24-calowe nowości dla wymagających użytkowników od iiyama

24-calowe nowości dla wymagających użytkowników od iiyama

Poleć znajomemu
2018-02-20 16:44:00

Na polskim rynku pojawiły się właśnie dwa nowe monitory firmy iiyama: ProLite XU2495WSU-B1 oraz ProLite XUB2495WSU-B1. Oba urządzenia wyposażone są w matryce IPS o przekątnej 24.1” i proporcjach ekranu 16:10. Oferują znakomitej jakości obraz i świetnie sprawdzą się w nowoczesnych biurach oraz studiach graficznych i projektowych. Nowości wyróżniają się konstrukcją ultra slim - są zgrabne, mają cienkie ramki i doskonale nadają się do stanowisk dwumonitorowych.

Oba monitory to urządzenia przeznaczone dla wymagających użytkowników, zajmujących się np. tworzeniem i edycją grafiki czy projektowaniem w aplikacjach CAD. Matryca IPS gwarantuje najwyższą jakość obrazu i doskonałe odwzorowanie kolorów. Urządzenia wyposażone są też w system redukcji niebieskiego światła (który gwarantuje, że nawet po dłuższej pracy użytkownika nie będą bolały oczy), a dzięki zastosowaniu technologii Flcker-free wyeliminowany został problem migotania obrazu.

ProLite XU2495WSU-B1 to model podstawowy, poza pochyłem nie oferuje możliwości regulacji ekranu. Dzięki temu jest tańszy i idealnie sprawdzi się, jeśli chcemy zbudować stanowisko dwumonitorowe mocując ekrany na wygodnym uchwycie (np. DS3002C-B1)

Drugą nowością jest model Prolite XUB2495WSU-B1 - monitor z identycznymi parametrami obrazu i stopą oferująca szeroki wachlarz regulacji położenia ekranu: wysokości (w zakresie 13 cm), obrotu na boki (160° w prawo/lewo) oraz funkcję Pivot. Pozwala ona przestawić ekran o 90 stopni do formatu portretowego, który bardzo dobrze sprawdza się podczas pracy z długimi arkuszami lub tekstem.

Dodajmy, że oba nowe modele wyposażone są w złącza VGA, HDMI oraz DisplayPort, obsługę standardu HDCP oraz wbudowany koncentrator USB (up 1 x USB 2.0 / down 4 x USB 2.0), a także głośniki (2x2W), wejście słuchawkowe oraz poprawiającą ostrość obrazu funkcję Overdrive.

źródło:iiyama/agdrtv24.pl

M_23372 M_23373 M_23374

O firmie iiyama

Firma iiyama jest czołowym producentem monitorów działającym na skalę międzynarodową. Główna siedziba firmy znajduje się w Tokio w Japonii. Firma istnieje od roku 1973 i produkuje monitory przeznaczone do zastosowań domowych, biurowych i profesjonalnych. Od marca 2000r. istnieje iiyama Polska Sp. z o.o. iiyama Polska Sp. z o.o. istnieje od marca 2000 roku. Obecnie rocznie blisko 50 tys. Polaków kupuje produkty tej marki. Polska to także europejskie centrum serwisowe iiyama. A doskonały serwis to immanentna część oferty. Wszystkie produkty objęte są bowiem 3-letnią gwarancją w systemie door-to-door. Dodatkowo na panele LCD udzielana jest gwarancja "zero martwych pikseli na starcie".

Laptopy Sprzet-komputerowy_komputery-stacjonarne Monitory Drukarki__skanery Sprzet-komputerowy_tablety Glosniki Klawiatury__myszy Sprzet-komputerowy_dyski Sprzet-komputerowy_sluchawki-mikrofony Sprzet-komputerowy_akcesoria Sprzet-komputerowy_podzespoly-komputerowe Sprzet-komputerowy_obudowy Sprzet-komputerowy_routery-modemy Sprzet-komputerowy_konsole-kontrolery Sprzet_komputerowy_inne Inne_internet Inne_bezpieczenstwo-it Inne_aplikacje Ebooki

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P