Samsung rozszerza ofertę o nową kompaktową pralkę z technologią QuickDrive

Samsung rozszerza ofertę o nową kompaktową pralkę z technologią QuickDrive

Poleć znajomemu
2018-01-08 10:05:00

Firma Samsung Electronics ogłosiła, że wprowadzi na rynek amerykański innowację w dziedzinie prania: najnowszej generacji pralkę WW6850N wyposażoną w rewolucyjną technologię QuickDrive™. Ten kompaktowy model, który jest odpowiedzią na rosnące oczekiwania klientów, pierze ubrania nie tylko precyzyjnie, ale nawet o 35% szybciej1 niż dostępne obecnie na rynku pralki producenta. Model WW6850N zaprezentowany zostanie podczas nadchodzących targów CES 2018, które odbędą się w Las Vegas w dniach 9 - 12 stycznia.

Obecnie coraz więcej osób z pokolenia „Millenialsów” kupuje własne mieszkania i domy. Ta doskonale obeznana z elektroniką grupa konsumentów oczekuje urządzeń AGD oferujących zaawansowaną, spersonalizowaną i ułatwiającą życie technologię. Pralka WW6850N z rozwiązaniem QuickDrive™ to najnowsza z serii innowacji marki Samsung w dziedzinie prania.

Technologia QuickDrive™

Innowacyjność działania modelu WW6850N wynika z technologii QuickDrive™, w ramach której pojemny bęben główny i tylna płyta poruszają się niezależnie od siebie. Ubrania przenoszone są z góry na dół, a płyta z tyłu bębna wprowadza je w ruch w tył i do przodu. Dzięki temu urządzenie szybko, delikatnie i jeszcze dokładniej usuwa brud, zapewniając intensywny cykl prania trwający nawet o 35% krócej, niż ma to miejsce w innych, porównywalnych modelach. Dodatkowo pralka WW6850 oraz suszarka z tej samej serii mierzą tylko 60 cm szerokości i można je ustawiać jedna na drugiej. Dzięki temu doskonale nadają się do niewielkich pomieszczeń gospodarczych czy szaf wnękowych.

Inteligentne pranie 

Model WW6850N jest kompatybilny z Internetem Rzeczy oraz z ekosystemem SmartThings firmy Samsung, a asystent Q-rator może w inteligentny sposób uprościć cykl prania za pomocą intuicyjnych funkcji:

  • Laundry Recipe (Przepis na Pranie) oferuje automatyczne rekomendacje optymalnego cyklu prania na podstawie wprowadzonych przez użytkownika informacji dotyczących koloru, rodzaju materiału i stopnia zabrudzenia.
  • Laundry Planner (Planowanie Prania) pozwala wybrać godzinę, o której cykl prania ma się zakończyć i odpowiednio dobrać ustawienia.
  • HomeCare Wizard monitoruje pralkę, by zapewnić jej optymalne działanie i oferuje łatwe do zrealizowania instrukcje serwisowe.

Uhonorowana nagrodą Innovations Award podczas CES 2018 pralka WW6850N z technologią QuickDrive™ będzie dostępna w USA w tym roku.

źródło: samsung/agdrtv24.pl

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie Samsung

Samsung Electronics jest światowym liderem w produkcji półprzewodników, sprzętu telekomunikacyjnego, cyfrowych nośników informacji oraz rozwiązań integrujących technologie cyfrowe. W roku 2009 sprzedaż spółki holdingowej osiągnęła wartość 116,8 miliarda USD. Firma zatrudnia około 188 000 pracowników w 185 oddziałach w 65 krajach i składa się z ośmiu niezależnych działów biznesowych: Visual Display, Mobile Communications, Telecommunication Systems, Digital Appliances, IT Solutions, Digital Imaging, Semiconductor i LCD. Firma Samsung Electronics, uznawana za jedną z najszybciej rozwijających się marek globalnych, jest czołowym producentem telewizorów cyfrowych, układów pamięci, telefonów komórkowych oraz ciekłokrystalicznych ekranów TFT. W Polsce firma jest liderem na rynku telewizorów i monitorów, osiąga również wysokie wyniki sprzedaży telefonów, sprzętu AGD, notebooków i drukarek. Polskie spółki Samsung Electronics zatrudniają ponad 2 tysiące pracowników w oddziale sprzedażowym i Centrum Badawczo – Rozwojowym w Warszawie oraz Fabryce AGD we Wronkach. Więcej informacji na stronie www.samsung.pl.

Duze-agd_lodowki Pralki Zmywarki Piekarniki Plyty_grzejne Duze_agd_kuchenki_mikrofalowe Okapy_kuchenne Male_agd_odkurzacze Zelazka Blendery__miksery Opiekacze__tostery Male_agd_czajniki_elektryczne Male-agd_sokowirowki Male-agd_parowary-kombiwary Male_agd_inne Ekspresy_wolnostojace Ekspresy_do_zabudowy Ekspresy_do_kawy_akcesoria Kobieta Pielegnacja-ciala_mezczyzna Pielegnacja-ciala_zdrowie

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P