Nowa kamera HD z trybem nocnym od TP-Link

Nowa kamera HD z trybem nocnym od TP-Link

Poleć znajomemu
2018-04-09 12:21:32

Poczucie bezpieczeństwa jest jedną z najważniejszych potrzeb każdego człowieka. Dzięki kamerze TP-Link NC260, podczas naszej nieobecności w domu, możemy być o niego spokojni.

Niezależnie do tego, czy wychodzimy na kilka godzin do pracy, czy wyjeżdżamy na kilkunastodniowy urlop, zawsze możemy sprawdzić, co się dzieje w naszym mieszkaniu. Wyposażona w czujniki ruchu i dźwięku kamera cloud NC260, przekazuje właścicielowi informacje o niepożądanych aktywnościach czy ewentualnym niebezpieczeństwie w czasie rzeczywistym, w formie e-maila oraz powiadomień push.

Kamerę docenią zwłaszcza rodzice, którzy - z różnych powodów - muszą na chwilę zostawić dziecko bez opieki osoby dorosłej. NC260 umożliwia dwukierunkową komunikację. Rodzic ma nie tylko podgląd na to, co się dzieje pod jego nieobecność, ale także, dzięki wbudowanemu głośnikowi, może rozmawiać z dzieckiem. Urządzenie pełni również funkcję elektronicznej niani: informuje
o pobudce dziecka oraz daje możliwość obserwowania jego aktywności. Kamera z pewnością przyda się też właścicielom niesfornych zwierząt domowych, którzy mogą je i w razie potrzeby przywołać do porządku.

TP-Link NC260 zapewnia obraz w jakości HD i doskonale sprawdza się nawet, gdy natężenie światła zmaleje lub gdy zgasimy światło. Urządzenie automatycznie przechodzi wtedy w tryb nocny i za sprawą diod IR działa także w całkowitej ciemności. Kamera posiada wbudowany slot na karty Micro SD (do 128GB), na których możemy zapisywać i archiwizować nagrania.

Dzięki darmowej, intuicyjnej aplikacji tpCamera (dostępnej zarówno w iOS, jak i na Androidzie) konfiguracja i obsługa NC260 są bardzo proste i nie wymagają specjalnych umiejętności. Produkt objęty jest 36-miesięczną gwarancją producenta.

źródło: agdrtv24.pl

Zobacz produkt w zaufanych i polecanych sklepach

Ajax

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie TP-Link

TP-LINK jest jednym z największych światowych producentów sprzętu sieciowego dla sektora SOHO i SMB. Firmę założono w 1996 roku i od tego czasu notuje ona systematyczny wzrost udziałów w rynku produktów sieciowych. Obecnie współpracuje z ponad 600 dystrybutorami na całym świecie. Posiada dwie fabryki z 21 liniami produkcyjnymi. Doskonałe zaplecze techniczne oraz system zarządzania jakością zgodny z normą ISO9001 sprawiają, że produkty TP-LINK dają gwarancję wydajności, pewności i stabilności działania. Jakość produktów została potwierdzona licznymi nagrodami w niezależnych testach urządzeń. Oprócz urządzeń sygnowanych logiem TP-LINK firma produkuje wersje OEM dla innych dostawców produktów sieciowych.

Telewizory Audio-video_kina-domowe Audio__wieze Kamery_cyfrowe Kolumny__glosniki Audio-video_sluchawki Projektory Dvd__blu-ray Audio-video_sprzet-przenosny Audio__video_car-audio Audio-video_stacje-dokujace Audio-video_akcesoria Audio-video_inne Gps Gps_akcesoria-gps

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P