Naszpikowana nowymi technologiami lodówka SHARP już w sprzedaży

Naszpikowana nowymi technologiami lodówka SHARP już w sprzedaży

Poleć znajomemu
2018-03-08 07:30:00

Najnowszy model 5-drzwiowej chłodziarko-zamrażarki Sharp SJ-SX830F to połączenie eleganckiego, minimalistycznego designu z innowacyjnymi rozwiązaniami i zaawansowaną technologią. Marka po raz kolejny udowodniła, że nie boi się ciekawych propozycji, a w swojej ofercie dba przede wszystkim o zdrowie i komfort konsumentów. Po niezwykle udanej premierze urządzenia we wrześniu 2017 roku, podczas ostatniej edycji targów IFA w Berlinie, model Sharp SJ-SX830F właśnie został wprowadzony do sprzedaży w Polsce. 

Sharp to stylowa 5-drzwiowa chłodziarko-zamrażarka z podwójnymi drzwiami, o pojemności aż 660 litrów. Łatwe sterowanie zapewnia elegancki dotykowy panel, który oprócz opcji kilku trybów pracy umożliwia wybór wielkości kostek w kostkarce czy automatycznego czyszczenia tacy na lód. W najnowszym modelu zostały uwzględnione również wszystkie udogodnienia dotychczas cenione przez użytkowników takie jak specjalny pojemnik na warzywa, możliwość aranżacji przestrzeni, czy zróżnicowanie komór zamrażarki. A to dopiero początek!

Niezwykle efektownie prezentuje się ukryty 4-litrowy dozownik wody, który przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom gadżetów. Aby uruchomić dyspenser wystarczy tylko dotknąć oznaczonego miejsca, a czujnik dotykowy automatycznie obróci zamknięte drzwi o 180 stopni, a po nalaniu wody  i braku ruchu wokół urządzenia automatycznie zamknie komorę. Ważny jest jednak przede wszystkim aspekt zdrowotny, ponieważ schowanie dozownika chroni go przed zanieczyszczeniami i owadami.

Kolejną niespodzianką dla konsumentów jest izolowana komora Flexi Room z 4 automatycznymi trybami pracy oraz możliwością ustawienia własnej temperatury, pełniąca zarówno rolę chłodziarki (temperatury 3°C, 0°C), jak i zamrażalnika (temperatury -8°C, -18°C).  Flexi Room to pojemnik, w którym bez problemu możemy błyskawicznie schłodzić napoje, szybko rozmrozić potrawy, czy włożyć gorący garnek bez obawy o uszkodzenie lodówki! 

Innowacyjne rozwiązania wprowadzono również na poziomie konstrukcji. Dzięki półce, którą możemy modyfikować na 9 różnych sposobów mamy pełną swobodę aranżacji przestrzeni oraz pewność swobodnego przechowywania artykułów spożywczych i potraw niemal w każdym rozmiarze.

Filarem marki Sharp jest troska o konsumenta, zarówno w aspekcie zdrowia, jak i domowego budżetu. Dlatego model SJ-SX830F został wyposażony w szereg technologii, które mają na celu pomóc w realizacji tych założeń. Jedną z nich jest J-Tech Inwerter, czyli 36 łagodnych stopni obrotów kompresora chłodzenia sukcesywnie dostosowujących moc pracy urządzenia do częstotliwości otwierania drzwi oraz ilości produktów wewnątrz lodówki. W porównaniu do konwencjonalnego 5-stopniowego inwertera, J-Tech chłodzi żywność szybciej, jednocześnie oszczędzając energię, a także redukując o 50% poziom głośności pracy i o 30% wibracje. Nowa lodówka Sharp wyposażona jest również w Technologię Plasmacluster, opatentowaną przez firmę i znaną na całym świecie innowacyjną metodę jonizacji, która eliminuje 99% przenoszonych w powietrzu bakterii i 97% zarodników pleśni w chłodziarce. Dzięki Plasmacluster możemy bez obaw przechowywać żywność, mając całkowitą pewność, że jest ona zdrowa. Na uwagę zasługuje również hybrydowa technologia chłodzenia ActiFresh, która zapobiega wysuszaniu produktów, gwarantując im dłuższy okres świeżości. 

Chłodziarko-zamrażarka Sharp z dozownikiem wody SJ-WX830F będzie dostępna od kwietnia 2018, natomiast modele SJ-SX830F (bez dozownika) dostępne są od początku stycznia 2018 roku, we wszystkich punktach partnerskich marki:

Cena Karakuri 

  • SJ-WX-830F 16 999 PLN
  • SJ-SX830F: 15 999 PLN

źródło: agdrtv24.pl

M_23432 M_23433

O firmie Sharp

Oferta elektroniki użytkowej marki Sharp obejmuje telewizory LCD, zestawy audio oraz tzw. białe AGD (np. chłodziarko-zamrażarki i kuchenki mikrofalowe), a także oczyszczacze powietrza. Nowe rozwiązania, takie jak kuchenki Steamwave (kuchenki mikrofalowe z funkcją gotowania na parze 3 w 1), technologia Quattron w telewizorach LCD oraz technologia jonów Plasmacluster używana w urządzeniach AGD, podkreślają innowacyjny profil firmy. Jednym z filarów filozofii firmy Sharp jest poszanowanie środowiska, co odzwierciedla się w sposobie projektowania i wytwarzania wszystkich produktów. Przyjazne dla środowiska surowce, niskie zużycie energii i możliwości recyklingu to dla Sharp priorytety.

Duze-agd_lodowki Pralki Zmywarki Piekarniki Plyty_grzejne Duze_agd_kuchenki_mikrofalowe Okapy_kuchenne Male_agd_odkurzacze Zelazka Blendery__miksery Opiekacze__tostery Male_agd_czajniki_elektryczne Male-agd_sokowirowki Male-agd_parowary-kombiwary Male_agd_inne Ekspresy_wolnostojace Ekspresy_do_zabudowy Ekspresy_do_kawy_akcesoria Kobieta Pielegnacja-ciala_mezczyzna Pielegnacja-ciala_zdrowie

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P