Innowacyjny odkurzacz bezprzewodowy Philips SpeedPro Max

Innowacyjny odkurzacz bezprzewodowy Philips SpeedPro Max

Poleć znajomemu
2018-04-06 10:33:00

Innowacyjny odkurzacz Philips SpeedPro Max z nasadką 360º to nowa jakość wśród odkurzaczy bezprzewodowych. Odkurzacz zapewnia szybkie i dokładne bezprzewodowe odkurzanie oraz wyłapuje więcej kurzu i innych zabrudzeń przy każdym pociągnięciu - nawet do tyłu.

Lubisz porządek, ale nie masz wystarczająco dużo czasu na odkurzanie? Nowy odkurzacz bezprzewodowy SpeedPro Max marki Philips zrewolucjonizuje Twoje podejście do sprzątania. Dzięki swojej dużej szybkości pozwala w krótszym czasie usunąć więcej zabrudzeń, co czyni go znakomitym wyborem dla wszystkich aktywnych i zapracowanych. Jego innowacyjna nasadka 360º została skonstruowana w taki sposób, by zasysać zabrudzenia szybciej i skuteczniej, zapewniając niezrównany efekt odkurzania za każdym posunięciem - również w tył. Dzięki temu liczy się każdy Twój ruch! Co to dokładnie znaczy?

Choć podczas sprzątania zwykle instynktownie przesuwasz odkurzacz w przód i w tył, większość dostępnych na rynku odkurzaczy bezprzewodowych zbiera zabrudzenia wyłącznie przy przesuwaniu nasadki do przodu. SpeedPro Max to jednak urządzenie zaprojektowane z myślą o naturalnych ruchach wykonywanych przez użytkowników, dlatego usuwa zabrudzenia również w trakcie przesuwania w tył, co pozwala skrócić czas poświęcany na sprzątanie. W dodatku nasadka 360º zapewnia wyjątkową skuteczność czyszczenia bez względu na kierunek ruchu, gdyż zasysa zanieczyszczenia z każdej jej strony (z przodu, z tyłu oraz po bokach). Wszystko dzięki zaawansowanemu cyfrowemu silnikowi PowerBlade, który zapewnia przepływ powietrza powyżej 1000 l/min, umożliwiając efektywne zasysanie kurzu i brudu.

Ponadto w odkurzaczu pionowym wykorzystano technologię PowerCyclone 8 - najbardziej zaawansowaną technologię cyklonową stosowaną w odkurzaczach bezworkowych Philips. Budowa urządzenia, w połączeniu z jego mocą ssącą, pozwala skutecznie oddzielić kurz od powietrza. To rozwiązanie sprawia, że siła odkurzacza nie słabnie, nawet przy pełnym pojemniku na kurz.

Sprzątanie z bezprzewodowym odkurzaczem SpeedPro Max jest niezwykle wygodne. SpeedPro Max znakomicie odkurza nawet, jeśli położysz odkurzacz na płasko na podłodze. W dodatku podświetlenie LED w nasadce odkurzacza pomoże Ci dostrzec i usunąć każdy kurz w nawet najtrudniej dostępnych miejscach, takich jak przestrzenie pod łóżkiem czy sofą. Jedna, uniwersalna nasadka znakomicie sprawdza się zarówno na twardych podłogach, jak i na dywanach. Funkcja Smart Power Control oferuje trzy ustawienia siły ssania, pozwalając na jej optymalne dostosowanie do odkurzanej powierzchni - podłogi twarde, dywany, tapicerka itp. Ponadto dzięki zintegrowanej szczelinówce i szczoteczce przydatne akcesoria masz zawsze pod ręką. Pozwalają sprzątać w wygodny dla Ciebie sposób, nawet w trudno dostępnych miejscach takich jak przestrzenie między meblami czy róg sufitu. Natomiast aby usunąć z sofy sierść zwierząt domowych i zabrudzenia, możesz użyć wyjmowanego odkurzacza ręcznego oraz mini elektroszczotki (model: FC6823/01, FC6813/01).

Akumulator litowo-jonowy 25,5V gwarantuje nieprzerwaną pracę odkurzacza bezprzewodowego nawet do 65 minut, a cyfrowy wskaźnik poziomu naładowania sygnalizuje konieczność ładowania akumulatora. Philips SpeedPro Max posiada również filtr wyłapujący zanieczyszczenia, które są zamknięte w komorze odkurzacza, co pozwala kontrolować poziom alergenów i bakterii w otoczeniu. Wyjmowany pojemnik na kurz umożliwia łatwe i higieniczne usunięcie zanieczyszczeń po zakończeniu odkurzania.

Teraz bez względu na to, jak duży bałagan Cię zaskoczy, posprzątasz go tak szybko i tak dokładnie, że nie zostanie po nim nawet ślad. Zrewolucjonizuj swoje podejście do sprzątania z szybkim odkurzaczem bezprzewodowym SpeedPro Max firmy Philips!

Rekomendowane ceny odkurzaczy SpeedPro Max wynoszą:

  • FC6823/01 -2019 PLN
  • FC6822/01 - 1929 PLN
  • FC6813/01- 1789 PLN
  • FC6812/01- 1699 PLN

źródło: agdrtv24.pl

M_23574 M_23575 M_23576

O firmie Philips

Royal Philips Electronics (NYSE: PHG, AEX: PHIA) to zdywersyfikowana firma działająca na rynku ochrony zdrowia i produktów konsumenckich, dążąca do poprawy jakości ludzkiego życia dzięki innowacjom technologicznym z dziedziny ochrony zdrowia, produktów konsumenckich i oświetlenia. Philips posiada siedzibę w Holandii i zatrudnia około 118 000 pracowników oraz oferuje swoje produkty i usługi w ponad 100 krajach na całym świecie. Sprzedaż produktów firmy osiągnęła w 2012 r. wartość 24,8 mld EUR, co daje jej czołową pozycję na rynku sprzętu medycznego stosowanego w kardiologii i intensywnej opiece medycznej oraz systemów monitorowania zdrowia pacjenta, a także energooszczędnych rozwiązań oświetleniowych i nowych technologii oświetleniowych oraz produktów konsumenckich: golarek, elektroniki użytkowej i produktów do pielęgnacji jamy ustnej.

 

Duze-agd_lodowki Pralki Zmywarki Piekarniki Plyty_grzejne Duze_agd_kuchenki_mikrofalowe Okapy_kuchenne Male_agd_odkurzacze Zelazka Blendery__miksery Opiekacze__tostery Male_agd_czajniki_elektryczne Male-agd_sokowirowki Male-agd_parowary-kombiwary Male_agd_inne Ekspresy_wolnostojace Ekspresy_do_zabudowy Ekspresy_do_kawy_akcesoria Kobieta Pielegnacja-ciala_mezczyzna Pielegnacja-ciala_zdrowie

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P