Nowe drukarki Canon PIXMA G z systemem stałego zasilania

Nowe drukarki Canon PIXMA G z systemem stałego zasilania

Poleć znajomemu
2018-01-09 11:25:00

Firma Canon zaprezentowała najnowsze modele drukarek PIXMA G z systemem stałego zasilania. To wysokowydajne, proste w obsłudze oraz kompaktowe urządzenia zaprojektowane z myślą o użytkownikach przetwarzających duże ilości drukowanych materiałów, którzy oczekują obniżenia kosztów eksploatacyjnych. Nowe urządzenia PIXMA G są niezwykle wydajne, dzięki czemu sprawdzą się szczególnie w biurach domowych, a także mikro i małych firmach.

W skład nowej serii urządzeń PIXMA G wchodzą:

 • PIXMA G1410 - drukarka zaprojektowana do obsługi dużej ilości drukowanych materiałów.
 • PIXMA G2410 - wielofunkcyjne urządzenie z dodatkowymi funkcjami kopiowania i skanowania.
 • PIXMA G3410 - wielofunkcyjne urządzenie 3w1 z opcją Wi-Fi, umożliwiające druk z urządzeń mobilnych, a także kopiowanie i skanowanie za pomocą aplikacji Canon PRINT.
 • PIXMA G4410 - kompaktowe urządzenie 4w1 z 20-arkuszowym, automatycznym podajnikiem dokumentów (ADF) oraz opcją łączności bezprzewodowej.

Wyższa wydajność:

Nowe drukarki serii PIXMA G to urządzenia zaprojektowane do użytku domowego, które sprawdzą się także w mikro i małych firmach, wymagających podniesienia wydajności przetwarzania dokumentów. Możliwość drukowania większej ilości materiałów gwarantuje swobodną eksploatację urządzeń PIXMA G przy zachowaniu wyższej wydajności i jakości druku.

Podstawowe cechy urządzeń:

 • Nowe urządzenia serii PIXMA G są wyjątkowo ekonomiczne; pozwalają drukować do 6000 stron czarno-białych lub 7000 stron przy wykorzystaniu tuszu kolorowego, przez co oferują dłuższy czas pracy na jednym ładowaniu i gwarancję niskiego kosztu druku pojedynczej strony.
 • Opcja ustawień Auto Power ON/OFF pozwala oszczędzać energię, kiedy urządzenie nie jest wykorzystywane.
 • Wysokiej jakości wydruk jest możliwy dzięki czarnemu tuszowi na bazie pigmentu; tusze barwnikowe zapewniają żywe kolory oraz wyrazistość tekstu; wszystkie modele wchodzące w skład nowej serii mogą być wykorzystywane do drukowania zdjęć bez marginesów w formacie do A4.

Konstrukcja i technologia

Nowe drukarki PIXMA G zostały opracowane przede wszystkim z myślą o najwyższej wydajności pracy; umieszczenie pojemników z tuszem z przodu urządzenia ułatwia sprawdzanie poziomu tuszu; specjalna konstrukcja pojemników ogranicza niemal do zera ryzyko rozlania się lub wycieku tuszu i ułatwia proces wymiany pojemnika.

Intuicyjne w eksploatacji urządzenia PIXMA G gwarantują wysoką jakość wydruku nawet na najtańszym, zwykłym papierze. Modele PIXMA G2410 oraz PIXMA G3410 wyposażone są w nowy 1,2-calowy, jednosegmentowy wyświetlacz LCD; model PIXMA G4410 posiada 2-liniowy wyświetlacz mono LCD. Wygodne ekrany ułatwiają kopiowanie, kontrolę stanu połączenia Wi-Fi oraz szybkie rozwiązywanie problemów, przez co zwiększają efektywność codziennej pracy.

Dzięki głowicom drukującym typu FINE, nowe urządzenia są bardzo trwałe; drukarki PIXMA G są niezwodne w druku obszernych dokumentacji, niezbędnych np. podczas ważnych spotkań lub prezentacji dla klientów. Technologia hermetycznie zamkniętych pojemników na tusz gwarantuje bezproblemowe drukowanie i zachowanie niezmiennie wysokiej jakości w całym cyklu druku - jakość kolejnych stron jest dokładnie taka sama jak poprzednich.

Łączność

Oba modele - PIXMA G4410 oraz PIXMA G3410 - oferują łączność Wi-Fi i umożliwiają użytkownikom drukowanie w trybie zdalnym z laptopa/PC oraz z inteligentnych urządzeń mobilnych. Drukowanie, skanowanie, kopiowanie oraz kontrola stanu technicznego urządzenia jest także możliwa dzięki aplikacji Canon PRINT - umożliwia ona dostęp do usługi PIXMA Cloud Link, zdalne drukowanie zdjęć oraz dokumentów za pośrednictwem usług w chmurze, takich jak GoogleDrive, Dropbox, Instagram i wiele innych.

Oba modele są kompatybilne z usługą Canon Mopria na urządzenia z systemem Android, eliminując konieczność pobierania dodatkowych aplikacji. Drukarka PIXMA G4410 jest dodatkowo kompatybilna z Apple AirPrint, co daje możliwość drukowania z urządzeń zgodnych z systemem iOS.

Modele PIXMA G4410 oraz PIXMA G3410 mogą obsługiwać konwencjonalne połączenie Wi-Fi jednocześnie za pośrednictwem routera oraz dzięki opcji Wireless Direct lub w trybie Access Point Mode, co znacząco ułatwia połączenie mobilnych urządzeń przenośnych z drukarką.

Drukowanie zdjęć

Użytkownicy mają obecnie możliwość drukowania zdjęć bez marginesów na papierze 10x15 cm w ciągu zaledwie 60 sekund oraz wyboru różnych wzorów dostępnych w serwisie My Image Garden. Wystarczy uruchomić oprogramowanie, aby w sposób kreatywny przetwarzać obrazy i drukować materiały w oparciu o własne zdjęcia.

Tylny podajnik papieru jest w stanie pomieścić do 100 arkuszy standardowego papieru i gwarantuje bezproblemowe podawanie różnego rodzaju mediów, w tym m.in. błyszczącego papieru fotograficznego Square Media (5x5”).

Uwolnij swoją kreatywność

Aby rozwijać możliwości twórcze dzięki nowym urządzeniom PIXMA G, warto wykorzystać szeroką gamę kreatywnych platform zwiększających zakres wykorzystania urządzeń drukujących:

 • Program PosterArtist Lite umożliwia użytkownikom tworzenie i drukowanie kreatywnych plakatów oraz broszur do różnych zastosowań.
 • Aplikacja Canon Message In Print pozwala dołączać ukryte wiadomości (w postaci animacji, URL, obrazów lub wiadomości tekstowych) do drukowanych na urządzeniach PIXMA G3510 oraz PIXMA G4410 zdjęć. Załączone treści mogą być odczytane przez odbiorcę za pomocą aplikacji Message In Print.
 • Platforma My Image Garden pozwala porządkować zdjęcia, tworzyć kolaże lub spersonalizowane kalendarze podarunkowe i karty okolicznościowe dla swoich bliskich.
 • Z kolei platforma Canon Creative Park daje bezpłatny dostęp online do bogatych zasobów graficznych i gotowych szablonów do kreatywnych zabaw z maluchami.

Wygoda kopiowania

Kopiowanie plastikowych dokumentów tożsamości na urządzeniach PIXMA G jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Aplikacja Canon PRINT umożliwia niezwykle proste skanowanie za pomocą aparatu w smartfonie i funkcji Smartphone Capture and Copy; to idealne rozwiązanie w przypadku pracy zdalnej.

Urządzenie PIXMA G4510 umożliwia wykonywanie dwustronnych kopii - np. dowodu osobistego czy innych dokumentów niezbędnych w przypadku podróży zagranicznych - i ponowny ich wydruk na jednej stronie.

Wygodna konstrukcja

Niewielkich rozmiarów urządzenia PIXMA G zaprojektowane z myślą o domowych i małych środowiskach biurowych, które oczekują optymalizacji jakości oraz kosztów druku, a także oszczędności przestrzeni biurowej. Umieszczone z przodu urządzenia pojemniki na tusz ułatwiają kontrolę jego poziomu i gotowość do stawiania czoła każdemu wyzwaniu związanemu z przetwarzaniem dokumentów biurowych.

Urządzenia PIXMA G2410 oraz PIXMA G3410 z wbudowanym 1,2-calowym ekranem LCD także pozwalają szybko kopiować dokumenty za pomocą jednego przycisku. Z kolei dodatkowe zalety modelu PIXMA G4410 to dwuliniowy wyświetlacz LCD czy wyjątkowo proste ustawienia startowe urządzenia.

źródło: canon/agdrtv24.pl

M_23138 M_23139 M_23140

O firmie Canon

Firma Canon została założona w 1937 roku specjalnie w celu produkowania najlepszych aparatów fotograficznych. Pasja, jaką Canon żywi dla potęgi obrazu — Power of Image — z czasem doprowadziła do rozszerzenia technologii na wiele innych rynków i zapewniła firmie pozycję lidera w dziedzinie konsumenckich i biznesowych rozwiązań do przetwarzania obrazu. Firma oferuje szeroką gamę rozwiązań, od cyfrowych aparatów kompaktowych i lustrzanek do obiektywów telewizyjnych i przenośnych rentgenów, a także urządzeń wielofunkcyjnych i drukarek produkcyjnych wspieranych przez szereg usług o wartości dodanej.

Canon inwestuje znaczne środki w prace badawczo-rozwojowe, aby dostarczać najbogatsze, najbardziej innowacyjne produkty i usługi w celu spełnienia kreatywnych -potrzeb klientów. Od fotoamatorów do profesjonalnych drukarni, każdy klient firmy Canon może realizować swoje własne pasje.

Korporacyjna filozofia firmy Canon to Kyosei – „Żyć i pracować razem dla wspólnego dobra”. W regionie EMEA Canon Europe dąży do zrównoważonego rozwoju biznesowego, skupiając się na ograniczeniu negatywnego wpływu na środowisko i dostarczając produkty, rozwiązania oraz usługi, które pomagają klientom w osiągnięciu tego samego celu. Canon uzyskał globalny certyfikat ISO 14001, demonstrując najwyższe standardy zarządzania środowiskowego.

Laptopy Sprzet-komputerowy_komputery-stacjonarne Monitory Drukarki__skanery Sprzet-komputerowy_tablety Glosniki Klawiatury__myszy Sprzet-komputerowy_dyski Sprzet-komputerowy_sluchawki-mikrofony Sprzet-komputerowy_akcesoria Sprzet-komputerowy_podzespoly-komputerowe Sprzet-komputerowy_obudowy Sprzet-komputerowy_routery-modemy Sprzet-komputerowy_konsole-kontrolery Sprzet_komputerowy_inne Inne_internet Inne_bezpieczenstwo-it Inne_aplikacje Ebooki

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P