Samsung wprowadza nową zmywarkę z technologią Waterwall 2.0

Samsung wprowadza nową zmywarkę z technologią Waterwall 2.0

Poleć znajomemu
2018-01-16 12:29:04

Zmywarka z technologią Waterwall™ 2.0 wyposażona jest w innowacyjną listwę natryskową, która tworzy potężną ścianę wody. Opatentowana przez firmę Samsung technologia Waterwall™ odróżnia się od tradycyjnych rozwiązań tym, że strumień wody nie obraca się po okręgu w środku urządzenia, a precyzyjnie przesuwa od jednego do drugiego brzegu zmywarki. Wysokie ciśnienie pozwala uzyskać idealną czystość od krawędzi do krawędzi, przez co nie musimy płukać naczyń przed włożeniem ich do zmywarki. Rozwiązanie to gwarantuje, że talerze, garnki czy sztućce będą dokładnie umyte, nawet jeśli umieścimy je w najtrudniej dostępnym zakamarku urządzenia.

Zmywarka wyposażone jest także w funkcję Zone Booster™, która dzieli urządzenie na dwie strefy i pozwala na zmywanie wielu rodzajów naczyń jednocześnie. Wydzielenie strefy z intensywną mocą natrysku wody umożliwia mycie trudnych do wyczyszczenia zabrudzeń pod wysokim ciśnieniem obok delikatnej porcelany. Nowe rozwiązanie marki Samsung oferuje również automatyczne suszenie Air Flow, które włącza się po zakończonym zmywaniu. Dzięki dodatkowemu wentylatorowi naczynia są dokładnie wysuszone. Gdy ukończone zostaną wszystkie etapy cyklu zmywania, drzwi zmywarki uchylą się same, by uwolnić parę i przyspieszyć wysuszenie naczyń.

Dla ceniących sobie oszczędność czasu, producent wyposażył zmywarkę w Cykl Codzienny 55™. Program pozwala przeprowadzić pełny tryb zmywania i suszenia w zaledwie 55 minut, co jest idealne do mycia mniej zabrudzonych naczyń, jak np. talerze po śniadaniu czy kubki po kawie.

  • Domowe oszczędności

Nowoczesne technologie z zmywarkach Waterwall™ 2.0 to skuteczne i wydajne zmywanie, co w konsekwencji prowadzi do znacznych oszczędności. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, urządzenie zakwalifikowane zostało do najwyższej klasy energetycznej A+++. Waterwall™ 2.0 to także oszczędność wody. Podczas jednego standardowego cyklu zmywarka zużywa zaledwie 9,7l wody - to wynik o ponad 30% lepszy w stosunku do starszych modeli zmywarek.

Zmywarki Waterwall™ 2.0 dostępne są w różnych wersjach. Do wyboru są modele wolnostojące, do zabudowy z odkrytym frontem i do pełnej zabudowy, które doskonale dopełnią każdą nowoczesną kuchenną aranżację.

źrodło: samsung/agdrtv24.pl

Zobacz produkt w zaufanych i polecanych sklepach

Ajax

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie Samsung

Samsung Electronics jest światowym liderem w produkcji półprzewodników, sprzętu telekomunikacyjnego, cyfrowych nośników informacji oraz rozwiązań integrujących technologie cyfrowe. W roku 2009 sprzedaż spółki holdingowej osiągnęła wartość 116,8 miliarda USD. Firma zatrudnia około 188 000 pracowników w 185 oddziałach w 65 krajach i składa się z ośmiu niezależnych działów biznesowych: Visual Display, Mobile Communications, Telecommunication Systems, Digital Appliances, IT Solutions, Digital Imaging, Semiconductor i LCD. Firma Samsung Electronics, uznawana za jedną z najszybciej rozwijających się marek globalnych, jest czołowym producentem telewizorów cyfrowych, układów pamięci, telefonów komórkowych oraz ciekłokrystalicznych ekranów TFT. W Polsce firma jest liderem na rynku telewizorów i monitorów, osiąga również wysokie wyniki sprzedaży telefonów, sprzętu AGD, notebooków i drukarek. Polskie spółki Samsung Electronics zatrudniają ponad 2 tysiące pracowników w oddziale sprzedażowym i Centrum Badawczo – Rozwojowym w Warszawie oraz Fabryce AGD we Wronkach. Więcej informacji na stronie www.samsung.pl.

Duze-agd_lodowki Pralki Zmywarki Piekarniki Plyty_grzejne Duze_agd_kuchenki_mikrofalowe Okapy_kuchenne Male_agd_odkurzacze Zelazka Blendery__miksery Opiekacze__tostery Male_agd_czajniki_elektryczne Male-agd_sokowirowki Male-agd_parowary-kombiwary Male_agd_inne Ekspresy_wolnostojace Ekspresy_do_zabudowy Ekspresy_do_kawy_akcesoria Kobieta Pielegnacja-ciala_mezczyzna Pielegnacja-ciala_zdrowie

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P