Modułowa elegancja - nowa linia urządzeń Miele SmartLine

Modułowa elegancja - nowa linia urządzeń Miele SmartLine

Poleć znajomemu
2018-03-28 07:34:00

Wyszukane, wszechstronne i eleganckie  -  tak prezentują się najnowsze urządzenia Miele z linii SmartLine. Płyta indukcyjna, płyta gazowa, Teppan Yaki, wok indukcyjny oraz idealnie pasujący wzornictwem wyciąg nablatowy - wszystkie te urządzenia można indywidualnie zestawiać w zależności od kulinarnych preferencji. Ascetyczne i wyrafinowane wzornictwo linii SmartLine sprawia, że urządzenia doskonale wpisują się w najnowsze trendy we wnętrzarstwie.

Elastyczność z charakterem

Linia SmartLine to innowacyjne urządzenia, które dzięki nowoczesnemu i eleganckiemu wzornictwu na bazie czarnego szkła, są doskonałą propozycją do zastosowania w kuchniach otwartych na salon w najbardziej stylowych wnętrzach. Wszystkie elementy można ze sobą dowolnie zestawiać zgodnie z własnymi preferencjami. Płyty SmartLine można integrować z blatem lub zamontować na blacie. Elastyczne planowanie powierzchni do gotowania dopełniają wyciągi nablatowe dedykowane tej linii. Linia SmartLine zapewnia szerokie możliwości zestawiania urządzeń, dzięki czemu realizowanie kulinarnych pomysłów jest jeszcze przyjemniejsze i bardziej komfortowe. Płyty indukcyjne wok indukcyjny z linii SmartLine charakteryzują wygodne i niezwykle intuicyjne sterowanie SmartSelect, funkcja Stop&Go, która chroni potrawy przed przypaleniem, czy funkcja Recall, która zachowuje przez 10 sekund w pamięci urządzenia jego ustawienia oraz wyłącznik bezpieczeństwa. 

Elementy SmartLine:

Płyta indukcyjna PowerFlex (CS 7612 FL i  KM 6329)

W ofercie linii SmartLine znajdują się płyty indukcyjne wykonane z czarnego szkła ceramicznego o szerokości 38 lub 62 cm, które są jest nie tylko bezpieczne, ale także oferują wiele funkcji ułatwiającym przyrządzanie posiłków. Oprócz sterowania SmartSelect w płytach indukcyjnych SmartLine na uwagę zasługują elastyczna i szybka strefa PowerFlex oraz TwinBooster, umożliwiający zagotowanie wody w maksymalnie krótkim czasie.

Wok indukcyjny (CS 7611 FL)

Wok indukcyjny SmartLine to zestaw tworzony przez płytę oraz idealnie dopasowaną do niej patelnię. Inteligentna technologia ConrtolInduct powoduje utratę właściwości ferromagnetycznych woka powyżej temperatury 250 st. Celcjusza, co zapobiega przegrzewaniu się tłuszczów.

Teppan Yaki (CS 7632 FL)

W domach miłośników japońskich specjałów nie może zabraknąć tepanu. Potrawy przygotowywane są bezpośrednio na gorącej płycie ze stali szlachetnej. Podgrzewany indukcyjnie Teppan Yaki Miele jest wyposażony w dwie oddzielne strefy grzejne, co umożliwia przygotowywanie kilku potraw jednocześnie.

Płyta gazowa (CS 7102 FL)

SmartLine to również płyta gazowa z czarnego szkła ceramicznego, wyposażona w 2 palniki i sterowana za pomocą pokręteł. Płyta gazowa Miele jest niezwykle bezpieczna dzięki funkcji GasStop, która powoduje automatyczne odcięcie dopływu gazu po zgaśnięciu płomienia. Specjalna osłona FlameGuard stanowi mechaniczne zabezpieczenie płomieni gazowych przed zasysaniem przez wyciąg nablatowy.

Wyciąg nablatowy (CSDA 7000 FL)

Nowy wyciąg nablatowy Miele to komfort i elastyczna zabudowa w każdej kuchni. Umieszczenie wyciągu pomiędzy dwoma płytami powoduje odsysanie oparów dokładnie tam, gdzie powstają. Wyciąg, podobnie jak pozostałe elementy linii SmartLine, ma głębokość 52 cm i wyposażony został w sterowanie SmartSelect. CSDA 7000 FL oferuje elastyczne możliwości montażu - pracuje w otwartym i zamkniętym obiegu powietrza. Wyposażony jest w trwały i nadający się do mycia w zmywarce 10-warstwowy stalowy filtr tłuszczu oraz cichy i wydajny silnik ECO, który pracuje nawet o 70% oszczędniej w porównaniu do tradycyjnych silników. Za bezpieczeństwo odpowiada CleanCover - zamknięta, gładka powierzchnia znajdująca się za filtrami tłuszczu, która gwarantuje łatwe i bezpieczne czyszczenie.

Linia SmartLine to innowacyjne, eleganckie wzornictwo dla osób poszukujących najwyższej klasy urządzeń, które będą idealnym dopełnieniem stylowego wnętrza.

M_23512 M_23513 M_23514 M_23515 M_23516 M_23517
Duze-agd_lodowki Pralki Zmywarki Piekarniki Plyty_grzejne Duze_agd_kuchenki_mikrofalowe Okapy_kuchenne Male_agd_odkurzacze Zelazka Blendery__miksery Opiekacze__tostery Male_agd_czajniki_elektryczne Male-agd_sokowirowki Male-agd_parowary-kombiwary Male_agd_inne Ekspresy_wolnostojace Ekspresy_do_zabudowy Ekspresy_do_kawy_akcesoria Kobieta Pielegnacja-ciala_mezczyzna Pielegnacja-ciala_zdrowie

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P