Canon LX-MU500Z - kompaktowy i wydajny projektor instalacyjny o bezkompromisowej jakości

Canon LX-MU500Z - kompaktowy i wydajny projektor instalacyjny o bezkompromisowej jakości

Poleć znajomemu
2018-04-05 12:02:34

Canon zaprezentował najnowszy laserowy projektor instalacyjny LX-MU500Z, który dzięki kompaktowej konstrukcji idealnie nadaje się do zastosowań akademickich i korporacyjnych. Jasność 5000 lumenów, natywna rozdzielczość WUXGA, technologia paneli DLP (Digital Light Processing), ostre kolory i dynamiczny kontrast 50000:1 to tylko niektóre cechy nowego projektora, które sprawdzą się w salach wykładowych i konferencyjnych.

Wysoka jasność 5000 lumenów pozwala wyświetlać wyraźny obraz w różnych wymagających warunkach instalacyjnych, od niewielkich klas wykładowych po ogromne sale konferencyjne. Źródłem światła w projektorze LX-MU500Z jest niebieska dioda laserowa i żółty fosfor, które zapewniają ostre i wyraźne kolory oraz bardzo dużą jasność. Zarówno ciemne, jak i jasne partie obrazu wyświetlane są z najwyższą precyzją, dzięki czemu LX-MU500Z będzie niezastąpionym narzędziem w pracy dydaktycznej nauczycieli, wsparciem podczas oficjalnych prezentacji biznesowych czy źródłem niezapomnianych wrażeń w trakcie dużych konferencji.

Natywna rozdzielczość WUXGA (1920 x 1200) zapewnia wyraźny obraz grafiki  czy wideo, a także bardzo czytelny tekst. Wysoka rozdzielczość obrazu z pewnością zachwyci audytorium podczas ważnych prezentacji, ale też doskonale sprawdzi się w zastosowaniach ekspozycyjnych w branży detalicznej lub rozrywkowej, gdzie projektor pełni istotną rolę informacyjną, promocyjną czy ekspozycyjną. Najnowsza technologia paneli DLP przekłada się na bardzo płynny obraz pozbawiony zakłóceń, takich jak niepożądane efekty „siatki” charakterystyczne dla tradycyjnych projektorów LCD. Wysoki współczynnik dynamicznego kontrastu 50000:1 przekłada się na szczegółowe projekcje o żywych barwach i głębokiej czerni. To w szczególności sprawdzi się podczas prezentacji ofert biznesowych czy w ramach sklepowej ekspozycji.

Elastyczność

Kompaktowa konstrukcja i niewielka waga projektora sprawiają, że LX-MU500Z jest łatwy w instalacji nawet w wymagających miejscach. Laserowe źródło światła sprawia, że projektora nie trzeba zdejmować do wymiany zużywających się elementów - znakomite rozwiązanie dla biur i intensywnie działających ośrodków akademickich. Co ważne, projektor jest wyjątkowo cichy (35 dB), przez co może być wykorzystany także na potrzeby nastrojowych pokazów.

Projektor oferuje 360-stopniową zmianę kąta projekcji obrazu, odchylenie obiektywu w zakresie +/- 50%,

projekcję w trybie portretu i niezależną korekcję każdego z czterech rogów obrazu. Pozwala to na wyrównanie rzucanego obrazu natychmiast, nawet gdy urządzenie musi być umiejscowione poza osią ekranu. Obsługa standardu HDBaseT umożliwia przesyłanie sygnału sterowania, dźwięku i multimediów w jakości HD za pomocą standardowego okablowania sieciowego CAT5 (nawet z odległości do 100 m). Wbudowany port sieciowy LAN służy do łatwej kontroli urządzeń - dostępne opcje zgłaszania i rozwiązywania problemów przez administratorów IT pozwolą oszczędzić czas i koszty interwencji serwisowych czy wymiany standardowych elementów.

Dzięki pięciu trybom standardowym oraz dwóm trybom personalizowanym mamy pewność, że ustawienia wyświetlanego obrazu na projektorze LX-MU500Z możemy w pełni dostosować do charakteru projekcji, np. szczegółowych prezentacji technicznych czy szkoleń z zakresu medycyny. Nowy projektor umożliwia dodatkowo przekazywanie sygnałów obrazu 3D, tworząc zupełnie nowe możliwości projekcyjne. Trójwymiarowe projekcje sprawdzą się na pewno w wielu zastosowaniach edukacyjnych i ekspozycyjnych, przenosząc odbiorców w inny wymiar wizualnych doświadczeń najwyższej jakości.

Ograniczenie kosztów i zużycia energii

Źródłem światła w nowym projektorze Canon LX-MU500Z jest niebieski laser i żółty fosfor, dzięki czemu urządzenie charakteryzuje się dłuższą żywotnością (nawet do 20 000 godzin) niż projektory lampowe. Brak konieczności wymiany części ułatwia obsługę i obniża koszty eksploatacji. Z kolei możliwość natychmiastowego włączenia/wyłączenia źródła światła ogranicza zużycie energii. Wydłużona do pięciu lat gwarancja - w razie awarii - zapewnia dostarczenie sprzętu zamiennego na czas naprawy już kolejnego dnia. Ogranicza to przestoje i obniża całkowity koszt posiadania.

LX-MU500Z - kluczowe cechy:

  • Natywna rozdzielczość WUXGA (1920 x 1200 pikseli)
  • 5 000 lumenów
  • Technologia DLP
  • Niebieska dioda laserowa i żółty fosfor
  • Żywotność źródła światła 20 000 godzin  
  • Korekcja trapezowa we wszystkich 4 rogach obrazu
  • 5-letnia gwarancja Canon
  • Bezpłatne wypożyczenie sprzętu na czas naprawy

źródło: agdrtv24.pl

Zobacz produkt w zaufanych i polecanych sklepach

Ajax

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie Canon

Firma Canon została założona w 1937 roku specjalnie w celu produkowania najlepszych aparatów fotograficznych. Pasja, jaką Canon żywi dla potęgi obrazu — Power of Image — z czasem doprowadziła do rozszerzenia technologii na wiele innych rynków i zapewniła firmie pozycję lidera w dziedzinie konsumenckich i biznesowych rozwiązań do przetwarzania obrazu. Firma oferuje szeroką gamę rozwiązań, od cyfrowych aparatów kompaktowych i lustrzanek do obiektywów telewizyjnych i przenośnych rentgenów, a także urządzeń wielofunkcyjnych i drukarek produkcyjnych wspieranych przez szereg usług o wartości dodanej.

Canon inwestuje znaczne środki w prace badawczo-rozwojowe, aby dostarczać najbogatsze, najbardziej innowacyjne produkty i usługi w celu spełnienia kreatywnych -potrzeb klientów. Od fotoamatorów do profesjonalnych drukarni, każdy klient firmy Canon może realizować swoje własne pasje.

Korporacyjna filozofia firmy Canon to Kyosei – „Żyć i pracować razem dla wspólnego dobra”. W regionie EMEA Canon Europe dąży do zrównoważonego rozwoju biznesowego, skupiając się na ograniczeniu negatywnego wpływu na środowisko i dostarczając produkty, rozwiązania oraz usługi, które pomagają klientom w osiągnięciu tego samego celu. Canon uzyskał globalny certyfikat ISO 14001, demonstrując najwyższe standardy zarządzania środowiskowego.

Telewizory Audio-video_kina-domowe Audio__wieze Kamery_cyfrowe Kolumny__glosniki Audio-video_sluchawki Projektory Dvd__blu-ray Audio-video_sprzet-przenosny Audio__video_car-audio Audio-video_stacje-dokujace Audio-video_akcesoria Audio-video_inne Gps Gps_akcesoria-gps

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P