Grupa Candy zaprezentuje nowoczesne piekarniki na targach EuroCucina 2018

Grupa Candy zaprezentuje nowoczesne piekarniki na targach EuroCucina 2018

Poleć znajomemu
2018-04-12 10:11:00

Grupa Candy zmienia pojęcie piekarnika - nie jest to już wyłącznie urządzenie, w którym pieczemy potrawy. To sprzęt z zaawansowanymi technologiami, umożliwiający stworzenie Smart Kitchen. Marki Candy i Hoover podczas kwietniowych targów EuroCucina 2018 w Mediolanie zaprezentują swoje nowe piekarniki umożliwiające zarządzanie innymi sprzętami w kuchni (Vision 2.0 od Hoover) oraz zmieniające myślenie o pieczeniu (Watch & Touch od Candy).  

Grupa Candy po raz kolejny pojawi się na targach EuroCucina. To jedne z największych i najbardziej prestiżowych targów kuchennych w Europie. W tym roku na stoisku o powierzchni ponad 1200 m2 w ekskluzywnym pawilonie FTK - Technology for the Kitchen marki Candy i Hoover zaprezentują swoje topowe sprzęty do zabudowy z nowoczesną technologią connectivity.

W ciągu ostatnich lat Grupa Candy podjęła odważne kroki w celu zwiększenia swojej pozycji na rynku sprzętów AGD do kuchni. Skupiła się w szczególności na inwestycji w technologię i designerskie rozwiązania w swoich produktach. Efekty - nowości produktowe marek Candy i Hoover - zaprezentuje na tegorocznych targach EuroCucina 2018. Produkty ściśle odzwierciedlają tożsamość i najważniejsze wartości poszczególnych marek.

W przypadku marki Candy, która w swoich urządzeniach stawia nacisk na technologiczne rozwiązania umożliwiające nawiązywanie łączności użytkownika ze sprzętem, będzie to nowoczesny piekarnik Watch & Touch. To jedyny piekarnik wyposażony w funkcję Wi-Fi z unikalnymi drzwiami all-Touch Total Control, które pełnią funkcję ekranu dotykowego zintegrowanego z kamerą HD. Za pomocą jednego dotknięcia można kontrolować przygotowywane potrawy. 

Hoover podczas targów zaprezentuje natomiast swoją propozycję Smart Kitchen - przestrzeni, w której wszystkie sprzęty AGD (płyta indukcyjna, okap, lodówka, zmywarka, pralka i suszarka) komunikują się ze sobą dzięki ekskluzywnemu piekarnikowi Vision 2.0. Nowy produkt marki to urządzenie o wyrafinowanym wzornictwie, z ekranem dotykowym, wbudowaną funkcją Wi-Fi oraz wyposażone w system komunikacji, dzięki któremu można sterować pozostałymi sprzętami AGD w kuchni. W urządzeniu wykorzystano system konserwacji ciepła, który pozwala użytkownikom na przygotowywanie posiłków „ready to serve” (gotowych do podania) o każdej porze dnia oraz innowacyjną funkcję powolnego gotowania.

Na targach EuroCucina 2018 produkty Candy i Hoover zostaną zaprezentowane za pomocą najbardziej zaawansowanych technologii komunikacyjnych, które stały się już znakiem rozpoznawczym Grupy Candy. Pokazy gotowania, aplikacje cyfrowe, interaktywne prezentacje, eksperymenty z wirtualną rzeczywistością - to tylko niektóre atrakcje, których będą mogli doświadczyć odwiedzający stoisko Grupy Candy.

źródło: agdrtv24.pl

M_23598 M_23599 M_23600

Zobacz produkt w zaufanych i polecanych sklepach

Ajax

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax
Duze-agd_lodowki Pralki Zmywarki Piekarniki Plyty_grzejne Duze_agd_kuchenki_mikrofalowe Okapy_kuchenne Male_agd_odkurzacze Zelazka Blendery__miksery Opiekacze__tostery Male_agd_czajniki_elektryczne Male-agd_sokowirowki Male-agd_parowary-kombiwary Male_agd_inne Ekspresy_wolnostojace Ekspresy_do_zabudowy Ekspresy_do_kawy_akcesoria Kobieta Pielegnacja-ciala_mezczyzna Pielegnacja-ciala_zdrowie

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P