Woodcessories - iPhone w…  drewnie i kevlarze

Woodcessories - iPhone w… drewnie i kevlarze

Poleć znajomemu
2018-03-27 11:04:00

Na polski rynek trafiły nowe etui dla smartfonów z serii iPhone, autorstwa niemieckiej firmy Woodcessories. Nowe akcesoria wyróżniają się nieprzeciętnie stylowym wyglądam (wykonano je z drewna, pozyskanego wyłącznie z ze zrównoważonych upraw) oraz absolutnie niestandardową wytrzymałością, osiągniętą dzięki wykorzystaniu kevlaru. Producent zapewnia, że nowe etui są nawet 5-krotnie bardziej odporne niż etui wykonane ze stali o tej samej masie.

Woodcessories Ecocase Cevlar dostępne są w trzech wersjach kolorystycznych, różniących się rodzajem drewna, z jakiego je wykonano - do wyboru jest orzech włoski, wiśnia lub bambus. Oczywiście, każde indywidualne etui jest niepowtarzalne i robione ręcznie, zaś jego wygląd uzależniony jest od struktury i faktury kawałka drewna, z którego je wykonano.

Cechami wspólnymi wszystkich egzemplarzy jest minimalna grubość oraz wysoka wytrzymałość (co było możliwe dzięki połączeniu warstwy drewna oraz kevlaru - polimeru o podwyższonej odporności na uszkodzenia, stosowanego powszechnie m.in. w kamizelkach kuloodpornych oraz sprzęcie sportowym), a także idealnie dopasowane do smartfonów Apple wycięcia pod kamery, głośniki, przyciski itp. Co istotne, etui nie przeszkadzają w bezprzewodowym ładowaniu smartfonów. Grubość osłony nie przekracza 1 mm (co czyni Ecocase Cevlar jednym z najcieńszych etui na rynku), zaś waga to od 23 do 27 g w zależności od modelu iPhone’a).

Przedstawiciele Woodcessories podkreślają, że drewno wykorzystywane do produkcji wszystkich ich produktów pochodzi wyłączenie z ekologicznych upraw w Europie oraz Ameryce Północnej. Firma używa wyłącznie drewna z certyfikatem FSC (Forest Stewardship Council), potwierdzającym, że jest ono pozyskiwane w legalny, odpowiedzialny sposób. Dodajmy, że za każdy sprzedany produkt firma sadzi jedno drzewo.

  • Etui Woodcessories Ecocase Cevlar dostępne są w wersjach dla smartfonów Apple iPhone 6/6s/6 Plus/6s Plus/7/8/7 Plus/8 Plus oraz najnowszego iPhone’a X , a dostępne w cenach: Phone 6(s), 7/8, X - 179 pln; iPhone 6(s) Plus, 7/8 Plus - 229 pln.

źródło: agdrtv24.pl

M_23503 M_23504 M_23505
Telefony_komorkowe Gsm_smartfony Telefony_akcesoria-gsm Gsm_aplikacje Gsm_aktualizacje

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P