Najlepsze rozwiązania Epson dla fotografów na XXI targach Film Video Foto w Łodzi

Najlepsze rozwiązania Epson dla fotografów na XXI targach Film Video Foto w Łodzi

Poleć znajomemu
2018-03-22 11:20:56

W dniach 12-14 kwietnia odbędzie się dwudziesta pierwsza edycja Targów Sprzętu Fotograficznego, Audio-Video oraz Technologii Multimedialnych - Film Video Foto w Łodzi. Targi te nie tylko stanowią okazję do spotkania z najbardziej doświadczonymi i rozpoznawalnymi ekspertami w tych dziedzinach, ale oferują również możliwość wzięcia udziału w bogatej ofercie warsztatów, seminariów, prezentacji i wystaw fotograficznych.

Na wydarzeniu nie może zabraknąć lidera innowacyjnych rozwiązań druku i wizualizacji, firmy Epson, która zaprezentuje rozwiązania cenione zarówno przez profesjonalnych fotografów jak i pasjonatów-amatorów. Na jej stoisku numer A41 odbywać się będzie się prezentacja urządzeń dedykowanych do druku fotograficznego oraz wielkoformatowego druku produkcyjnego.

Wśród nich zobaczymy m.in. wiodące rozwiązania dla zaawansowanych amatorów i profesjonalistów, takie jak szybka, wszechstronna i prosta w obsłudze bezprzewodowa drukarka SC-P600 czy drukarka fotograficzna A2 - SC-P800 (która dzięki opcjonalnemu uchwytowi papieru w roli zapewnia profesjonalny druk na różnego rodzaju nośnikach), na stoisku znajdą się również wielkoformatowe profesjonalne rozwiązania pigmentowe SureColor SC-P10000 oraz ekosolwentowe SureColor SC-S80610. Model SC-S80610 wyposażono w dodatkowe atramenty UltraChrome GS3 w kolorze czerwonym i pomarańczowym, co w zestawieniu z jakością głowic PrecisionCore TFP pozwala uzyskać większą gamę kolorystyczną potrzebną np. przy tworzeniu wielkoformatowych portretów. Urządzenie umożliwia druk na różnych materiałach, w tym przezroczystej folii, płótnie, winylu i oczywiście - papierze fotograficznym.

Ekspozycja Epson zainteresuje także amatorów fotografii, chcących samodzielnie uwieczniać swe prace na papierze. Docenią oni np. kompaktową, stylową drukarkę fotograficzną Expression Photo HD XP-15000, która pozwala uzyskać w domu profesjonalne odbitki nawet w formacie A3+. Imponujące niewielkimi rozmiarami urządzenie ułatwia pracę dzięki wyposażeniu w duży panel LCD i szeroki wybór aplikacji do drukowania mobilnego.

Kolejnym modelem, na który warto zwrócić uwagę jest XP-900 - wielofunkcyjne rozwiązanie do drukowania wysokiej jakości błyszczących zdjęć oraz dokumentów. Na stoisku firmy Epson nie zabraknie też serii fotograficznych drukarek domowych z serii EcoTank ITS , wśród których zobaczymy takie modele jak L805, L810 oraz L850.

Wśród pozostałych atrakcji na stoisku Epsona nie zabraknie pierwszej 6-kolorowej, kompaktowej drukarki produkcyjnej wykorzystującej technologię atramentową, czyli cieszącego się stale rosnącą popularnością modelu, jakim jest także suchy minilab SureLab SL-D700.

„Na targach Film Video Foto zobaczymy najlepsze rozwiązania dla mniej i bardziej zaawansowanych miłośników fotografii, którzy z szerokiej gamy produktów będą mogli wybrać takie, który idealnie pasują pod ich indywidualne potrzeby - tłumaczy przedstawiciel Epsona Grzegorz Mencfel, Business Account Manager LFP. - Targi to dla nas wyśmienita okazja do zbadania indywidualnych potrzeb użytkowników, wysłuchania ich pytań w zakresie doboru i obsługi sprzętu, a także poznania ich preferencji, co do wprowadzanych na rynek kolejnych innowacji. Tylko poprzez rozmowę możemy dowiedzieć się, na czym najbardziej zależy klientom, tak, aby stale udoskonalać usługi druku fotograficznego”.

źródło: agdrtv24.pl

Laptopy Sprzet-komputerowy_komputery-stacjonarne Monitory Drukarki__skanery Sprzet-komputerowy_tablety Glosniki Klawiatury__myszy Sprzet-komputerowy_dyski Sprzet-komputerowy_sluchawki-mikrofony Sprzet-komputerowy_akcesoria Sprzet-komputerowy_podzespoly-komputerowe Sprzet-komputerowy_obudowy Sprzet-komputerowy_routery-modemy Sprzet-komputerowy_konsole-kontrolery Sprzet_komputerowy_inne Inne_internet Inne_bezpieczenstwo-it Inne_aplikacje Ebooki

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P