Poznawaj świat z firmą Natec

Poznawaj świat z firmą Natec

Poleć znajomemu
2018-01-24 12:34:01

Kto powiedział, że podkładka pod mysz nie może pomóc w pracy lub nauce? W ciekawy sposób do tego zagadnienia podeszła firma Natec, która właśnie wypuściła na rynek podkładkę Time Zone. 

Zamiast pozbawionych znaczenia wzorów, Natec postanowił umieścić na swoim produkcie nadruk mapy świata, z wypisanymi na niej nazwami państw i oznaczonymi strefami czasowymi. Zdaniem producenta podkładka doskonale sprawdzi się w międzynarodowej firmie, której pracownicy są w stałym kontakcie z ludźmi z całego świata - dzięki Time Zone z łatwością będą mogli sprawdzić, która aktualnie jest godzina w odległym biurze biznesowego partnera. Mouse pad przyda się też… każdemu uczniowi, który zmaga się z lekcjami geografii.

Oprócz walorów edukacyjnych, podkładka powinna charakteryzować się też wysoką jakością wykonania. Natec przekonuje, że powierzchnia Time Zone gwarantuje doskonała precyzję śledzenia ruchów myszy, przy jednoczesnej redukcji tarcia gryzonia. Podkładka przeznaczona jest dla myszy optycznych i laserowych, sprawdzi się przy tym zarówno do pracy, nauki jak i grania. Jest też na tyle duża, by przykryć sporą powierzchnię biurka.

Użytkownik, który kupi Time Zone, nie powinien martwić się o jej wytrzymałość. Wierzchnią warstwę podkładki wykonano z wodoodpornej tkaniny, zaś jej krawędzie zostały obszyte w sposób chroniący brzegi przed postrzępieniem i zniszczeniem.

  • Podkładka Time Zone kosztuje około 39,99 zł.

Cechy produktu:

  • Rodzaj materiału: materiał/guma
  • Wymiary: 800x400x3 mm
  • Kompatybilne typy myszek: optyczna/laserowa

źródło: natec/agdrtv24.pl

O firmie Natec

Producent akcesoriów komputerowych oraz elektroniki użytkowej zadebiutował na rynku polskim w 2007 r. Produkty Natec charakteryzują się nowatorskim wzornictwem oraz techniczną perfekcją, łącząc w sobie najlepsze cechy dotychczasowych rozwiązań rynku po rozsądnych cenach. Misją marki jest dostarczanie najwyższej klasy akcesoriów komputerowych i elektroniki użytkowej spełniającej oczekiwania Klientów.

Dziś Natec jest rozpoznawalnym znakiem towarowym nie tylko w Polsce. Oferta producenta bardzo szybko się rozwija i swoim zasięgiem obejmuje również rynki Europy zachodniej. Wizją marki jest hasło: Technology Born To Meet Your Needs (Technologia Zrodzona By Sprostać Twoim Oczekiwaniom)

Laptopy Sprzet-komputerowy_komputery-stacjonarne Monitory Drukarki__skanery Sprzet-komputerowy_tablety Glosniki Klawiatury__myszy Sprzet-komputerowy_dyski Sprzet-komputerowy_sluchawki-mikrofony Sprzet-komputerowy_akcesoria Sprzet-komputerowy_podzespoly-komputerowe Sprzet-komputerowy_obudowy Sprzet-komputerowy_routery-modemy Sprzet-komputerowy_konsole-kontrolery Sprzet_komputerowy_inne Inne_internet Inne_bezpieczenstwo-it Inne_aplikacje Ebooki

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P