Oczyszczacz powietrza Philips z trybem monitorowania nocą

Oczyszczacz powietrza Philips z trybem monitorowania nocą

Poleć znajomemu
2018-03-23 07:55:00

Nowy oczyszczacz powietrza Philips AC1214 z inteligentnym czujnikiem jakości powietrza wykrywają obecność cząsteczek PM10, PM2,5, a nawet tych o 100 razy mniejszych i w razie potrzeby zwiększają prędkość oczyszczania. Tryb monitorowania powietrza nocą, zaprojektowany z myślą o sypialni, efektywnie oczyszcza powietrze przed snem i kontroluje je przez całą noc. Przyciemnione lub wyłączone światła oraz cichy dźwięk zapewniają lepszy sen Tobie i Twojej rodzinie, a możliwość sterowania oczyszczaczem przez aplikacje zapewni Ci komfort obsługi.

Życie bez kontaktu z zanieczyszczeniami i alergenami, które są w Twoim domu i tymi, które dostają się do niego z zewnątrz, jest niemożliwe. Niestety wiele z alergenów z powietrza powoduje uciążliwe objawy u alergików, a osoby, które obecnie nie mają alergii, mogą nabyć je w przyszłości. Dodatkowo zanieczyszczenia smogowe, które w łatwy sposób przedostają się do wnętrz, powodują szereg problemów oddechowych. Szczególnie narażone są na nie małe dzieci i osoby starsze.

Jeśli w Twojej rodzinie pojawiają się alergie, astma, częste infekcje dróg oddechowych, rozwiązaniem może być oczyszczacz powietrza. Urządzenie to pomoże również skutecznie chronić przed zanieczyszczonym powietrzem w domu. Pomyśl o nowym oczyszczaczu Philips z AC1214, dzięki któremu wszyscy domownicy wreszcie odetchną czystym powietrzem i będą cieszyć się spokojnym snem.

Zastosowany w oczyszczaczu Philips AC1214 system wieloetapowej filtracji, wraz z filtrem NanoProtect HEPA, skutecznie zatrzymuje zanieczyszczenia takie jak: drobne cząsteczki smogu (PM10, PM2,5), alergeny, szkodliwe gazy, bakterie i wirusy, usuwając do 99,97% cząsteczek o rozmiarze 0,3 mikrona. Oczyszczanie jest naturalne, bez jonów, ozonu i szkodliwych środków chemicznych. Inteligentny czujnik jakości powietrza AeraSense wykrywa obecność zanieczyszczeń w powietrzu i automatycznie zwiększa prędkość oczyszczacza. Wskaźnik kolorów na panelu urządzenia informuje w czasie rzeczywistym o jakości powietrza za pomocą 4 kolorów: od niebieskiego (dobra jakość powietrza) do czerwonego (bardzo zła jakość powietrza). Oczyszczacz Philips posiadają atest PZH (Państwowego Zakładu Higieny).

Oczyszczacz AC1214posiada tryb monitorowania powietrza nocą, który kontroluje jakość powietrza, gdy śpisz. Oczyszczacz jest idealny do sypialni, gdyż dzięki cichemu, automatycznemu trybowi nocnemu nie będzie przeszkadzać, a zapewni lepszy sen Tobie i Twoim najbliższym.

Dodatkowo oczyszczaczem można sterować zdalnie za pomocą łatwej w użyciu aplikacji AirMatters, która pokazuje poziom cząsteczek PM2,5 oraz alergenów w Twoim domu, a także pozwala zmienić prędkość wentylatora oraz sprawdzić stopień zużycia filtra z dowolnego miejsca. Aplikacja Air Matters dostarcza kompleksowych informacji pomagających w kontrolowaniu jakości powietrza zarówno w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz. Aplikacja pokazuje poziom zanieczyszczania powietrza oraz natężenia pyłków w konkretnym mieście. W aplikacji znajdziesz też prognozę jakości powietrza na zewnątrz historyczne dane, by powiązać objawy alergii z jakością powietrza.

źródło: agdrtv24.pl

M_23489 M_23488 M_23490

O firmie Philips

Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHIA) to zdywersyfikowana firma działająca na rynku ochrony zdrowia i produktów konsumenckich, dążąca do poprawy jakości ludzkiego życia dzięki innowacjom technologicznym z dziedziny ochrony zdrowia, produktów konsumenckich i oświetlenia. Philips posiada siedzibę w Holandii i zatrudnia około 118 000 pracowników oraz oferuje swoje produkty i usługi w ponad 100 krajach na całym świecie. Sprzedaż produktów firmy osiągnęła w 2012 r. wartość 24,8 mld EUR, co daje jej czołową pozycję na rynku sprzętu medycznego stosowanego w kardiologii i intensywnej opiece medycznej oraz systemów monitorowania zdrowia pacjenta, a także energooszczędnych rozwiązań oświetleniowych i nowych technologii oświetleniowych oraz produktów konsumenckich: golarek, elektroniki użytkowej i produktów do pielęgnacji jamy ustnej.

 

Duze-agd_lodowki Pralki Zmywarki Piekarniki Plyty_grzejne Duze_agd_kuchenki_mikrofalowe Okapy_kuchenne Male_agd_odkurzacze Zelazka Blendery__miksery Opiekacze__tostery Male_agd_czajniki_elektryczne Male-agd_sokowirowki Male-agd_parowary-kombiwary Male_agd_inne Ekspresy_wolnostojace Ekspresy_do_zabudowy Ekspresy_do_kawy_akcesoria Kobieta Pielegnacja-ciala_mezczyzna Pielegnacja-ciala_zdrowie

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P