Włoski producent designerskich ekspresów do kawy debiutuje w Polsce

Włoski producent designerskich ekspresów do kawy debiutuje w Polsce

Poleć znajomemu
2018-04-06 09:25:00

Urządzenia marki HLF są produkowane w Villorba we Włoszech, prowincja Treviso. Założycielem firmy jest Fabrizio Pin, który od ponad 20 lat specjalizuje się w projektowaniu i produkcji w pełni automatycznych urządzeń, stawiając sobie za cel połączenie najwyższej jakości oferowanej przez klasyczne ekspresy ciśnieniowe z nowoczesnymi technologiami automatyzacji i wyrafinowanym włoskim designem. Nazwa firmy pochodzi od pierwszych liter imion jej założycieli, stąd też HLF dalej pozostaje firmą rodzinną, zatrudniającą najlepszych młodych inżynierów skupiających się na innowacyjnych rozwiązaniach także w zakresie zwiększania niezawodności. Ich unikatowe projekty pozwalają nie tylko tworzyć modułowe maszyny, ale także zamknąć w niewielkich rozmiarach szeroki wybór możliwości przygotowywania napojów kawowych.

Oferta HLF kierowana jest na rynki całego świata, co w dużej mierze było jednym z głównych powodów stworzenia firmy. Włoska tradycja i kultura picia kawy miała zostać przełożona na zautomatyzowane urządzenia, które w pełni zachowają tą jakość prawdziwie włoskiej kawy i będą dostępne wszędzie tam, gdzie tempo życia wpływa na szybkość oferowania usług. Odpowiednie dostosowanie się do potrzeb współczesnego rynku przełożyło się na aktywną działalność firmy w Stanach Zjednoczonych, Australii, na rynkach azjatyckich, głównie Japonii, Chin, czy Indonezji, a także Zjednoczonych Emiratach Arabskich, RPA, Nigerii oraz większości krajów Europy.  Nietuzinkowy design i wysoką jakość doceniły także prestiżowe marki, tj. Range Rover, czy wytwórnia Paramount Pictures. HLF jest ich regularnym dostawcą ekspresów do kawy ze względu na swoje nowoczesne i perfekcyjne wzornictwo, a także niezawodność i funkcjonalność.

W chwili obecnej nadszedł czas na intensyfikację działań w Polsce.  „Nasza decyzja związana ze zwiększeniem aktywności w Polsce nie jest przypadkowa. Polska to rynek świadomych konsumentów, którzy oczekują i wymagają jakości na najwyższym poziomie. Jako HLF oferujemy produkty przełomowe, wyznaczające nowe standardy jakości, obsługi i designu. To najlepszy moment na udostępnianie naszych rozwiązań firmom w Polsce.” - komentuje Fabrizio Pin.

W Polsce dostępne będą dwa najnowsze specjalistyczne automatyczne ekspresy, tj. HLF 1700F oraz HLF 3700F. Ten wysokiej klasy sprzęt dedykowany jest dla hoteli, restauracji i cateringu, a także biur, sklepów, teatrów, centrów handlowych i stacji paliwowych. Dzięki współpracy z bezpłatną aplikacją my HLF można stworzyć napoje kawowe w pełni dostosowane do indywidualnych upodobań użytkowników, a następnie wysłać je ze smartfonu do ekspresu, aby uzyskać perfekcyjną kawę. Ekspresy HLF produkują espresso, cappuccino, latte, caffe mocha, aromatyzowane latte, gorącą czekoladę, zwykłą kawę, chai latte i wiele innych.  Stworzone i testowane przez Włochów ekspresy są powiewem świeżości na rynku podobnych do siebie urządzeń.

Na szczególną uwagę zasługuje model HLF 3700F wyposażony w dwa pojemniki na kawę z możliwością oferowania 2 różnych ziaren, dwie pompy pozwalające na oferowanie 2 rodzajów mleka, system bardzo cichego czyszczenie przewodów po każdym napoju, dwa pojemniki na czekoladę, a także innowacyjne wymienne moduły, które sprawiają, że jego serwis odbywa się na miejscu w zaledwie kilka minut. Na kompletny profesjonalny zestaw składa się ekspres HLF 3700F G2 oraz lodówka na mleko 4l wraz z podgrzewaczem na filiżanki.

Z kolei model HLF 1700F to kompaktowy model wyposażony w rozwiązania spotykane w bardziej zaawansowanych urządzeniach, dostępny w 6 atrakcyjnych kolorach.  Oferuje m.in. pełną telemetrię, dodatkowy pojemnik na napój instant, zaawansowany system spieniania mleka, a  także szybkie automatyczne czyszczenie.

HLF został stworzony dla automatyzacji połączonej z niezawodnością wyrażoną także szybkim i sprawnym serwisem w punkcie klienta, a to daje pełen komfort prowadzenia biznesu. Dostrzegam dużą przestrzeń dla naszych urządzeń, wszędzie tam gdzie potrzeba kompaktowego i nowoczesnego urządzenia oferującego rozwiązania dotychczas dostępne tylko w dużych ekspresach. Innowacyjny system spieniania mleka, możliwość zastosowania dwóch rodzajów kawy, zaawansowana telemetria, szybkie i proste czyszczenie oraz sprawny serwis oparty o wymianę modułów sprawiają, że mamy szansę odegrać znaczącą rolę na polskim rynku.” - dodaje Sebastian Dziwiński , Country Manager HLF Polska.

źródło: agdrtv24.pl

M_23568 M_23569 M_23570 M_23571 M_23572 M_23573

Zobacz produkt w zaufanych i polecanych sklepach

Ajax

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

Zobacz nowości pozostałych producentów w dziale: Ekspresy wolnostojące

O firmie HLF

HLF jest włoską firmą produkującą w pełni zautomatyzowane ekspresy do kawy będące połączeniem gustownego włoskiego designu z wysokim profesjonalizmem. Celem firmy jest zapewnienie klientom najwyższej jakości oraz trwałości oferowanych produktów. Jej działalność obejmuje kraje całego świata, w tym stany Zjednoczone, Australię, Zjednoczone Emiraty Arabskie oraz niemalże całą Europę. Siedziba firmy znajduje się w Villorba we Włoszech.

Duze-agd_lodowki Pralki Zmywarki Piekarniki Plyty_grzejne Duze_agd_kuchenki_mikrofalowe Okapy_kuchenne Male_agd_odkurzacze Zelazka Blendery__miksery Opiekacze__tostery Male_agd_czajniki_elektryczne Male-agd_sokowirowki Male-agd_parowary-kombiwary Male_agd_inne Ekspresy_wolnostojace Ekspresy_do_zabudowy Ekspresy_do_kawy_akcesoria Kobieta Pielegnacja-ciala_mezczyzna Pielegnacja-ciala_zdrowie

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P