Zestaw Blaupunkt SA 2700 pomoże zabezpieczyć dom przed włamaniem

Poleć znajomemu
Zestaw Blaupunkt SA 2700 pomoże zabezpieczyć dom przed włamaniem 2018-03-26 13:08:00

Bezprzewodowy system alarmowy Blaupunkt SA 2700 zapewniający niezawodną ochronę przed włamaniem wchodzi na polski rynek. Łatwość montażu i obsługi sprawia, że z zestawem Blaupunkt każdy może zabezpieczyć dom w prosty i tani sposób.

Marka Blaupunkt wchodzi na polski rynek z kolejną grupą produktów - rozwiązaniami Smart Home Security. Pierwszym z tej kategorii jest inteligentny bezprzewodowy system alarmowy GSM SA 2700. Przystosowana do potrzeb użytkownika niezawodna technologia sprawia, że każdy może skutecznie chronić swój dom przed włamaniami, nie ponosząc przy tym wysokich kosztów.

- Systemy alarmowe wciąż jeszcze kojarzą się z czymś bardzo kosztownym, na co stać tylko nielicznych. Wiele osób obawia się, że montaż takiego rozwiązania będzie wiązał się z koniecznością zatrudnienia profesjonalnej ekipy, kładzeniem kabli i pracami remontowymi, które pochłoną więcej czasu i pieniędzy niż to warte. Tymczasem rozwiązania Blaupunkt zaprojektowano tak, by każdy mógł zainstalować je samodzielnie i w prosty sposób monitorować swój dom z poziomu smartfonu lub komputera. - powiedział Marcin Harasim, Country Manager Blaupunkt Mobile & Smart Home Polska.

W zestawie SA 2700 znajduje się panel kontrolny z wbudowaną syreną, pilot, bezprzewodowy wykrywacz ruchu oraz czujniki na drzwi lub okna - wszystkie elementy wyposażone są w niezwykle wytrzymałe baterie. Bezprzewodowy zasięg do 300 m i możliwość rozbudowania systemu o kolejne komponenty (do 30 łącznie) pozwala ochraniać nawet duże obiekty i budynki złożone z wielu pomieszczeń. Systemy Blaupunkt są zabezpieczone przed próbami manipulacji z zewnątrz. Alarm uruchamia się natychmiast w razie siłowego usunięcia któregokolwiek z jego elementów, jak również w przypadku prób zakłócenia połączenia bezprzewodowego. Jednocześnie system wysyła powiadomienie o zajściu w formie wiadomości tekstowej lub głosowej na podany numer telefonu.

Systemem alarmowym SA 2700 można zarządzać na trzy sposoby: w domu za pośrednictwem panelu kontrolnego, na zewnątrz przy użyciu pilota lub zdalnie, z dowolnego miejsca na świecie dzięki dostępnej w wersji iOS i Android bezpłatnej aplikacji Connect2Home.

Blaupunkt oferuje również szeroki wybór dodatkowych komponentów, o które może zostać rozbudowany system, m.in. czujniki dymu, temperatury, inteligentne gniazdka i termostaty. Dzięki temu SA 2700 może służyć nie tylko do ochrony przed włamaniem lecz także do zdalnego zarządzania domem. Pozwala kontrolować temperaturę w pomieszczeniach i sterować urządzeniami elektrycznymi przez aplikację mobilną, obniżając koszty ogrzewania i prądu.

Dystrybucją produktów Blaupunkt z segmentu Smart Home Security zajmuje się firma NTT System S.A.

Najważniejsze funkcje i parametry systemu Blaupunkt SA 2700:

•          Funkcja nasłuchu pozwala sprawdzić, co dzieje się w domu

•          Aplikacja Connect2Home pozwala zdalnie kontrolować pracę urządzeń elektrycznych

•          System działa w oparciu o kartę SIM

•          Ochrona przed manipulacjami z zewnątrz

•          Możliwość wprowadzenia do 6 numerów, na które będą wysyłane wiadomości SMS lub powiadomienia głosowe w razie uruchomienia alarmu

•          System przechowuje 20 ostatnich zdarzeń

•          Źródło zasilania: adapter 9V 1A

•          Bateria: 4.8V 600mAh Ni-MH x4

•          Czas pracy baterii po rozładowaniu: 8 godzin

•          Głośność syreny alarmowej: 96 dB / 1 m

•          Częstotliwość: 868.35 MHz

•          Zasięg do 300 m na otwartej przestrzeni

•          Wytrzymałość na temperaturę do -10° C i + 40° C

źródło: agdrtv24.pl

Zobacz produkt w zaufanych i polecanych sklepach

Ajax

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie Blaupunkt

Powstanie firmy datowane jest na 1923 rok, kiedy radiofonia stawiała w Niemczech pierwsze kroki, w Berlinie została założona firma "Ideal" produkująca początkowo słuchawki. Każdą parę słuchawek technicy firmy dokładnie sprawdzali i oznaczali symbolem jakości - niebieską kropką. W końcu Klienci zaczęli pytać o słuchawki z niebieską kropką i tak przyjęła się nowa nazwa Blaupunkt. Symbol jakości stał się znakiem firmowym, a w roku 1938 również nazwą firmy. 100 lat historii motoryzacji to również lata technicznych wynalazków firmy Blaupunkt. W roku 1932 zakłady Ideal wyprodukowały pierwsze w Europie radio samochodowe - model Blaupunkt AS 5, który stał się fundamentem rozwoju współczesnych samochodowych systemów audio.

W Polsce Blaupunkt obecny jest od 1993 roku. Oferuje między innymi komponenty z zakresu elektroniki użytkowej, w skład której wchodzą urządzenia car audio oraz dynamicznie rozwijający się segment domowego sprzętu audio.

Wyłącznym dystrybutorem  tych kategorii produktowych marki Blaupunkt w Polsce jest 2N-Everpol Sp. z o.o.

Telewizory Audio-video_kina-domowe Audio__wieze Kamery_cyfrowe Kolumny__glosniki Audio-video_sluchawki Projektory Dvd__blu-ray Audio-video_sprzet-przenosny Audio__video_car-audio Audio-video_stacje-dokujace Audio-video_akcesoria Audio-video_inne Gps Gps_akcesoria-gps

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P