5 powodów, dla których warto wybrać  pralkę z technologią 6. Zmysł

5 powodów, dla których warto wybrać pralkę z technologią 6. Zmysł

Poleć znajomemu
2018-03-12 13:12:00

Dzisiejszy styl życia zmusza wielu z nas do rezygnowania z chwil, które moglibyśmy przeznaczyć na odpoczynek. Zdecydowaną większość dnia poświęcamy na pracę, a kiedy wreszcie wrócimy do domu, czekają na nas kolejne obowiązki. Mamy potrzebę otoczenia się sprzętami, które uczynią nasze życie łatwiejszym, ogromny napływ informacji sprawia jednak, że trudno podjąć decyzję. Na co zwrócić uwagę wybierając pralkę i dlaczego warto mieć tę z 6. Zmysłem?

Dwa razy eko

Pralki wyposażone w technologię 6. Zmysł pozwalają zaoszczędzić do 50 procent wody, energii i czasu. W zależności od ilości ubrań, które włożymy do bębna, urządzenie pobierze tylko tyle zasobów, ile jest potrzebne do wykonania przez nie efektywnej pracy. Rozwiązanie to w znacznym stopniu przyczyni się do obniżenia wysokości rachunków za media. Pralka dobierze również odpowiednią ilość detergentów - do prania i plukania (funkcja 6. Zmysł PrecisionDose), których „ręczne” odmierzenie często okazuje się nieprecyzyjne, a nadmiar może powodować pozostawanie na ubraniach tłustych plam. Takie rozwiązanie to też korzyść dla naszej kieszeni, bo automatyczne pobieranie detergentu pozwala zaoszczędzić nawet do 12 litrów płynu do prania rocznie. Jeśli chcemy skorzystać z proszku, na panelu sterowania możemy zablokować funkcję PrecisionDose.

Ochrona tkaniny

Nie wszyscy mamy odwagę wrzucić do pralki bluzkę z jedwabiu czy kaszmirowy sweter. Jeśli tkanina jest delikatna, obawiamy się o zaciągnięcia, w przypadku swetrów - że się skurczą. Pralki Whirlpool z technologią 6. Zmysł dbają o najbardziej wrażliwe włókna. Specjalnie zaprojektowany bęben zapewnia ubraniom znakomitą ochronę. Natomiast dzięki technologii SoftMove pralka dostosowuje ruchy bębna do rodzaju tkaniny. W modelu FSCR 12432 dostępne są również specjalne programy do prania wełny i kaszmiru. Pralki z 6. Zmysłem to sprzęt polecany przez projektantów ubrań, a więc tych, którzy najlepiej wiedzą, jak dbać o najcenniejsze elementy garderoby.

Cicha praca

Uciążliwym elementem prania jest hałas, który generuje pralka, szczególnie podczas wirowania. Nierzadko jesteśmy zmuszeni do uruchomienia jej w godzinach wieczornych, co może źle wpłynąć na nasze relacje z domownikami lub sąsiadami. Technologia 6. Zmysł Zen, którą znajdziemy na przykład w modelu Whirlpool FSCR 12432, zapewnia niezwykle cichą pracę pralki. Tradycyjny napęd paskowy został tu zastąpiony nowym, bezpośrednio zintegrowanym z bębnem silnikiem indukcyjnym Direct Drive o wysokiej wydajności. Takie rozwiązanie zmniejsza wibracje i redukuje głośność prania (do poziomu zaledwie 48 dBA) oraz  wirowania (70 dBA przy 1400 obr/min).

Zawsze i wszędzie

Pralka Whirlpool Supreme Care FSCR 12432 wyposażona jest w technologię 6. Zmysł Live, która umożliwia sterowanie nią za pomocą aplikacji mobilnej. Dzięki temu włączymy urządzenie o każdej porze, z dowolnego miejsca. Możemy też zdalnie monitorować proces prania i zmieniać na bieżąco niektóre ustawienia. Łączność urządzeń AGD z wi-fi to rozwiązanie, którego szuka coraz większa grupa użytkowników. Ci, którzy je wypróbowali, wiedzą, jak wielką daje swobodę, a także - oszczędności. Aplikacja Whirlpool 6. Zmysł Live pokazuje bowiem, jak dużo wody oraz energii elektrycznej zostanie zużyte po uruchomieniu danego programu i o określonej porze. Jednocześnie podpowiada, jak zmniejszyć koszty.

Design

Pralki z technologią 6. Zmysł to nie tylko urządzenia, które dbają o garderobę, portfel i wolny czas. Ich wyróżnikiem jest też piękny wygląd. Dzięki minimalistycznemu, eleganckiemu designowi doskonale prezentują się w każdym wnętrzu.

źródło: agdrtv24.pl

O firmie Whirlpool

Whirlpool Corporation to jeden z największych na świecie producentów i dystrybutorów sprzętu AGD. W 2012 roku, firma osiągnęła roczny wynik sprzedaży na poziomie $18.1 mld, zatrudniała 68,000 pracowników i zarządzała 65 zakładami produkcyjnymi oraz jednostkami badawczymi na całym świecie. Firma prowadzi sprzedaż urządzeń Whirlpool, Maytag, KitchenAid, Jenn-Air, Amana, Brastemp, Consul, Bauknecht i innych liczących się producentów i jest obecna niemal we wszystkich krajach świata.

O Whirlpool Europe, Middle East & Africa (EMEA)

Whirlpool EMEA to spółka zależna, kontrolowana w całości przez Whirlpool Corporation. Zatrudnia około 10,400 pracowników, prowadzi sprzedaż w ponad 30 krajach na terenie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki oraz posiada zakłady produkcyjne w siedmiu krajach tego regionu. Whirlpool Corporation to jeden z największych na świecie producentów i dystrybutorów sprzętu AGD. W 2012 roku, firma osiągnęła roczny wynik sprzedaży na poziomie $18.1 mld, zatrudniała 68,000 pracowników i zarządzała 65 zakładami produkcyjnymi oraz jednostkami badawczymi na całym świecie. Firma prowadzi sprzedaż urządzeń Whirlpool, Maytag, KitchenAid, Jenn-Air, Amana, Brastemp, Consul, Bauknecht i innych liczących się producentów i jest obecna niemal we wszystkich krajach świata. Centrum Operacyjne Whirlpool dla Europy znajduje się w Comerio (VA), we Włoszech.

Duze-agd_lodowki Pralki Zmywarki Piekarniki Plyty_grzejne Duze_agd_kuchenki_mikrofalowe Okapy_kuchenne Male_agd_odkurzacze Zelazka Blendery__miksery Opiekacze__tostery Male_agd_czajniki_elektryczne Male-agd_sokowirowki Male-agd_parowary-kombiwary Male_agd_inne Ekspresy_wolnostojace Ekspresy_do_zabudowy Ekspresy_do_kawy_akcesoria Kobieta Pielegnacja-ciala_mezczyzna Pielegnacja-ciala_zdrowie

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P