Zmywarka Whirlpool W Collection - nowość od marki Whirlpool

Zmywarka Whirlpool W Collection - nowość od marki Whirlpool

Poleć znajomemu
2018-04-05 13:37:54

Poszukując nowego sprzętu AGD oczekujemy, że w dużej mierze odciąży nas w wykonywaniu codziennych obowiązków. Mamy dla siebie tak mało czasu, że nie chcemy poświęcać go jeszcze więcej na domowe prace. Na polskim rynku właśnie pojawiła się zmywarka do zabudowy marki Whirlpool z linii W Collection Supreme Clean WIF 4O43 DLGTE. Zastosowane w niej nowoczesne rozwiązania, które oszczędzają nasz czas, wysiłek i pieniądze. Naczynia, nawet te najdelikatniejsze, zmywarka umyje i wysuszy zaledwie w godzinę.

Korzystając ze zmywarek, często jesteśmy zmuszeni do wstępnego ręcznego usunięcia najbardziej uporczywych zabrudzeń. Whirlpool WIF 4O43 DLGTE ma do minimum ograniczyć naszą pracę. Nie musimy wcześniej namaczać naczyń. Dzięki opatentowanej technologii PowerClean Pro nawet przypalone garnki i patelnie zostaną skutecznie wyczyszczone dzięki 32 dyszom umieszczonym w tylnej części dolnego kosza, z których strumień wody dociera bezpośrednio w newralgiczne miejsca. Opatentowana przez Whirlpool technologia PowerDry sprawia, że suszenie naczyń (również tych plastikowych) jest niezwykle efektywne. Związane jest to z procesem kondensacji wspieranym przez zamknięty obieg powietrza, który usuwa wilgoć z komory zmywarki. Dzięki tym rozwiązaniom, niezależnie od typu, ilości czy stopnia zabrudzenia naczyń zostaną one umyte i wysuszone zaledwie w ciągu godziny. Po otwarciu zmywarki nie wydostaje się z niej para, co pozwala zachować kuchenne meble w doskonałej kondycji. W urządzeniu zainstalowano silnik inwerterowy (bezszczotkowy), dzięki któremu ma ono o 10% niższe zużycie energii w porównaniu do innych produktów o klasie energetycznej A+++. Silnik odpowiada także za niezwykle cichą pracę zmywarki (jedynie 43dB). O skończonym cyklu zmywania zostaniemy poinformowani za pomocą sygnału świetlnego, który będzie widoczny na podłodze. Jest to przydatne rozwiązanie, gdyż za pomocą słuchu możemy nie być w stanie określić czy zmywarka jest jeszcze w trakcie cyklu.

6. Zmysł zmywarki

Zmywarka W Collection Supreme Clean zapewnia doskonałe efekty, ale też ogromną wygodę dzięki technologii 6. Zmysł. Specjalne czujniki ocenią stopień zabrudzenia naczyń i zoptymalizują parametry zmywania dobierając odpowiednią temperaturę, ciśnienie wody oraz czas trwania cyklu. Ponadto urządzenie nigdy nie zużyje większej ilości wody i energii ponad konieczną do osiągnięcia pożądanych rezultatów.

Dbałość o najdelikatniejsze naczynia

Czasami po organizowanym przyjęciu, mimo że posiadamy zmywarkę, decydujemy się na ręczne zmywanie kieliszków czy najdelikatniejszych naczyń. Rozwiązanie zastosowane przez Whirlpool może wybawić nas również z tego kłopotu. Glass Care to dedykowany program służący do mycia i suszenia kieliszków, dzięki któremu nawet najdelikatniejsze szkło będzie należycie zabezpieczone. Jego ochronie sprzyja też specjalnie zaprojektowany dolny kosz, dbający o stabilność kieliszków, talerzy czy szklanek. W zmywarce znajdziemy również ruchomy trzeci kosz na sztućce. Wewnątrz urządzenia zainstalowano także oświetlenie LED, które ułatwia wkładanie i wyjmowanie naczyń oraz nadaje zmywarce ekskluzywnego wyglądu.

Funkcjonalność i przykuwający uwagę design

Zmywarka Whirlpool WIF 4O43 DLGTE cechuje się bardzo dużą ładownością - jedocześnie jest w stanie umyć czternaście kompletów naczyń. Uchwyty koszy zostały wykonane z nierdzewnej stali. Dodatkowymi rozwiązaniami poprawiającymi wygodę korzystania z urządzenia są: możliwość złożenia trzeciego kosza, składane wszystkie grzebienie w dolnym koszu oraz regulowana górna przegroda. Poza całą gamą funkcjonalności oraz zastosowaniu najnowszych technologii, zmywarkę do zabudowy W Collection Supreme Clean cechuje niezwykły, minimalistyczny design.

Nowa zmywarka do zabudowy Whirlpool W Collection Supreme Clean WIF 4O43 DLGTE dostępna jest na polskim rynku od kwietnia tego roku. To doskonały wybór dla osób ceniących urządzenia kompleksowo wykonujące za nas domowe obowiązki.

źródło: agdrtv24.pl

O firmie Whirlpool

Whirlpool Corporation to jeden z największych na świecie producentów i dystrybutorów sprzętu AGD. W 2012 roku, firma osiągnęła roczny wynik sprzedaży na poziomie $18.1 mld, zatrudniała 68,000 pracowników i zarządzała 65 zakładami produkcyjnymi oraz jednostkami badawczymi na całym świecie. Firma prowadzi sprzedaż urządzeń Whirlpool, Maytag, KitchenAid, Jenn-Air, Amana, Brastemp, Consul, Bauknecht i innych liczących się producentów i jest obecna niemal we wszystkich krajach świata.

O Whirlpool Europe, Middle East & Africa (EMEA)

Whirlpool EMEA to spółka zależna, kontrolowana w całości przez Whirlpool Corporation. Zatrudnia około 10,400 pracowników, prowadzi sprzedaż w ponad 30 krajach na terenie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki oraz posiada zakłady produkcyjne w siedmiu krajach tego regionu. Whirlpool Corporation to jeden z największych na świecie producentów i dystrybutorów sprzętu AGD. W 2012 roku, firma osiągnęła roczny wynik sprzedaży na poziomie $18.1 mld, zatrudniała 68,000 pracowników i zarządzała 65 zakładami produkcyjnymi oraz jednostkami badawczymi na całym świecie. Firma prowadzi sprzedaż urządzeń Whirlpool, Maytag, KitchenAid, Jenn-Air, Amana, Brastemp, Consul, Bauknecht i innych liczących się producentów i jest obecna niemal we wszystkich krajach świata. Centrum Operacyjne Whirlpool dla Europy znajduje się w Comerio (VA), we Włoszech.

Duze-agd_lodowki Pralki Zmywarki Piekarniki Plyty_grzejne Duze_agd_kuchenki_mikrofalowe Okapy_kuchenne Male_agd_odkurzacze Zelazka Blendery__miksery Opiekacze__tostery Male_agd_czajniki_elektryczne Male-agd_sokowirowki Male-agd_parowary-kombiwary Male_agd_inne Ekspresy_wolnostojace Ekspresy_do_zabudowy Ekspresy_do_kawy_akcesoria Kobieta Pielegnacja-ciala_mezczyzna Pielegnacja-ciala_zdrowie

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P