Edimax RE23S - najnowszy extender Wi-Fi AC2600

Edimax RE23S - najnowszy extender Wi-Fi AC2600

Poleć znajomemu
2018-02-05 21:43:00

W odróżnieniu od innych urządzeń do rozszerzania zasięgu Wi-Fi, Gemini RE23S zapewnia szybsze i silniejsze połączenie o lepszym zasięgu dla płynnego połączenia roamingowego w Twoim domu. Gemini RE23S może również opcjonalnie stworzyć niezawodny punkt dostępu, aby wzbogacić przewodową sieć domową o funkcję Wi-Fi.

Stabilne połączenie z siecią Wi-Fi podczas poruszania się po domu. Bez konieczności konfigurowania i łączenia się z różnymi sieciami podczas wchodzenia do różnych pomieszczeń. Używaj jednej nazwy Wi-Fi dla całego domu.

 • Plug and Play w trybie punktu dostępu

Gemini RE23S w trybie AP został zaprojektowany tak, aby był łatwy w konfiguracji i zarządzaniu. Co więcej, można łatwo podłączć  dodatkowe Gemini RE23S, aby wzbogacić przewodową sieć domową o Wi-Fi.

 • Większa prędkość w standardzie 11ac

Uzyskaj najnowszą technologię 11ac z dużą szybkością do 2600 Mb/s (N800 Mb/s + AC 1733 Mb/s) i jednocześnie rozszerz połączenia bezprzewodowe na 2,4 GHz i 5 GHz.

 • Zmień domowe Wi-Fi na dwuzakresowe

Główny router może dostarczać tylko jednopasmowe Wi-Fi? Bez obaw! Gemini RE23S może zapewnić niezawodne połączenia dwuzakresowe, pozwalając cieszyć się wolnym od rozłączeń oraz opóźnień Wi-Fi na wszystkich urządzeniach.

 • Strumieniowanie wideo dzięki MU-MIMO

Dzięki MU-MIMO (Multiple User - Multiple Input Multiple Output) Gemini RE23S obsługuje cztery strumienie naraz i wiele urządzeń jednocześnie, zapewniając najszybszą prędkość i nieprzerwaną łączność Wi-Fi.

 • Funkcja iQ Setup

Zawiera przyjazną dla użytkownika funkcje konfiguracji iQ Setup, które wykorzystuje przeglądarkę do inteligentnej, automatycznej i szybkiej instalacji. iQ Setup automatycznie wykrywa dostępne sieci Wi-Fi w pobliżu i pomaga nawiązać połączenie w ciągu kilku minut

 • Gigabitowa wydajność

Gigabitowy port Ethernet Gemini RE23S umożliwia podłączenie przewodowego urządzenia, takiego jak konsola do gier lub smart TV, w celu szybkiego i stabilnego połączenia przewodowego, co ułatwia udostępnianie plików, zdjęć, muzyki i wideo w sieci domowej.

 • Łatwość konfiguracji z routerem dzięki iQ Setup

Uniwersalna kompatybilność i łatwa, oparta o przeglądarkę konfiguracja (iQ Setup) do szybkiej i łatwej instalacji.

Cechy główne:

 • Roaming Wi-Fi w domu: Wymień swój extender WI-Fi na nowy, dzięki któremu sieć Wi-Fi będzie zawsze podłączona, extender RE23S zapewni bezproblemowe i szybkie roamingowe połączenie Wi-Fi. - Bez kłopotów z przełączaniem sieci Wi-Fi i wpisywania haseł. - Niezawodne Wi-Fi, które pozostaje podłączony, gdy poruszasz się po domu. (Działa z każdym urządzeniem z serii Edimax Gemini, które obsługuje roaming Wi-Fi.)
 • Tryb Punktu Dostępu: Podłącz i używaj, aby utworzyć punkt dostępu Wi-Fi, aby rozszerzyć przewodową sieć domową o funkcję Wi-Fi.
 • Większa Prędkość 11ac: technologia AC2600 zapewnia jednoczesne, dwuzakresowe Wi-Fi o prędkościach: 800 Mb/s dla 2,4 GHz i 1733 Mb/s dla 5 GHz.
 • Dwuzakresowa sieć Wi-Fi w domu: Ulepsz jednozakresowe Wi-Fi 2,4 GHz na dwuzakresowe z lepszym zasięgiem bez konieczności wymiany routera.
 • 11ac MU-MIMO: Najnowsza technologia 11ac obsługuje cztery strumienie i dzięki temu umożliwia transmisję do wielu urządzeń jednocześnie.
 • Beamforming: dzięki obsłudze formowania sygnałów kierunkowych, zwiększona zostaje wydajność, niezawodność i zasięg Wi-Fi, wolniej też spada siła sygnału w miarę wzrostu odległości.
 • Gigabitowy Ethernet: uzyskaj szybkie, stabilne połączenie przewodowe z konsolą do gier, smart TV lub komputerem.
 • Kompatybilność: łatwa konfiguracja do współpracy z routerem

źródło:dimax/agdrtv24.pl

Zobacz produkt w zaufanych i polecanych sklepach

Ajax

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax
Laptopy Sprzet-komputerowy_komputery-stacjonarne Monitory Drukarki__skanery Sprzet-komputerowy_tablety Glosniki Klawiatury__myszy Sprzet-komputerowy_dyski Sprzet-komputerowy_sluchawki-mikrofony Sprzet-komputerowy_akcesoria Sprzet-komputerowy_podzespoly-komputerowe Sprzet-komputerowy_obudowy Sprzet-komputerowy_routery-modemy Sprzet-komputerowy_konsole-kontrolery Sprzet_komputerowy_inne Inne_internet Inne_bezpieczenstwo-it Inne_aplikacje Ebooki

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P