Technologia QuickDrive- od teraz szybko może znaczyć skutecznie

Technologia QuickDrive- od teraz szybko może znaczyć skutecznie

Poleć znajomemu
2018-03-13 10:14:00

Krótkie programy w pralkach oferują konsumentom szybkie odświeżenie ubrań, ale czy zapewniają skuteczne usuwanie zabrudzeń i mogą zastąpić pełny cykl prania? Marka Samsung stworzyła rewolucyjną technologię QuickDriveTM, która w zaledwie 39 minut przeprowadza pełen cykl prania, by skutecznie i z dbałością o tkaniny usunąć zabrudzenia.

  • Co różni QuickDriveTM od szybkich trybów prania?

Krótkie tryby prania zostały stworzone po to, byśmy mogli szybko odświeżyć naszą codzienną garderobę, jednak nie gwarantują, że zabrudzenia zostaną skutecznie usunięte. Aby zlikwidować wszystkie plamy, a także szkodliwe bakterie i alergeny, potrzebny jest pełny cykl, który w tradycyjnych urządzeniach może trwać do dwóch godzin.Nowa pralkaQuickDriveTM udowadnia, że możemy znacznie skrócić ten czas - do zaledwie 39 minut. 

Jak to działa? Sercem pralki jest bęben, zatem to w jego strukturze i działaniu tkwi tajemnica innowacyjnej technologii QuickDriveTM. Duży bęben główny przenosi ubrania z góry na dół. Umieszczona z tyłu obracająca się niezależnie płyta powoduje zaś ich ruch do tyłu i do przodu, co stanowi rewolucję w stosunku do tradycyjnego prania. Ta innowacyjna struktura i mechanika, która sprawia, że cykl prania jest kompletny, a zarazem znacznie intensywniejszy, pozwala szybko, delikatnie i dokładnie usunąć wszelkie zabrudzenia.

  •  Wygoda użytkowania

Innowacyjne urządzenie marki Samsung jest intuicyjne i bardzo proste w obsłudze, abyśmy mieli jeszcze więcej czasu dla siebie bez stresu, że ustawiliśmy nieprawidłową opcje prania, czy dodaliśmy nieodpowiednią ilość detergentu. Funkcja Autodozowania w pralce QuickDriveTM to znaczna oszczędność pieniędzy. Automatyczne dobieranie odpowiedniej ilość detergentu i płynu do płukania pozwala zoptymalizować ich zużycie, dzięki czemu użytkownik musi uzupełniać środki piorące nie częściej niż raz w miesiącu.

By obsługa pralki była jeszcze prostsza, producent wyposażył ją w inteligentnego Asystenta Prania, który wyświetla kluczowe informacje o czasie prania, jego przebiegu, a także pomaga w doborze odpowiedniego programu w zależności od rodzaju tkanin, poziomu zabrudzeń i wagi wsadu. Niezwykłym ułatwieniem jest możliwość kontrolowania pracy urządzenia także poza domem. Dzięki aplikacji mobilnej z pozycji smartfonu możemy śledzić przebieg cyklu, włączyć, wstrzymać lub wyłączyć pranie, a także otrzymywać powiadomienia, ile czasu zostało do jego zakończenia. Aplikacja Smart Things jest także źródłem cennych informacji na temat najlepszych praktyk, które zapewnią najefektywniejsze pranie.

  •  Gwarancja jakości i oszczędność energii

Pralka z technologią QuickDriveTM to także gwarancja jakości, co potwierdzają certyfikaty. Urządzenie pozytywnie przeszło szereg badań i testów laboratoryjnych, które wykazały niezawodność tej technologii. Wydajność i efektywność energetyczna pralki została potwierdzona przez Laboratorium Badawcze Intertek, ochrona delikatnych tkanin zaś przez niemiecki instytut Hohenstein. Silnik Digital Inverter, w który wyposażone jest urządzenie, uzyskał z kolei certyfikat VDE przyznawany przez Instytut Badań i Certyfikacji. To właśnie dzięki niemu urządzenie pracuje wydajnie, skutecznie i cicho, a także pozwala na znaczne oszczędności energii elektrycznej. Producent daje użytkownikom 10-letnią gwarancję na silnik, zapewniając w ten sposób długi czas jego użytkowania.

  •  Coś więcej niż szybkie pranie

Pralka QuickDriveTM kryje w sobie także wiele innych funkcji, które sprawiają, że po wyjęciu z bębna ubrania są dokładnie wyprane. Rewolucyjna technologia EcoBubbleTM, dzięki aktywnej pianie pozwala likwidować zabrudzenia nawet w niskiej temperaturze. Dodatkowa para wzmacniająca programy prania zapewnia dokładne usuwanie brudu, a przede wszystkim bakterii i alergenów. Producent nie zapomniał także o wszystkich tych, którym zdarza się robić pranie ,,w biegu”. Urządzenie wyposażone zostało w cieszące się uznaniem użytkowników dodatkowe drzwi AddWashTM, które pozwalają dołączyć zapomniane skarpetki czy koszulkę już po rozpoczętym cyklu prania.

źródło: agdrtv24.pl

O firmie Samsung

Samsung Electronics jest światowym liderem w produkcji półprzewodników, sprzętu telekomunikacyjnego, cyfrowych nośników informacji oraz rozwiązań integrujących technologie cyfrowe. W roku 2009 sprzedaż spółki holdingowej osiągnęła wartość 116,8 miliarda USD. Firma zatrudnia około 188 000 pracowników w 185 oddziałach w 65 krajach i składa się z ośmiu niezależnych działów biznesowych: Visual Display, Mobile Communications, Telecommunication Systems, Digital Appliances, IT Solutions, Digital Imaging, Semiconductor i LCD. Firma Samsung Electronics, uznawana za jedną z najszybciej rozwijających się marek globalnych, jest czołowym producentem telewizorów cyfrowych, układów pamięci, telefonów komórkowych oraz ciekłokrystalicznych ekranów TFT. W Polsce firma jest liderem na rynku telewizorów i monitorów, osiąga również wysokie wyniki sprzedaży telefonów, sprzętu AGD, notebooków i drukarek. Polskie spółki Samsung Electronics zatrudniają ponad 2 tysiące pracowników w oddziale sprzedażowym i Centrum Badawczo – Rozwojowym w Warszawie oraz Fabryce AGD we Wronkach. Więcej informacji na stronie www.samsung.pl.

Laptopy Sprzet-komputerowy_komputery-stacjonarne Monitory Drukarki__skanery Sprzet-komputerowy_tablety Glosniki Klawiatury__myszy Sprzet-komputerowy_dyski Sprzet-komputerowy_sluchawki-mikrofony Sprzet-komputerowy_akcesoria Sprzet-komputerowy_podzespoly-komputerowe Sprzet-komputerowy_obudowy Sprzet-komputerowy_routery-modemy Sprzet-komputerowy_konsole-kontrolery Sprzet_komputerowy_inne Inne_internet Inne_bezpieczenstwo-it Inne_aplikacje Ebooki

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P