Nowe obiektywy telewizyjne 4K do kamer z matrycą 2/3

Nowe obiektywy telewizyjne 4K do kamer z matrycą 2/3

Poleć znajomemu
2018-04-03 17:31:00

Firma Canon zaprezentowała najnowsze obiektywy do zastosowań profesjonalnych: średni teleobiektyw z zoomem do pracy poza studiem - UJ66x9B - oraz trzy obiektywy telewizyjne ENG/EFP - CJ24ex7.5B, CJ18ex7.6B oraz CJ14ex4.3B. Zaprezentowane modele należą do zupełnie nowej kategorii obiektywów - UHDgc - oferujących łatwą i płynną obsługę przy zachowaniu wysokich standardów w zakresie optyki.

CJ24ex7.5B, CJ18ex7.6B i CJ14ex4.3B zostały wyposażone w najnowsze technologie optyczne Canon. Oferują rozdzielczość 4K w całym kadrze - zarówno na środku, jak i na krawędziach. Specjalne powłoki i wewnętrzne mechanizmy obiektywów zapobiegają odbiciom i redukują efekty ducha i flary. Dzięki temu rejestrowany obraz wyróżnia się dużą rozpiętością tonalną.  

Dzięki zastosowaniu zoptymalizowanych elementów fluorytowych i szkła UD zredukowano aberrację chromatyczną, co zwiększa wyrazistość obrazu. Wyeliminowanie problemów z ustawaniem ostrości i reprodukcją kolorów na krawędziach obrazu sprawia, że obiektywy te świetnie sprawdzą się podczas dużych wydarzeń sportowych czy koncertów, gdzie oczekiwania związane z jakością obrazu są ogromne.

Obiektywy CJ24ex7.5B, CJ18ex7.6B i CJ14ex4.3B charakteryzują się kompaktową i lekką konstrukcją, co zwiększa komfort pracy operatora. Świetnie sprawdzą się m.in. podczas realizacji reportażowych czy przygotowania materiałów newsowych. Ergonomiczny grip zapewnia wygodne „trzymanie” bez zbędnego obciążania ramienia.

 • UJ66x9B - idealnie ostry i stabilny obraz

Wysokiej jakości materiały optyczne wykorzystane w modelu UJ66x9B pozwoliły osiągnąć 66-krotny zoom i zakres ogniskowej 9-1200 mm. Nowy wewnętrzny system do ustawienia ostrości zapewnia lepszą rozdzielczość dla osiągnięcia telewizyjnej jakości 4K.

Obiektyw pozwala precyzyjnie ustawić ostrość, nawet w najbardziej wymagających sytuacjach, takich jak np. podążanie za piłkarzem na murawie. Oferuje stabilny i wydajny napęd serwo (0.6-sekundowy bardzo szybki zoom) w całym zakresie - od szerokiego planu do największego zbliżenia - co pozwala uchwycić dynamiczną akcję w rozdzielczości 4K, np. w czasie sportowych wydarzeń o bardzo szybkim tempie akcji.

W przypadku nagrywania w 4K, nawet najmniejsza wibracja czy poruszenie może negatywnie wpłynąć na jakość obrazu. Obiektyw UJ66x9B oferuje technologię optycznej stabilizacji obrazu i wbudowany serwomechanizm, dzięki którym zapewnia stabilne ujęcia oraz wysoką precyzję nawet podczas panoramowania.

UJ66x9B - kluczowe cechy:

 • Uniwersalny obiektyw 4Kdo pracy poza studiem.
 • Stabilne ujęcia 4K, stabilizacja obrazu.
 • Imponująca wydajność optyczna.
 • Łatwa obsługa i niezawodność.
 • Pełne wsparcie systemów wirtualnych.

CJ24ex7.5B CJ18ex7.6B i CJ14ex4.3B - kluczowe cechy:

 • Obiektyw 4K do kamer z matrycą 2/3”.
 • Kompaktowa i lekka konstrukcja.
 • Ulepszone narzędzia korekcji obrazu.
 • Sterowany cyfrowo, wysokiej wydajności napęd.
 • Ergonomiczna konstrukcja.

źródło: agdrtv24.pl

M_23553 M_23554 M_23555

O firmie Canon

Firma Canon została założona w 1937 roku specjalnie w celu produkowania najlepszych aparatów fotograficznych. Pasja, jaką Canon żywi dla potęgi obrazu — Power of Image — z czasem doprowadziła do rozszerzenia technologii na wiele innych rynków i zapewniła firmie pozycję lidera w dziedzinie konsumenckich i biznesowych rozwiązań do przetwarzania obrazu. Firma oferuje szeroką gamę rozwiązań, od cyfrowych aparatów kompaktowych i lustrzanek do obiektywów telewizyjnych i przenośnych rentgenów, a także urządzeń wielofunkcyjnych i drukarek produkcyjnych wspieranych przez szereg usług o wartości dodanej.

Canon inwestuje znaczne środki w prace badawczo-rozwojowe, aby dostarczać najbogatsze, najbardziej innowacyjne produkty i usługi w celu spełnienia kreatywnych -potrzeb klientów. Od fotoamatorów do profesjonalnych drukarni, każdy klient firmy Canon może realizować swoje własne pasje.

Korporacyjna filozofia firmy Canon to Kyosei – „Żyć i pracować razem dla wspólnego dobra”. W regionie EMEA Canon Europe dąży do zrównoważonego rozwoju biznesowego, skupiając się na ograniczeniu negatywnego wpływu na środowisko i dostarczając produkty, rozwiązania oraz usługi, które pomagają klientom w osiągnięciu tego samego celu. Canon uzyskał globalny certyfikat ISO 14001, demonstrując najwyższe standardy zarządzania środowiskowego.

Telewizory Audio-video_kina-domowe Audio__wieze Kamery_cyfrowe Kolumny__glosniki Audio-video_sluchawki Projektory Dvd__blu-ray Audio-video_sprzet-przenosny Audio__video_car-audio Audio-video_stacje-dokujace Audio-video_akcesoria Audio-video_inne Gps Gps_akcesoria-gps

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P