Epson ogłasza premierę nowej drukarki do koszulek - SureColor SC-F2100

Epson ogłasza premierę nowej drukarki do koszulek - SureColor SC-F2100

Poleć znajomemu
2018-01-22 12:13:43

Epson zaprezentował nową drukarkę do drukowania bezpośrednio na odzieży, która umożliwia tworzenie wysokiej jakości odbitek w pełnym kolorze między innymi na T-shirtach bluzach, koszulkach polo i torbach reklamowych. Urządzenie SureColor SC-F2100 zastępuje istniejący model SC-F2000, oferując gamę udoskonaleń i nowych funkcji, w tym zwiększoną szybkość i niezawodność, niższy całkowity koszt eksploatacji oraz możliwość tworzenia własnych projektów wydruków przy użyciu oprogramowania Garment Creator firmy Epson.

Drukarka SC-F2100 jest przeznaczona dla małych i średnich firm zainteresowanych poszerzeniem oferty usług o drukowanie bezpośrednio na odzieży, m.in. producentów T-shirtów z nadrukiem, internetowych sprzedawców koszulek dla klienta końcowego, firm zajmujących się drukiem wysoko- i niskonakładowym, a także firm, które chcą wytwarzać własną odzież roboczą lub produkty promocyjne z oznaczeniem marki.

Nowe urządzenie do drukowania bezpośrednio na odzieży to kompletne rozwiązanie firmy Epson obejmujące drukarkę, głowicę drukującą, atrament, oprogramowanie i gwarancję. Użytkownik może mieć pewność, że wszystkie części zaprojektowano i bardzo dokładnie przetestowano pod kątem optymalnego współdziałania. Dzięki dodatkowym trybom szybkiego drukowania oraz ulepszonemu obiegowi atramentu przyspieszającemu uruchamianie SC-F2100 oferuje szybszą pracę w porównaniu z poprzednim modelem. Wprowadzone udoskonalenia rastrowania zapewniają płynniejszą reprodukcję zdjęć i szerszą przestrzeń barw w porównaniu z poprzednim modelem.

„Sukces jaki odniosła nasza pierwsza drukarka do drukowania bezpośrednio na odzieży sprawił, że jego powtórzenie stało wyzwaniem. W przypadku urządzenia SC-F2100 udało się nam jednak udoskonalić wszystkie obszary — ta drukarka jest szybsza, bardziej wszechstronna i oferuje wyższą jakość, a dzięki jej oprogramowaniu można łatwo tworzyć własne unikatowe projekty. A wszystko to idzie w parze z szybszą, łatwiejszą konserwacją i niższym całkowitym kosztem eksploatacji” - mówi Tomasz Kuciński, Senior Account Manager - LFP w Epson Europe.

Z drukarką SC-F2100 jest udostępniany bezpłatnie wszechstronny program narzędziowy Garment Creator firmy Epson. Oprogramowanie umożliwia dodawanie tekstu i wielu zdjęć oraz tworzenie indywidualnych wstępnych ustawień korekty zdjęć, a także oferuje obsługę folderów aktywnych i obrazów CMYK.

Dostępny w drukarce SC-F2100 tryb automatycznej konserwacji z osobnym wkładem czyszczącym znacznie ogranicza potrzebę cyklicznych czynności konserwacyjnych. Pochłaniacz kurzu zapobiega z kolei osadzaniu się brudu i kurzu na głowicy drukującej. W zestawie z drukarką znajduje się opcjonalna podkładka do mocowania materiału na płycie oraz narzędzie z uchwytem ułatwiające układanie odzieży.

 • Drukarka SC-F2100 będzie dostępna w sprzedaży od marca 2018 r.

Najważniejsze cechy:

 • Głowica drukująca PrecisionCore TFP
 • 5-kolorowe atramenty UltraChrome DG CMYKW we wkładach o pojemności 600 ml
 • Konfigurowalna funkcja automatycznej konserwacji z osobnym wkładem czyszczącym
 • Udoskonalony obieg atramentu przyspiesza uruchamianie
 • Dodatkowe tryby szybkiego drukowania
 • Dwuwarstwowy tryb drukowania w bieli i kolorze
 • Ulepszone oprogramowanie Garment Creator umożliwia dodawanie tekstu i wielu zdjęć oraz tworzenie indywidualnych wstępnych ustawień korekty zdjęć, a także oferuje obsługę folderów aktywnych i obrazów CMYK
 • Udoskonalone rastrowanie zapewnia płynniejszą reprodukcję zdjęć i szerszy gamut barwowy
 • Dołączona opcjonalna podkładka pozwala na lepsze zamocowanie odzieży podczas drukowania
 • Elementy dystansujące umożliwiają dokładniejszą regulację szczeliny
 • Sygnał ostrzegawczy informuje operatorów oddalonych od drukarki o wystąpieniu błędów
 • Pochłaniacz kurzu zapobiega osadzaniu się brudu i kurzu na głowicy drukującej
 • Dwuwarstwowy tryb drukowania w bieli i kolorze
 • Ulepszony panel sterowania oferuje dodatkowe funkcje i wyświetla więcej informacji
 • Dołączone narzędzie mocujące wygładza materiał na płycie przed drukowaniem
 • Mozliwość drukowania na materiale o grubości do 25 mm
 • Tryb białego atramentu, tryb kolorowego atramentu lub tryb podwójnych kolorów zależnie od konfiguracji
 • Certyfikat ECO PASSPORT od organizacji OEKO-TEX®
 • Dostępna roczna gwarancja i gwarancja przedłużona

źródło: epson/agdrtv24.pl

Zobacz produkt w zaufanych i polecanych sklepach

Ajax

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax
Laptopy Sprzet-komputerowy_komputery-stacjonarne Monitory Drukarki__skanery Sprzet-komputerowy_tablety Glosniki Klawiatury__myszy Sprzet-komputerowy_dyski Sprzet-komputerowy_sluchawki-mikrofony Sprzet-komputerowy_akcesoria Sprzet-komputerowy_podzespoly-komputerowe Sprzet-komputerowy_obudowy Sprzet-komputerowy_routery-modemy Sprzet-komputerowy_konsole-kontrolery Sprzet_komputerowy_inne Inne_internet Inne_bezpieczenstwo-it Inne_aplikacje Ebooki

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P