LaCie DJI Copilot - dysk do zadań specjalnych w terenie

LaCie DJI Copilot - dysk do zadań specjalnych w terenie

Poleć znajomemu
2018-01-24 13:39:00

Firma Seagate przedstawia kompletne rozwiązanie do przeglądania, przechowywania i zarządzania zarejestrowanymi w terenie filmami i zdjęciami. LaCie DJI Copilot to zaawansowany dysk zewnętrzny, który umożliwia błyskawiczną transmisję danych bez konieczności łączenia go z komputerem. Wystarczy podłączyć do niego drona, kartę SD, aparat lub urządzenie mobilne.

Najnowsze rozwiązanie w portfolio LaCie charakteryzuje się wzmocnioną konstrukcją odporną na zachlapania, kurz i upadki. Dzięki temu idealnie sprawdzi się nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach.

Podczas pracy w terenie najważniejsza jest funkcjonalność i ograniczenie ilości sprzętu, który zajmuje miejsce i dużo waży. LaCie DJI Copilot pozwala na transmisję danych bezpośrednio na dysk z karty SD,aparatu lub smartfonu. To oznacza, że nie ma potrzeby podłączenia komputera, żeby dokonać kopii zapasowej. Aby przejrzeć zdjęcia lub wideo wystarczy wykorzystać swój telefon lub tablet, a dzięki aplikacji BOSS (Backup On Set Solution) możliwe jest zarządzanie, odtwarzanie i organizowanie wszystkich plików z poziomu urządzenia mobilnego po podłączeniu go do dysku. Co więcej, o postępie transmisji danych z aparatu na dysk informuje wbudowany wyświetlacz, który wskazuje także poziom naładowania baterii oraz dostępną przestrzeń dyskową. LaCie DJI Copilot może pełnić także funkcję powerbanku dla podłączonych urządzeń mobilnych.

LaCie DJI Copilot powstał w wyniku strategicznego partnerstwa firmy Seagate z DJI, wiodącym producentem bezzałogowych urządzeń latających, który poszukuje zaawansowanych rozwiązań w zakresie danych dla ekosystemu UAV. Premierowy produkt został zaprojektowany przez światowej klasy projektanta produktowego - Neila Poultona.

Premierowy dysk jest dostępny w pojemności 2 TB, co pozwoli użytkownikom na łatwe przechowywanie do 65 godzin nagrań wideo 4K 30fps i ponad 20 tysięcy zdjęć w formacie RAW.LaCie DJI Copilot jest również objęty 3 letnim planem Rescue Data Recovery Services, usługi odzyskiwania danych dającej dostęp do międzynarodowego zespołu najlepszych ekspertów w zakresie odzyskiwania danych, którzy mogą się poszczycić wskaźnikiem satysfakcji klienta na poziomie 95%. Dodatkowo podczas rejestracji LaCie DJI Copilot można otrzymać miesięczny abonament Adobe® Creative Cloud All Apps, dający dostęp do wszystkich aplikacji firmy Adobe na komputery i urządzenia przenośne. . Dysk Lacie DJI Copilot trafi do sprzedaży wiosną tego roku, w sugerowanej cenie 1749 zł.

źródło: seagate/agdrtv24.pl

M_23226 M_23227 M_23228
Laptopy Sprzet-komputerowy_komputery-stacjonarne Monitory Drukarki__skanery Sprzet-komputerowy_tablety Glosniki Klawiatury__myszy Sprzet-komputerowy_dyski Sprzet-komputerowy_sluchawki-mikrofony Sprzet-komputerowy_akcesoria Sprzet-komputerowy_podzespoly-komputerowe Sprzet-komputerowy_obudowy Sprzet-komputerowy_routery-modemy Sprzet-komputerowy_konsole-kontrolery Sprzet_komputerowy_inne Inne_internet Inne_bezpieczenstwo-it Inne_aplikacje Ebooki

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P