Océ ColorWave 9000 - najnowszy wielkoformatowy system  druku dokumentów technicznych w kolorze

Océ ColorWave 9000 - najnowszy wielkoformatowy system druku dokumentów technicznych w kolorze

Poleć znajomemu
2018-04-17 07:51:00

Canon zaprezentował wysokowydajny, wielkoformatowy system druku do produkcji dokumentów technicznych w kolorze. Océ ColorWave 9000 został zaprojektowany z myślą o potrzebach firm z branży architektonicznej, konstrukcyjnej, inżynieryjnej i produkcyjnej (AEC&M). Najnowszy system został stworzony pod kątem zapewnienia najwyższej jakości, wydajności i elastyczności w produkcji materiałów technicznych oraz map GIS dla firm z sektora AEC&M. Dodatkowo, dzięki możliwości druku kolorowych dokumentów, Océ ColorWave 9000 sprawdza się również w druku materiałów POS.

Océ ColorWave 9000 wyposażono w technologię Océ Single Pass i pojemny podajnik na wielkoformatowe media, co pozwala na efektywną obsługę wysokich nakładów, a przez to jeszcze krótszy czas realizacji zleceń. System może drukować ze stałą szybkością nawet do 11,5 stron A0 lub 16 stron A1 na minutę, bez względu na treść dokumentu, rodzaj nośnika czy podłączony moduł do wykończenia. Ponadto wyższa prędkość oznacza dodatkowe wydłużenie cyklu kontroli konserwacyjnych urządzenia.

Nowy system Océ ColorWave 9000 automatyzuje pracę. Maszyna wyposażona jest w 6-rolkowy moduł podawania nośników, które dodatkowo wspierane są przez automatyczny system zmiany roi i półautomatyczny systemem ładowania, które skracają czas potrzebny do obsługi nośnika przez operatora. Dodatkowo wysoka powtarzalność druku sprawia, że możemy zaplanować pracę z dużym wyprzedzeniem.

Dzięki minimalnej objętości kropli (zaledwie 1,2 piktolitra), Océ ColorWave 9000 charakteryzuje się najmniejszym na rynku zużyciem atramentu przy druku w wysokiej jakości. Technologia Océ Single Pass zapewnia szeroki gamut kolorów i precyzyjny druk w skali szarości, także na tańszych nośnikach niepowlekanych. Wysoka jakość i wierne zachowanie szczegółów dokumentów technicznych możliwe jest także dzięki wysokiej rozdzielczości sięgającej 1600 x 1600 dpi.

Użytkownicy Océ ColorWave 9000 mają do dyspozycji szeroką gamę rozwiązań pozwalających optymalizować procesy druku. Wydajny kontroler POWERsync umożliwia wykonywanie wielu zadań produkcyjnych jednocześnie, co jeszcze bardziej zwiększa wydajność, a szereg wbudowanych - znanych z urządzeń Océ - technologii do obsługi druku specjalistycznej dokumentacji technicznej podnosi efektywność codziennej pracy.

Rozbudowane opcje wykończenia to również mocna strona nowego systemu. Moduł Océ Professional 6011/6013 to kompleksowe rozwiązanie zapewniające bogatą paletę opcji wykończenia - m.in. składania map i długich dokumentów technicznych - zapewniając elastyczność produkcji.

Carel Raijmakers, dyrektor w dziale Industrial & Production Solutions, Imaging Supplies, AEC&M i TDS, Canon Europe komentuje: “Océ ColorWave 9000 to zaawansowany i wydajny system do druku specjalistycznej dokumentacji technicznej i map dla firm z sektora AEC&M. Sprawdzi się szczególnie w środowiskach, w których wymagana jest maksymalna wydajność przy produkcji wysokich nakładów w krótkim czasie”.

“Musimy pamiętać, że na rzeczywistą wydajność systemu druku nie wpływa jedynie prędkość urządzenia. Prawdziwa efektywność pracy mierzona jest tempem realizacji całego zlecenia - od zamówienia do dostarczenia gotowego wydruku. System druku Océ ColorWave 9000 został zaprojektowany tak, aby odpowiadać na wszystkie potrzeby firm z sektora AEC&M - łącząc przyjazne w obsłudze oprogramowanie, intuicyjny interfejs, obsługę szerokiej gamy mediów i rozwiązań wykończeniowych. Dzięki łatwej i bezproblemowej obsłudze urządzenia oraz najwyższej jakości druku pracownicy mogą poświęcić więcej czasu na najważniejsze procesy w firmie”.

System Océ ColorWave 9000 zostanie zaprezentowany po raz pierwszy europejskim klientom podczas zbliżających się targów FESPA 2018 (Messe Berlin, 15-18 maja br., hala 3.2, stanowisko A40/B40). Dla pokazania pełni możliwości produkcyjnych, nowy system będzie można zobaczyć w połączeniu z modułem Océ Folder Professional 6013.

źródło: agdrtv24.pl

M_23610 M_23611 M_23612

Zobacz produkt w zaufanych i polecanych sklepach

Ajax

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

O firmie Canon

Firma Canon została założona w 1937 roku specjalnie w celu produkowania najlepszych aparatów fotograficznych. Pasja, jaką Canon żywi dla potęgi obrazu — Power of Image — z czasem doprowadziła do rozszerzenia technologii na wiele innych rynków i zapewniła firmie pozycję lidera w dziedzinie konsumenckich i biznesowych rozwiązań do przetwarzania obrazu. Firma oferuje szeroką gamę rozwiązań, od cyfrowych aparatów kompaktowych i lustrzanek do obiektywów telewizyjnych i przenośnych rentgenów, a także urządzeń wielofunkcyjnych i drukarek produkcyjnych wspieranych przez szereg usług o wartości dodanej.

Canon inwestuje znaczne środki w prace badawczo-rozwojowe, aby dostarczać najbogatsze, najbardziej innowacyjne produkty i usługi w celu spełnienia kreatywnych -potrzeb klientów. Od fotoamatorów do profesjonalnych drukarni, każdy klient firmy Canon może realizować swoje własne pasje.

Korporacyjna filozofia firmy Canon to Kyosei – „Żyć i pracować razem dla wspólnego dobra”. W regionie EMEA Canon Europe dąży do zrównoważonego rozwoju biznesowego, skupiając się na ograniczeniu negatywnego wpływu na środowisko i dostarczając produkty, rozwiązania oraz usługi, które pomagają klientom w osiągnięciu tego samego celu. Canon uzyskał globalny certyfikat ISO 14001, demonstrując najwyższe standardy zarządzania środowiskowego.

Laptopy Sprzet-komputerowy_komputery-stacjonarne Monitory Drukarki__skanery Sprzet-komputerowy_tablety Glosniki Klawiatury__myszy Sprzet-komputerowy_dyski Sprzet-komputerowy_sluchawki-mikrofony Sprzet-komputerowy_akcesoria Sprzet-komputerowy_podzespoly-komputerowe Sprzet-komputerowy_obudowy Sprzet-komputerowy_routery-modemy Sprzet-komputerowy_konsole-kontrolery Sprzet_komputerowy_inne Inne_internet Inne_bezpieczenstwo-it Inne_aplikacje Ebooki

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P