Philips Xenium E168. Klasyczny telefon w ofercie Media Expert za 119,99 zł

Philips Xenium E168. Klasyczny telefon w ofercie Media Expert za 119,99 zł

Poleć znajomemu
2017-12-21 11:15:05

Do sklepów Media Expert trafił właśnie Philips Xenium E168 - prosty, a jednocześnie bardzo funkcjonalny klasyczny telefon. Możliwość obsługi dwóch kart SIM, wiadomości MMS i SMS, MP3, ale przede wszystkim duża jak na tę klasę bateria 1600mAh czynią z niego wygodną alternatywę dla smartfona w wielu codziennych sytuacjach.

elefon jest niezwykle lekki i zamknięty w zgrabnej, solidnie wykonanej obudowie, która zmieści się w każdej kieszeni i najmniejszej damskiej torebce. Faktura obudowy sprawi, że telefon zawsze będzie wygodnie leżał w dłoni. Duży, wyraźny, kolorowy ekran o przekątnej 2,4 cala pozwoli na swobodne użytkowanie.
 
Ważnym elementem telefonu Philips Xenium E168 jest pojemny akumulator 1600 mAh, dzięki któremu możesz rozmawiać nieprzerwanie nawet przez 16 godzin. Telefon będzie działał w trybie czuwania nawet 50 dni - zawsze pod ręką, gotowy do pracy. Obsługa dwóch kart SIM czyni z E168 doskonałe narzędzie do kontaktu z bliskimi i współpracownikami i z powodzeniem zastąpi nawet dwa telefony w podróży służbowej czy na urlopie.
 
E168 jest wyposażony w podstawowe funkcje multimedialne - aparat fotograficzny, radio FM i odtwarzacz MP3. Gniazdo na karty microSD pozwoli rozbudować pamięć urządzenia nawet o 16GB, dzięki czemu będziesz mieć mnóstwo miejsca na ulubioną muzykę i zdjęcia.
 
Przydatnym dodatkiem jest też wbudowana latarka, zawsze dostępna po naciśnięciu jednego przycisku. Zdziwisz się, jak często okaże się nieocenioną pomocą w ciemności.

Warto mieć E168 zawsze pod ręką, czy to na wyjazdach, kiedy nie chcesz ze sobą zabierać kilku urządzeń, czy jako zapasowy, kiedy bateria w Twoim smartfonie zawiedzie lub gdy obawiasz się, że możesz zniszczyć swój smartfon. To także doskonały wybór dla osób, które telefonu używają głównie do tego, do czego został stworzony -  do kontaktu z drugim człowiekiem.

źródło: philips/agdrtv24.pl

Zobacz produkt w zaufanych i polecanych sklepach

Ajax

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie Philips

Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHIA) to zdywersyfikowana firma działająca na rynku ochrony zdrowia i produktów konsumenckich, dążąca do poprawy jakości ludzkiego życia dzięki innowacjom technologicznym z dziedziny ochrony zdrowia, produktów konsumenckich i oświetlenia. Philips posiada siedzibę w Holandii i zatrudnia około 118 000 pracowników oraz oferuje swoje produkty i usługi w ponad 100 krajach na całym świecie. Sprzedaż produktów firmy osiągnęła w 2012 r. wartość 24,8 mld EUR, co daje jej czołową pozycję na rynku sprzętu medycznego stosowanego w kardiologii i intensywnej opiece medycznej oraz systemów monitorowania zdrowia pacjenta, a także energooszczędnych rozwiązań oświetleniowych i nowych technologii oświetleniowych oraz produktów konsumenckich: golarek, elektroniki użytkowej i produktów do pielęgnacji jamy ustnej.

 

Telefony_komorkowe Gsm_smartfony Telefony_akcesoria-gsm Gsm_aplikacje Gsm_aktualizacje

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P