Nowa kamera LEGRIA HF G26

Nowa kamera LEGRIA HF G26

Poleć znajomemu
2018-02-02 08:55:00

Canon zaprezentował najnowszą kamerę z serii LEGRIA HF G26 dla entuzjastów filmowania, która dzięki możliwościom kreatywnym pozwala uwolnić twórczy potencjał i daje poczucie pewności i niezawodności podczas nagrywania w jakości Full HD.

Kompaktowych rozmiarów kamera LEGRIA HF G26 wyposażona jest w szerokokątny obiektyw o ogniskowej 28,8 mm z 20-krotnym zoomem optycznym, znakomitą optykę, możliwości nagrywania w słabym świetle oraz 8-listkową, okrągłą przysłonę dla uzyskania efektu miękkiego rozmycia tła „bokeh”. To tylko niektóre z funkcjonalności nowej kamery, która pozwoli entuzjastom filmowania oraz bardziej zaawansowanym użytkownikom rejestrować wyjątkowe ujęcia w jakości Full HD 50p.

Niezwykła precyzja i jakość

LEGRIA HF G26 wyposażona jest w szereg funkcjonalności umożliwiających płynne nagrywanie niemal w każdych warunkach. 5-osiowa, inteligentna stabilizacja obrazu (IS) daje stabilny obraz podczas nagrywania w ruchu, nawet w przypadku maksymalnego powiększenia. Nowa kamera posiada również technologię Instant Autofocus dla niemal natychmiastowego rozpoznawania pozycji oraz odległości od filmowanego obiektu. To sprawia, że w połączeniu z jakością wideo Full HD, utrzymanie ostrości staje się prostsze niż kiedykolwiek.

Możliwość szybkiego przełączenia między trzema trybami filmowania - ręcznym, automatycznym i kinowym - pozwala dostosować kluczowe funkcje kamery do naszych potrzeb, bez konieczności zmiany ustawień szczegółowych. Duży, 20-krotny zoom optyczny doskonale sprawdzi się zarówno przy filmowaniu szerokich ujęć, jak i odległych obiektów, dając szerokie możliwości kreatywnej i twórczej zabawy obrazem. Szeroki zakres dynamiczny (Wide Dynamic Range) na poziomie 600% oraz tryb priorytetu jasnych partii obrazu (Highlight Priority) sprawia, że LEGRIA HF G26 nagrywa w jakości Full HD 50p z prędkością 35Mbps zachowując jasny, wysoce kontrastowy obraz, a także pozwala uzyskać naturalne odcienie i nasycone kolory - szczególnie przydatne podczas nagrań w bardzo jasnych warunkach.

Matryca HD CMOS Pro o przekątnej 1/2,84 cala i rozdzielczości 2,91 megapikseli oraz procesor DIGIC DV4 odznaczają się wyższą czułością, niższym poziomem szumów i szerokim zakresem dynamicznym. Teraz możliwe jest także nagrywanie filmów Full HD 1080p w bardzo ograniczonych warunkach oświetleniowych - LEGRIA HF G26 pozwala rejestrować wideo w wysokiej jakości przy minimalnym świetle na poziomie 0,1 luxa. Dodatkowo, z myślą o użytkownikach filmujących w bardzo jasnych przestrzeniach, wbudowany filtr gradacyjny (ND) redukuje ilość światła wpadającego do matrycy.

Prosta obsługa, niewielki rozmiar

Z myślą o entuzjastach filmowania LEGRIA HF G26 została wyposażona w łatwo programowalne funkcje, pozwalające zapisywać własne ustawienia kamery. Połączenie kompaktowej konstrukcji, wysokiej czułości obiektywu i zaawansowanych funkcji nagrywania sprawia, że kamera jest uniwersalnym i łatwym w użyciu urządzeniem, które sprawdzi się także podczas nagrywania w ruchu. Zaawansowany pierścień zmiany ogniskowej oraz konfigurowalne przyciski i pokrętło funkcyjne w kamerze LEGRIA HF G26, które zapewniają szybki dostęp do najczęściej używanych funkcji, przyspieszają obsługę, dzięki czemu już nigdy nie przegapisz dobrego ujęcia.

Czuły, 3-calowy ekran dotykowy umożliwia precyzyjne skadrowanie ujęcia, a dodatkowe opcje śledzenia punktu ostrości i korekcja ekspozycji dają szerokie możliwości skorygowania ujęcia zgodnie z naszymi oczekiwaniami.

Dla pełnej widoczności rejestrowanego obrazu w kadrze, szczególnie w warunkach silnego oświetlenia, aspirujący filmowcy mogą skorzystać z elektronicznego, uchylnego wizjera o rozdzielczości 1,56 miliona punktów, który pozwala nagrywać pod kątem nawet do 45 stopni i redukuje odbicia światła. Korzystanie z wizjera jest szczególnie przydatne podczas nagrywania w warunkach zmiennego oświetlenia, panujących np. podczas podróży lub na otwartych przestrzeniach.

Płynna praca i zaawansowane opcje nagrywania

Niezależnie czy transmitujemy obraz w jakości 1080p/50 bezpośrednio z kamery, czy poddajemy go obróbce, LEGRIA HF G26 daje spore możliwości rejestrowania obrazu w różnych formatach i standardach. Jednocześnie nagrywanie w formatach AVCHD i MP4 pozwala rejestrować obraz w jakości Full HD z maksymalną prędkością 35Mb/s w formacie MP4 i 28Mb/s w AVCHD oraz minimalną 3Mb/s. w MP4 i 5Mb/s w AVCHD. Dodatkowe, zaawansowane możliwości rejestracji obrazu, takie jak funkcja nagrywania w zwolnionym i przyspieszonym tempie z prędkością nawet 1200x, gwarantują, że żaden detal nie zostanie pominięty.

Wyposażenie w podwójne gniazdo kart SD sprawi, że kamera LEGRIA HF G26 stanie się niezawodnym towarzyszem podczas długich sesji filmowych, ślubnych czy okolicznościowych. Kamera jest także wyposażona w gniazdo HDMI, gniazdo słuchawkowe 3,5mm i wejście mikrofonowe (3,5mm) oraz gniazdo Mini Advanced Shoe. Wbudowane wyjście słuchawkowe z 16-stopniową regulacją dodatkowo zapewnia pełną kontrolę nad rejestrowanym dźwiękiem zarówno podczas wywiadów, jak i nagrywania materiałów na vloga.

Kluczowe funkcje:

  • 20x zoom optyczny
  • Full HD 1080P
  • DIGIC DV4
  • Szerokokątny obiektyw
  • 8-listkowa okrągła przysłona
  • Wide DR Gamma
  • Tryb priorytetu jasnych partii obrazu (Highlight Priority)

źródło: canon/agdrtv24.pl

M_23258 M_23259 M_23260 M_23261 M_23262

Zobacz produkt w zaufanych i polecanych sklepach

Ajax

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie Canon

Firma Canon została założona w 1937 roku specjalnie w celu produkowania najlepszych aparatów fotograficznych. Pasja, jaką Canon żywi dla potęgi obrazu — Power of Image — z czasem doprowadziła do rozszerzenia technologii na wiele innych rynków i zapewniła firmie pozycję lidera w dziedzinie konsumenckich i biznesowych rozwiązań do przetwarzania obrazu. Firma oferuje szeroką gamę rozwiązań, od cyfrowych aparatów kompaktowych i lustrzanek do obiektywów telewizyjnych i przenośnych rentgenów, a także urządzeń wielofunkcyjnych i drukarek produkcyjnych wspieranych przez szereg usług o wartości dodanej.

Canon inwestuje znaczne środki w prace badawczo-rozwojowe, aby dostarczać najbogatsze, najbardziej innowacyjne produkty i usługi w celu spełnienia kreatywnych -potrzeb klientów. Od fotoamatorów do profesjonalnych drukarni, każdy klient firmy Canon może realizować swoje własne pasje.

Korporacyjna filozofia firmy Canon to Kyosei – „Żyć i pracować razem dla wspólnego dobra”. W regionie EMEA Canon Europe dąży do zrównoważonego rozwoju biznesowego, skupiając się na ograniczeniu negatywnego wpływu na środowisko i dostarczając produkty, rozwiązania oraz usługi, które pomagają klientom w osiągnięciu tego samego celu. Canon uzyskał globalny certyfikat ISO 14001, demonstrując najwyższe standardy zarządzania środowiskowego.

Telewizory Audio-video_kina-domowe Audio__wieze Kamery_cyfrowe Kolumny__glosniki Audio-video_sluchawki Projektory Dvd__blu-ray Audio-video_sprzet-przenosny Audio__video_car-audio Audio-video_stacje-dokujace Audio-video_akcesoria Audio-video_inne Gps Gps_akcesoria-gps

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P