zostanie zoptymalizowana. Rekomendowana cena: 39,99 zł/szt.

Pokrywka do kuchenki mikrofalowej

Ta wykonana z plastiku pokrywka chroni wnętrze mikrofalówek przed zabrudzeniem. Jej konstrukcja chroni podgrzewane potrawy przed rozpryskiwaniem. Posiada również otwory wentylacyjne umożliwiające swobodny przepływ powietrza chroniąc jakość przygotowywanych dań. Materiał z jakiego została wykonana pozwala na mycie jej w zmywarkach.

źródło: whirlpool/agdrtv24.pl

M_23065 M_23066 M_23067

Zobacz produkt w zaufanych i polecanych sklepach

Ajax

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie Whirlpool

Whirlpool Corporation to jeden z największych na świecie producentów i dystrybutorów sprzętu AGD. W 2012 roku, firma osiągnęła roczny wynik sprzedaży na poziomie $18.1 mld, zatrudniała 68,000 pracowników i zarządzała 65 zakładami produkcyjnymi oraz jednostkami badawczymi na całym świecie. Firma prowadzi sprzedaż urządzeń Whirlpool, Maytag, KitchenAid, Jenn-Air, Amana, Brastemp, Consul, Bauknecht i innych liczących się producentów i jest obecna niemal we wszystkich krajach świata.

O Whirlpool Europe, Middle East & Africa (EMEA)

Whirlpool EMEA to spółka zależna, kontrolowana w całości przez Whirlpool Corporation. Zatrudnia około 10,400 pracowników, prowadzi sprzedaż w ponad 30 krajach na terenie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki oraz posiada zakłady produkcyjne w siedmiu krajach tego regionu. Whirlpool Corporation to jeden z największych na świecie producentów i dystrybutorów sprzętu AGD. W 2012 roku, firma osiągnęła roczny wynik sprzedaży na poziomie $18.1 mld, zatrudniała 68,000 pracowników i zarządzała 65 zakładami produkcyjnymi oraz jednostkami badawczymi na całym świecie. Firma prowadzi sprzedaż urządzeń Whirlpool, Maytag, KitchenAid, Jenn-Air, Amana, Brastemp, Consul, Bauknecht i innych liczących się producentów i jest obecna niemal we wszystkich krajach świata. Centrum Operacyjne Whirlpool dla Europy znajduje się w Comerio (VA), we Włoszech.

Duze-agd_lodowki Pralki Zmywarki Piekarniki Plyty_grzejne Duze_agd_kuchenki_mikrofalowe Okapy_kuchenne Male_agd_odkurzacze Zelazka Blendery__miksery Opiekacze__tostery Male_agd_czajniki_elektryczne Male-agd_sokowirowki Male-agd_parowary-kombiwary Male_agd_inne Ekspresy_wolnostojace Ekspresy_do_zabudowy Ekspresy_do_kawy_akcesoria Kobieta Pielegnacja-ciala_mezczyzna Pielegnacja-ciala_zdrowie

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P