iiyama Open Frame seria 15 - nowa jakość w świecie profesjonalnych monitorów dotykowych

iiyama Open Frame seria 15 - nowa jakość w świecie profesjonalnych monitorów dotykowych

Poleć znajomemu
2018-03-28 07:36:26

Japońska firma iiyama wprowadziła do oferty nową serię monitorów dotykowych Open Frame PCAP 15, przeznaczonych do najróżniejszych zastosowań profesjonalnych - np. montażu w showroomach, restauracjach, kioskach multimedialnych itp. Nowe urządzenia występują w czterech rozmiarach, wyróżniają się bezramkową konstrukcją (ułatwiającą ich montaż w dowolnym systemie) oraz odpornością na uszkodzenia i zalanie.

Obsługujące 10 punktów dotyku nowości dostępne są w czterech wersjach, różniących się wielkością ekranu: 10,1; 15; 21,5 oraz 23,8 cali (o rozdzielczości od 1024x768 do 1920x1080 pikseli) - taka różnorodność sprawia, że każdy użytkownik jest w stanie znaleźć rozmiar idealnie dopasowany do swoich zastosowań. Ekrany pozbawione są ramek, ale wyposażono je w miękką gumowaną otulinę - to sprawia, że ich montaż jest niezwykle prosty i doskonale integrują się z najróżniejszymi systemami i środowiskami.

Urządzenia doskonale sprawdzą się np. we wszelkiego rodzaju interaktywnych kioskach informacyjnych, systemach przemysłowych (jako ekrany kontrolne), showroomach (w których służyć mogą np. do przeglądania informacji o produktach lub składania zamówień), czy nawet muzeach oraz galeriach. Wszystkie modele można montować w orientacji pionowej, poziomej lub face-up. Wyposażono je w złącza VGA, HDMI, DisplayPort oraz USB.

Dotykowe ekrany pokryte są szkłem - to, w połączeniu ze wzmocnioną obudową, sprawia, że nowości z serii Open Frame PCAP 15 są wysoce odporne na uszkodzenia, zarysowanie oraz działanie wilgoci i kurzu (przednie panele spełniają wymagania certyfikatu IP65). Warto odnotować, że wszystkie przeszły test wytrzymałości 60950-1 (polegający na upuszczeniu na ekran półkilogramowej stalowej kulki z wysokości 1,3 metra).

Urządzenia są zgodne ze standardem VESA i oferowane w zestawie z zewnętrznymi uchwytami montażowymi; integratorzy i użytkownicy docenią z pewnością również specjalną osłonę na okablowanie, pozwalającą utrzymać porządek w podłączonych do ekranu przewodach. Co istotne, kabel zasilający dzięki nakręcanej wtyczce jest zabezpieczony przed przypadkowym odłączeniem, co zwiększa niezawodność całego systemu.

Nowe produkty iiyama są już dostępne na polskim rynku. Ich ceny to

  • Open Frame PCAP 15 10,1”: 1870 zł
  • Open Frame PCAP 15 15”: 2530 zł
  • Open Frame PCAP 15 21,5”: 2640 zł
  • Open Frame PCAP 15 23,8”: 3410 zł

źrodło: agdrtv24.pl

Zobacz produkt w zaufanych i polecanych sklepach

Ajax

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie iiyama

Firma iiyama jest czołowym producentem monitorów działającym na skalę międzynarodową. Główna siedziba firmy znajduje się w Tokio w Japonii. Firma istnieje od roku 1973 i produkuje monitory przeznaczone do zastosowań domowych, biurowych i profesjonalnych. Od marca 2000r. istnieje iiyama Polska Sp. z o.o. iiyama Polska Sp. z o.o. istnieje od marca 2000 roku. Obecnie rocznie blisko 50 tys. Polaków kupuje produkty tej marki. Polska to także europejskie centrum serwisowe iiyama. A doskonały serwis to immanentna część oferty. Wszystkie produkty objęte są bowiem 3-letnią gwarancją w systemie door-to-door. Dodatkowo na panele LCD udzielana jest gwarancja "zero martwych pikseli na starcie".

Telewizory Audio-video_kina-domowe Audio__wieze Kamery_cyfrowe Kolumny__glosniki Audio-video_sluchawki Projektory Dvd__blu-ray Audio-video_sprzet-przenosny Audio__video_car-audio Audio-video_stacje-dokujace Audio-video_akcesoria Audio-video_inne Gps Gps_akcesoria-gps

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P