Brother ADS-2200 i ADS-2700W - szybkie skanery dla małych i średnich firm

Brother ADS-2200 i ADS-2700W - szybkie skanery dla małych i średnich firm

Poleć znajomemu
2018-02-13 11:42:00

Brother ADS-2200 oraz flagowy ADS-2700W to skanery skierowane do małych i średnich przedsiębiorstw oraz biur domowych. Niewielkie rozmiary urządzeń sprawiają, że znajdą one zastosowanie w ograniczonych przestrzeniach biurowych. Oba modele charakteryzują się wysoką prędkością pracy - umożliwiają skanowanie do 35 stron na minutę (do 70 obrazów na minutę), zarówno w trybie kolorowym, jak i w monochromatycznym, przy skanowaniu dwustronnym.

Pozwalają dzięki temu na digitalizację dokumentów o 45 proc. szybciej w porównaniu do starszych modeli. Dzięki łatwej obsłudze, oba modele są idealnymi rozwiązaniami dla użytkowników, którzy archiwizują duże ilości materiałów różnego typu. Umożliwiają skanowanie różnych nośników: dwustronnych dokumentów A4, paragonów, faktur czy wytłaczanych kart kredytowych oraz dowodów osobistych, nawet jeśli znajdują się one w jednym pakiecie. Skanery pozwalają na tworzenie elektronicznych wersji dokumentów o rozdzielczości interpolowanej 1200 x 1200 dpi.

Nowe modele są wyposażone w automatyczne podajniki dokumentów o pojemności 50 stron każdy i łączą się z komputerami stacjonarnymi i laptopami poprzez interfejs USB 2.0. Dodatkowo, ADS-2700W oferuje możliwość podłączenia do sieci LAN oraz Wi-Fi (w trybach Wi-Fi Direct i WPS). Oba urządzenia skanują do przeszukiwalnych plików PDF, dokumentów, załączników wiadomości e-mail, OCR, zdjęć i pamięci USB, a model ADS-2700W również do folderów sieciowych, serwerów poczty e-mail, SFTP i FTP.

Urządzenia oferują wygodną i szybką obsługę. Skaner ADS-2700W jest wyposażony w dotykowy, kolorowy wyświetlacz LCD o przekątnej 7,1 cm i posiada funkcję Auto Start Scan, która uruchamia automatyczne skanowanie od razu po włożeniu nośnika do podajnika dokumentów. Model oferuje ponadto rozwiązania Secure Function Lock 3.0, Setting Lock oraz IP Filter, które poprawiają stan bezpieczeństwa dokumentów oraz umożliwiają skonfigurowanie haseł dostępu dla wybranych użytkowników, co pozwala przyznawać im uprawnienia do określonych funkcji urządzenia. Skaner wyposażony jest także w oprogramowanie Brother iPrint&Scan, które umożliwia łatwe skanowanie do kompatybilnych urządzeń mobilnych. Do obu urządzeń jest dołączone oprogramowanie dla komputerów działających pod kontrolą systemów Windows, Linux i macOS.

Skanery Brother ADS-2200 i ADS-2700W są objęte 3-letnią gwarancją.

źródło: brother/agdrtv24.pl

M_23337 M_23338 M_23339

O firmie Brother

Firma Brother należy do grupy wiodących na świecie producentów wyspecjalizowanych w dziedzinie urządzeń drukujących i technologii komunikacyjnych, posiadająca od dłuższego czasu pozycję światowego lidera w segmencie monochromatycznych wielofunkcyjnych urządzeń laserowych. Swoją działalność rozpoczęła w 1908 r. w Japonii, a w 2008 r. obchodziła 50-lecie działalności w Europie. Brother zatrudnia na całym świecie 25 000 pracowników. Firma Brother zbudowała swój sukces w Europie w oparciu o wysoką jakość, wyjątkowo korzystny wskaźnik cena/wartość, marketing, lokalną sieć dystrybucji i serwisu, wysoki poziom zaangażowania na rzecz ochrony środowiska oraz dostępność dla klienta. Brother oferuje zastrzeżone technologie, opracowywane, wytwarzane i dystrybuowane w stu procentach we własnym zakresie. Firma Brother posiada certyfikat ISO140001 i otrzymała prestiżowe międzynarodowe certyfikaty „Energy Star”, „der Blaue Engel” i „Eco Mark”. Brother Polska jest częścią Brother International Ltd.

Laptopy Sprzet-komputerowy_komputery-stacjonarne Monitory Drukarki__skanery Sprzet-komputerowy_tablety Glosniki Klawiatury__myszy Sprzet-komputerowy_dyski Sprzet-komputerowy_sluchawki-mikrofony Sprzet-komputerowy_akcesoria Sprzet-komputerowy_podzespoly-komputerowe Sprzet-komputerowy_obudowy Sprzet-komputerowy_routery-modemy Sprzet-komputerowy_konsole-kontrolery Sprzet_komputerowy_inne Inne_internet Inne_bezpieczenstwo-it Inne_aplikacje Ebooki

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P