Audeze prezentuje model Mobius: pierwsze słuchawki dla graczy zapewniające prawdziwy dźwięk kinowy 3D

Audeze prezentuje model Mobius: pierwsze słuchawki dla graczy zapewniające prawdziwy dźwięk kinowy 3D

Poleć znajomemu
2018-03-16 08:03:00

Słuchawki Audeze zdobyły światowe uznanie wśród profesjonalistów z branży muzycznej i audiofilów za swoje czyste, przestrzenne i niezwykle detaliczne brzmienie, a także ze względu na swoją innowacyjność, która już od dekady plasuje je w czołówce technologii audio. Za pośrednictwem modelu Mobius Audeze wprowadza wielokrotnie nagradzany, audiofilski dźwięk do świata gier.

Zaprojektowane z przekonaniem, że jakość brzmienia nigdy nie powinna być podporządkowana funkcjonalności, Mobius będą pierwszymi słuchawkami zapewniającymi niezrównany poziom szczegółowości, czystości i precyzji brzmienia - dzięki planarnym przetwornikom magnetycznym. Mobius oferuje pełną emulację 3D dzięki wsparciu dla trybów dźwięku przestrzennego z nieograniczoną integracją systemu 3D Head-tracking, który doskonale współpracuje z najpopularniejszymi grami wideo. W połączeniu z najnowocześniejszą technologią emulacji pomieszczenia i kalibracją anatomii, Audeze Mobius zoptymalizowany jest pod kątem przetwarzania dźwięku przez ludzki mózg, w sposób zgodny z odsłuchem rzeczywistego świata. Oznacza to, że będziesz mógł usłyszeć skradającego się za tobą przeciwnika tak wyraźnie, jakby był w twoim pokoju!

Zaawansowana technologia słuchawek i lekka, ergonomiczna konstrukcja, zapewniają wygodne, długotrwałe użytkowanie przy jednoczesnym ograniczeniu zmęczenia podczas odsłuchu. Ten komfort dodatkowo wzmacnia zastosowanie wymiennych, ergonomicznie wyprofilowanych kołnierzy wokółusznych, wypełnionych pianką z efektem pamięci kształtu, oraz regulowanego, wytrzymałego pałąka, także wypełnionego pianką z efektem pamięci.

Słuchawki Mobius wyposażone są odłączany mikrofon z wbudowaną funkcją tłumienia hałasu, możliwością wyciszenia/włączenia dźwięku oraz niezależną kontrolą głośności mikrofonu. Element ten zamocowany jest na elastycznym pałąku i zapewnia krystalicznie czyste brzmienie ludzkiego głosu. Pozwala to użytkownikom na dyktowanie strategii zespołu bez obaw o utratę szczegółów podczas głosowej komunikacji.

„Audeze podniósł poprzeczkę dla najwyższej jakości dźwięku i innowacji opartej na naszej wielokrotnie nagradzanej planarnej technologii magnetycznej. To standard, który imponuje najbardziej zagorzałym audiofilom” - wyjaśnia Sankar Thiagasamurdram, założyciel i prezes Audeze. „Nie ma naprawdę żadnego medium, które mogłoby bardziej skorzystać z naszego produktu, niż gry komputerowe, dlatego staramy się stworzyć najlepsze słuchawki w branży „gamingowej”. Uważamy, że model Mobius zmieni sposób, w jaki ludzie doświadczają gier i zapewni im przewagę w bezpośrednim starciu podczas rozgrywek”.

Mobius to nie tylko najbardziej innowacyjne słuchawki dla graczy, to prawdziwie wciągająca konstrukcja dla różnych platform. Dzięki w pełni zintegrowanej funkcji dźwięku przestrzennego możesz zanurzyć się w swoich ulubionych filmach w stopniu, który będzie rywalizował nawet z doświadczeniem przebywania w kinie.

Opcjonalny pakiet Mobius Creator zawiera najnowsze wtyczki 3D audio firmy Waves, wliczając B360 Ambisonics Encoder i NV Virtual Mix Room. Oba te narzędzia są kluczowymi rozwiązaniami dla każdego użytkownika pracującego z aplikacjami wykorzystującymi wirtualną lub rozszerzoną rzeczywistość.

Ekstremalnie wydajne, w pełni konfigurowalne, słuchawki Mobius należą do technicznej czołówki w świecie audio, oferując graczom najlepsze rozwiązania:

  • jakość dźwięku możliwa tylko przy planarnych przetwornikach magnetycznych,
  • dźwięk 3D (7.1, 5.1, 5.0, 2.1, 2.0) oraz kompatybilność z Ambisonics,
  • zintegrowany Head-tracking o niskim opóźnieniu,
  • lokalizacja dźwięku 3D,
  • emulacja pomieszczenia,
  • kalibracja anatomii,
  • obsługa Bluetooth (AAC, LDAC),
  • złącza USB-C, USB-A i analogowe 3,5 mm,
  • ponad 10 godzin pracy na baterii.

źródło: agdrtv24.pl

M_23459 M_23460 M_23461
Telewizory Audio-video_kina-domowe Audio__wieze Kamery_cyfrowe Kolumny__glosniki Audio-video_sluchawki Projektory Dvd__blu-ray Audio-video_sprzet-przenosny Audio__video_car-audio Audio-video_stacje-dokujace Audio-video_akcesoria Audio-video_inne Gps Gps_akcesoria-gps

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P