Ekskluzywne modele Brother TonerBenefit pozwalają drukować wydajniej

Ekskluzywne modele Brother TonerBenefit pozwalają drukować wydajniej

Poleć znajomemu
2018-03-08 13:58:18

Standardowa seria urządzeń laserowych L-2000 pozwala znacząco zredukować koszt pojedynczego wydruku w firmie. Jednak mamy możliwość jeszcze bardziej obniżyć całkowity koszt posiadania urządzenia (TCO), decydując się na serię TonerBenefit.

Najbardziej wszechstronnym urządzeniem serii TonerBenefit jest flagowy model MFC-B7715DW, oferujący poza laserowym, monochromatycznym drukowaniem w formacie A4 funkcję skanowania, kopiowania oraz w razie potrzeby wysyłania faksu. Jest to wielozadaniowe urządzenie, generujące do 34 stron dokumentów na minutę, wyposażone w podajnik papieru na 250 arkuszy oraz Automatyczny podajnik dokumentów (ADF) zdolny pomieścić 50 arkuszy. Brother MFC-B7715DW przetworzy 250 stron w czasie około 7 minut. Poziom głośności urządzenia podczas działania nie przekracza 50 dB. To natężenie można porównać do standardowego szmeru w biurze. Czyli urządzenie nie będzie generować niepotrzebnego i niekomfortowego hałasu, utrudniającego wykonywanie codziennych zadań. Pracując z MFC-B7715DW możemy równie cicho i szybko skanować dokumenty. Jeżeli zdecydujemy się na skanowanie monochromatyczne przetworzymy do 22,5 stron na minutę lub do 7,5 stron w „kolorze”, w maksymalnej rozdzielczości do 600 x 600dpi korzystając z ADF (Automatycznego podajnika dokumentów). Przy tradycyjnym skanowaniu dostępna rozdzielczość to 1 200 x 1 2000 dpi. Standardowo MFC-B7715DW jest wyposażony w toner pozwalający generować do 2 000 stron dokumentów.

Brother DCP-B7520DW posiada podobne parametry pracy, jak wcześniej wymieniony model. Oferuje generowanie 34 stron dokumentów na minutę, skanowanie i kopiowanie. Dokumenty tak jak w przypadku MFC-B7715DW mogą być przechowywane jako zwykłe PDF-y lub przesyłane do uprzednio skonfigurowanego SharePointa. Podajnik papieru zmieści do 250 arkuszy. DCP-B7520DW również oferuje 128 MB pamięci. Istotną różnicą porównując te dwa modele jest brak funkcji faksu.

Brother HL-B2080DW jest najbardziej kompaktowym urządzeniem z prezentowanej serii TonerBenefit. Jest to monochromatyczna drukarka laserowa, równie szybko generująca dokumenty, jak pozostałe modele. Jednak w przeciwieństwie do pozostałych urządzeń posiada pamięć 64 MB, co w zupełności wystarczy do codziennej pracy.

Brother HL-B2080DW, DCP-B7520DW oraz MFC-B7715DW umożliwiają automatyczne, dwustronne drukowanie. Wymienione modele oferują także funkcję pomijania pustych stron oraz tryb ekologiczny, które pozwalają na oszczędzanie energii i tonera. HL-B2080DW, DCP-B7520DW oraz MFC-B7715DW obsługują aplikacje, takie jak iPrint&Scan, przeznaczone dla urządzeń mobilnych działających pod kontrolą systemów Android oraz iOS, oraz Apple AirPrint. Dodatkowo można je swobodnie konfigurować i podłączać bezprzewodowo. Nowe urządzenia Brother TonerBenefit objęte są 3-letnią gwarancją.

źródło: brother/agdrtv24.pl

O firmie Brother

Firma Brother należy do grupy wiodących na świecie producentów wyspecjalizowanych w dziedzinie urządzeń drukujących i technologii komunikacyjnych, posiadająca od dłuższego czasu pozycję światowego lidera w segmencie monochromatycznych wielofunkcyjnych urządzeń laserowych. Swoją działalność rozpoczęła w 1908 r. w Japonii, a w 2008 r. obchodziła 50-lecie działalności w Europie. Brother zatrudnia na całym świecie 25 000 pracowników. Firma Brother zbudowała swój sukces w Europie w oparciu o wysoką jakość, wyjątkowo korzystny wskaźnik cena/wartość, marketing, lokalną sieć dystrybucji i serwisu, wysoki poziom zaangażowania na rzecz ochrony środowiska oraz dostępność dla klienta. Brother oferuje zastrzeżone technologie, opracowywane, wytwarzane i dystrybuowane w stu procentach we własnym zakresie. Firma Brother posiada certyfikat ISO140001 i otrzymała prestiżowe międzynarodowe certyfikaty „Energy Star”, „der Blaue Engel” i „Eco Mark”. Brother Polska jest częścią Brother International Ltd.

Laptopy Sprzet-komputerowy_komputery-stacjonarne Monitory Drukarki__skanery Sprzet-komputerowy_tablety Glosniki Klawiatury__myszy Sprzet-komputerowy_dyski Sprzet-komputerowy_sluchawki-mikrofony Sprzet-komputerowy_akcesoria Sprzet-komputerowy_podzespoly-komputerowe Sprzet-komputerowy_obudowy Sprzet-komputerowy_routery-modemy Sprzet-komputerowy_konsole-kontrolery Sprzet_komputerowy_inne Inne_internet Inne_bezpieczenstwo-it Inne_aplikacje Ebooki

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P