Seria NEC PH - projektory laserowe RB do projekcji na dużych obiektach

Seria NEC PH - projektory laserowe RB do projekcji na dużych obiektach

Poleć znajomemu
2018-02-01 11:31:00

Nowa seria PH składa się z dwóch modeli: NEC PH3501QL oraz NEC PH2601QL, zapewniających niezrównaną jakość obrazu, superjasną projekcję, rozdzielczość 4K oraz szeroką przestrzeń barwną. Zapotrzebowanie na dużą cyfrową projekcję jest coraz większe, a prognozy mówią, że do 2020 roku liczba projekcji w dużych obiektach będzie rosła o ponad 50% rocznie. Spowodowane jest to wzrastającym popytem ze strony hal sportowych i widowiskowych, teatrów, muzeów, parków rozrywki i innych tego typu obiektów.

Seria PH została zaprojektowana z myślą o dużych przestrzeniach, w których potrzeba najwyższej klasy projekcji w kinowej jakości i przystępnych kosztach operacyjnych. Nowe projektory wykorzystują ostatnie postępy w technologii laserowego źródła światła RB, aby osiągnąć jeszcze wyższą jasność i wysoką rozdzielczość oraz niskie koszty użytkowania. PH3501QL zapewnia  jasność 40 000, a PH2601QL 30 000 lumenów w centralnej części obrazu.

Nowe flagowe modele wykorzystują to co najlepsze w obu technologiach laserowych - RGB i fosforowej. W rezultacie otrzymujemy bardzo wydajny projektor, gwarantujący korzystne użytkowanie pod względem kosztów, wydajności i atrakcyjności obrazu. Wykorzystanie czerwonego i niebieskiego światła lasera sprawia, że kolory i jasność wykraczają poza to, co oferuje tradycyjny projektor z laserem fosforowym, zapewniając obraz o doskonałej jakości i wysokiej jednorodności.

Wydajny system przetwarzania światła zapewnia ogromne oszczędności w kosztach operacyjnych w porównaniu do systemów projekcyjnych opartych na lampie dzięki niższemu zużyciu energii, bezobsługowej pracy i braku konieczności wymiany filtra i lampy po 20 000 godzinach pracy.

“NEC ma długą tradycję w tworzeniu innowacyjnych technologii wyświetlania obrazu, włącznie z projekcją kinową i na dużą skalę, a nasza nowa rodzina projektorów została zaprojektowana tak, aby spełnić wymagania rynku, który żąda niezawodnych rozwiązań wizualnych dla dużych obiektów” - powiedział Gerd Kaiser, Senior Product Line Manager Large Venue Projectors w NEC Display Solutions Europe.

“Prezentacje dla bardzo dużych widowni wymagają wielkich ekranów, często o rozmiarze 10 metrów lub nawet większych. Nasze nowe projektory z serii PH odpowiadają na te potrzeby poprzez wysoką rozdzielczość 4K i jasność 40 000 lumenów w centralnej części obrazu, co zapewni idealne warunki oglądania nawet w bardzo wymagających warunkach oświetleniowych. Wykorzystaliśmy naszą wiedzę w celu wprowadzenia kinowej jakości obrazu do głównego nurtu i uczynienia go standardem w każdym obiekcie i zastosowaniu. Szeroką przestrzeń barwną można skalibrować pod kątem wiernej reprodukcji barw, co pozwoli na niezawodną pracę z kolorem, lub do zwykłych formatów prezentacyjnych, takich jak strumieniowe przesyłanie wideo.”

Seria PH wyróżnia się maksymalną swobodą instalacji dzięki funkcji przesunięcia obiektywu lens shift o bardzo dużym polu manewru: +/- 50% w poziomie i +/- 17% w pionie - lepiej niż jakikolwiek konkurencyjny produkt 4K na rynku - oraz dużemu wyborowi obiektywów zoom z mocowaniem bagnetowym. Gwarantuje to bezproblemową instalację i łatwą wymianę starych projektorów. Projektory wyposażono w szeroki wybór złączy, w tym wejście 4K, a także funkcje inteligentnego przetwarzania obrazu, takie jak Picture-in-Picture. Wszystko to pozwoli osiągnąć projekcję na dużym ekranie bez widocznych pojedynczych pikseli.”

Projektory NEC z serii PH zadebiutują na lutowych targach ISE 2018 w Amsterdamie. W celu umówienia się na spotkanie i prezentację prosimy o kontakt z biurem prasowym.

Projektory NEC PH3501QL oraz NEC PH2601QL  na polskim rynku będą dostępne już od marca br.

źródło: nec/agdrtv24.pl

Zobacz produkt w zaufanych i polecanych sklepach

Ajax

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie NEC

NEC Display Solutions Europe GmbH z europejską siedzibą w Monachium w Niemczech jest odpowiedzialne za działania firmy na obszarze EMEA. Dzięki korzyściom biznesowym, jakie niesie za sobą dostęp do wiedzy i technologii NEC Corporation oraz własnemu działowi badawczo-rozwojowemu, firma jest jednym z największych światowych dostawców oferując najszersze na rynku portfolio produktów do wyświetlania obrazu. Firma posiada szeroką ofertę monitorów, od podstawowych do profesjonalnych i specjalistycznych, takich jak np. wielkoformatowe monitory do zastosowań reklamy cyfrowej Digital Signage, monitory graficzne oraz medyczne. Oferta projektorów obejmuje produkty do różnych zastosowań, od lekkich przenośnych projektorów, poprzez projektory biznesowe, dla edukacji, projektory 3D, aż do urządzeń do pracy ciągłej (np. w systemach POS) i cyfrowych projektorów kinowych. Prezesem i CEO NEC Display Solutions Europe jest Bernd Eberhardt.

Telewizory Audio-video_kina-domowe Audio__wieze Kamery_cyfrowe Kolumny__glosniki Audio-video_sluchawki Projektory Dvd__blu-ray Audio-video_sprzet-przenosny Audio__video_car-audio Audio-video_stacje-dokujace Audio-video_akcesoria Audio-video_inne Gps Gps_akcesoria-gps

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P