Zyskaj łatwy dostęp do swoich plików z niemal każdego miejsca na Ziemi

Zyskaj łatwy dostęp do swoich plików z niemal każdego miejsca na Ziemi

Poleć znajomemu
2017-12-28 11:22:27

Łączenie się przez sieć ma to do siebie, że gdy pojawią się problemy, zdecydowana większość użytkowników nie ma pojęcia, co robić dalej. Dlatego Asustor dąży do maksymalnego uproszczenia i automatyki w zdalnej obsłudze ich produktów.

Producent zamierza osiągnąć powyższy cel dzięki funkcji EZ Connect - jej zadaniem jest uproszczenie procesu łączenia się z NAS-em przy pomocy innych urządzeń. EZ Connect automatycznie pomaga skonfigurować usługi przekierowania portów. Jedyne, co jest potrzebne do bezproblemowego zarządzania dyskiem sieciowym z dowolnego miejsca, to ID chmury, pod którą podpięty jest NAS.

Jeśli jednak ktoś posiada fachową wiedzę IT, może oczywiście ustawić połączenie ręcznie. Jest to opcja skierowana dla osób oczekujących elastyczności i większego spersonalizowania swoich ustawień. Mowa tu zarówno o ustawieniach portów, jak i możliwości wykorzystania usług DDNS podmiotu.

Warto przy tym wspomnieć, że EZ Connect jest częścią systemu operacyjnego ADM 3.0 i do skorzystania z niego nie potrzeba instalować żadnych dodatkowych aplikacji. Usługa widnieje pod skrótem AEC.

źródło: asustor/agdrtv24.pl

O firmie Asustor

Asustor to firma, której nazwa nie przez przypadek przywodzi na myśl markę Asus. Tajwańska korporacja, widząc w serwerach NAS tak duży potencjał, wydzieliła z jednej ze swoich spółek-córek – Asusteka - osobną firmę, która skupia się jedynie na tych coraz bardziej obiecujących produktach. Asustor od kilku już lat wprowadza w dziedzinie dysków sieciowych innowacyjne rozwiązania, stale rozwijając swoje urządzenia. 

Laptopy Sprzet-komputerowy_komputery-stacjonarne Monitory Drukarki__skanery Sprzet-komputerowy_tablety Glosniki Klawiatury__myszy Sprzet-komputerowy_dyski Sprzet-komputerowy_sluchawki-mikrofony Sprzet-komputerowy_akcesoria Sprzet-komputerowy_podzespoly-komputerowe Sprzet-komputerowy_obudowy Sprzet-komputerowy_routery-modemy Sprzet-komputerowy_konsole-kontrolery Sprzet_komputerowy_inne Inne_internet Inne_bezpieczenstwo-it Inne_aplikacje Ebooki

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P