Canon prezentuje najnowszy superszybki wielkoformatowy obiektyw CN-E20mm T1.5 L F do nagrań w jakości 4K

Canon prezentuje najnowszy superszybki wielkoformatowy obiektyw CN-E20mm T1.5 L F do nagrań w jakości 4K

Poleć znajomemu
2018-03-29 08:44:00

Canon rozszerza portfolio wysokiej jakości zaawansowanych obiektywów wielkoformatowych do zastosowań filmowych o szerokokątny model CN-E20mm T1.5 L F. Zaawansowane elementy optyczne i kompaktowa budowa sprawiają, że obiektyw pozwala rejestrować niezwykle ostry obraz w jakości 4K bez żadnych kompromisów.

CN-E20mm T1.5 L F wyposażono w soczewki asferyczne o dużej średnicy oraz szkło z dyspersją anomalną, które skutecznie eliminują aberrację chromatyczną, pozwalając uzyskać obraz o wysokiej rozdzielczości od środka do brzegów kadru. Maksymalny otwór przysłony T1,5 umożliwia rejestrowanie obrazu w jakości 4K nawet w trudnych warunkach oświetleniowych, co doskonale sprawdza się w filmach dokumentalnych i przyrodniczych.

Dla uzyskania kreatywnych ujęć i miękkiego rozmycia tła CN-E20mm T1.5 L F zawiera 11-listkową przysłonę, która pozwala generować płynny, niemal trójwymiarowy efekt bokeh i niską głębię ostrości. System regulacji ostrości dodatkowo redukuje tzw. oddychanie obiektywu (focus breathing), dzięki czemu ogranicza zniekształcenia podczas nagrywania i zapewnia bardziej spójne nagrywanie.

Kompatybilność i funkcjonalność systemu EOS

Rejestrując obraz w formacie 35 mm, obiektyw CN-E20mm T1.5 L F został zaprojektowany pod kątem kompatybilnych kamer filmowych EOS (m.in. najnowszej kamery filmowej EOS C700 FF) oraz lustrzanek cyfrowych z mocowaniem EF (jak choćby pełnoklatkowego modelu EOS-1D C). Wbudowany, gumowy pierścień na złączu obiektywu chroni konstrukcję przed zachlapaniem, dzięki czemu obiektyw sprawdzi się w trudnych warunkach nagraniowych. Mocowanie obiektywu CN-E20mm T1.5 L F jest zgodne z całą gamą obiektywów filmowych Canon z serii EF. Zamontowane z przodu fosforyzujące wskaźniki zapewniają lepszą widoczność w warunkach słabego oświetlenia, a wyświetlana na pierścieniu ostrości odległość od obiektów z prawej i lewej strony daje lepszą kontrolę operatorowi podczas nagrania. Kąt obrotu pierścienia CN-E20mm T1.5 L F wynosi 300 stopni, co pozwala na precyzyjne ostrzenie. Optymalna ekspozycja i balans bieli naturalnego światła gwarantują doskonałe ujęcia na każdym razem. Informacje wyświetlane w wizjerze dodatkowo umożliwiają użytkownikom łatwe lokalizowanie nagrań, usprawniając proces edycji i postprodukcji.

Canon CN-E20mm T1.5 L F kluczowe funkcje:

  • Superszybki obiektyw filmowy 4K o ogniskowej 20 mm
  • 118,4 mm długości i waga 1,2 kg
  • Maksymalny otwór przysłony T1,5
  • Doskonała jakość obrazu
  • Wysokiej jakości trwałe elementy optyczne

żródło: agdrtv24.pl

M_23530 M_23531

Zobacz nowości pozostałych producentów w dziale: Obiektywy

O firmie Canon

Firma Canon została założona w 1937 roku specjalnie w celu produkowania najlepszych aparatów fotograficznych. Pasja, jaką Canon żywi dla potęgi obrazu — Power of Image — z czasem doprowadziła do rozszerzenia technologii na wiele innych rynków i zapewniła firmie pozycję lidera w dziedzinie konsumenckich i biznesowych rozwiązań do przetwarzania obrazu. Firma oferuje szeroką gamę rozwiązań, od cyfrowych aparatów kompaktowych i lustrzanek do obiektywów telewizyjnych i przenośnych rentgenów, a także urządzeń wielofunkcyjnych i drukarek produkcyjnych wspieranych przez szereg usług o wartości dodanej.

Canon inwestuje znaczne środki w prace badawczo-rozwojowe, aby dostarczać najbogatsze, najbardziej innowacyjne produkty i usługi w celu spełnienia kreatywnych -potrzeb klientów. Od fotoamatorów do profesjonalnych drukarni, każdy klient firmy Canon może realizować swoje własne pasje.

Korporacyjna filozofia firmy Canon to Kyosei – „Żyć i pracować razem dla wspólnego dobra”. W regionie EMEA Canon Europe dąży do zrównoważonego rozwoju biznesowego, skupiając się na ograniczeniu negatywnego wpływu na środowisko i dostarczając produkty, rozwiązania oraz usługi, które pomagają klientom w osiągnięciu tego samego celu. Canon uzyskał globalny certyfikat ISO 14001, demonstrując najwyższe standardy zarządzania środowiskowego.

Sprzet-fotograficzny_aparaty-cyfrowe Lustrzanki_cyfrowe Sprzet-fotograficzny_obiektywy Sprzet-fotograficzny_lampy-blyskowe Akcesoria-foto_ramki-cyfrowe Sprzet-fotograficzny_karty-pamieci Akcesoria-foto_inne-akcesoria-foto Akcesoria-foto_aplikacje

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P