Firma Whirlpool Corporation staje się pierwszym producentem urządzeń, który wykorzystuje funkcjonalność Apple Watch

Firma Whirlpool Corporation staje się pierwszym producentem urządzeń, który wykorzystuje funkcjonalność Apple Watch

Poleć znajomemu
2018-01-10 13:22:58

Firma Whirlpool Corporation przenosi funkcjonalność inteligentnych urządzeń domowych na nowy poziom, dzięki Apple Watch. Na początku 2018 roku zostanie wdrożone udogodnienie pozwalające konsumentom na zdalne komunikowanie się z piekarnikami, pralkami i suszarkami za pośrednictwem tego smartwatcha. Jest to pierwsza współpraca producenta sprzętów AGD z Apple Watch, zakładająca wykorzystanie dostępnych dzięki temu rozwiązań i możliwości.

„Wprowadzanie intuicyjnej technologii i funkcjonalności do kategorii urządzeń, które pomagają wyeliminować problemy związane z wykonywaniem domowych obowiązków jest jednym z naszych głównych celów, ponieważ zależy nam na wprowadzaniu innowacji w zakresie inteligentnego domu” - powiedział Brett Dibkey, wiceprezes marki i strategii Whirlpool Corporation w Ameryce Północnej - „Nasi konsumenci są wymagający i oczekują, że ich urządzenia będą działać mądrzej, a nie w coraz bardziej skomplikowany sposób. Dzięki nowej współpracy z Apple zwiększamy możliwości użytkowników w zakresie interakcji z ich urządzeniami w nowy i wygodny sposób”.

Kompatybilność z Apple Watch zostanie w 2018 roku wprowadzona i połączona z ponad 20 urządzeniami marki Whirlpool.

Użytkownicy, za pomocą aplikacji Whirlpool na Apple Watch, będą mieli szansę zdalnie komunikować się ze swoimi sprzętami domowymi na kilka różnych sposobów*:

  • Piekarnik: konsumenci będą mogli monitorować obecny status pracy piekarnika, a także kontrolować ustawienia w trakcie trwania całego procesu pieczenia;

  • Pralka: oprócz aktualizacji statusu użytkownicy będą mieli szansę kontrolować opcje prania, nawet w trakcie trwania cyklu. Klienci otrzymają możliwość dostosowywania cyklu na bieżąco za pośrednictwem swojego zegarka Apple Watch (niezależnie od tego, czy jest to standardowe pranie, czy pranie jasnych i delikatnych tkanin);

  • Suszarka: użytkownicy będą mogli sprawdzić czy cykl już się rozpoczął, a także kontrolować go w trakcie, otrzymując także informację ile czasu pozostało do jego zakończenia.

Współpraca z Apple Watch to kolejny dowód zaangażowania firmy Whirlpool Corporation w innowacyjne rozwiązania. Dzięki rozbudowanej komunikacji zdalnej z urządzeniami gospodarstwa domowego, konsumenci będą mogli personalizować interakcje ze sprzętami AGD i dbać dzięki temu o swoje rodziny mądrzej, szybciej i lepiej.

*Urządzenie musi być ustawione na możliwość zdalnego połączenia. Wymagana jest także sieć WiFi i aplikacja. Funkcje mogą ulec zmianie. Szczegółowe informacje i oświadczenie o ochronie prywatności można znaleźć na stronie whirlpool.com/connect.

źródło: whirlpool/agdrtv24.pl

O firmie Whirlpool

Whirlpool Corporation to jeden z największych na świecie producentów i dystrybutorów sprzętu AGD. W 2012 roku, firma osiągnęła roczny wynik sprzedaży na poziomie $18.1 mld, zatrudniała 68,000 pracowników i zarządzała 65 zakładami produkcyjnymi oraz jednostkami badawczymi na całym świecie. Firma prowadzi sprzedaż urządzeń Whirlpool, Maytag, KitchenAid, Jenn-Air, Amana, Brastemp, Consul, Bauknecht i innych liczących się producentów i jest obecna niemal we wszystkich krajach świata.

O Whirlpool Europe, Middle East & Africa (EMEA)

Whirlpool EMEA to spółka zależna, kontrolowana w całości przez Whirlpool Corporation. Zatrudnia około 10,400 pracowników, prowadzi sprzedaż w ponad 30 krajach na terenie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki oraz posiada zakłady produkcyjne w siedmiu krajach tego regionu. Whirlpool Corporation to jeden z największych na świecie producentów i dystrybutorów sprzętu AGD. W 2012 roku, firma osiągnęła roczny wynik sprzedaży na poziomie $18.1 mld, zatrudniała 68,000 pracowników i zarządzała 65 zakładami produkcyjnymi oraz jednostkami badawczymi na całym świecie. Firma prowadzi sprzedaż urządzeń Whirlpool, Maytag, KitchenAid, Jenn-Air, Amana, Brastemp, Consul, Bauknecht i innych liczących się producentów i jest obecna niemal we wszystkich krajach świata. Centrum Operacyjne Whirlpool dla Europy znajduje się w Comerio (VA), we Włoszech.

Telefony_komorkowe Gsm_smartfony Telefony_akcesoria-gsm Gsm_aplikacje Gsm_aktualizacje

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P