Innowacyjne wideokonferencje z Yealink VC500

Innowacyjne wideokonferencje z Yealink VC500

Poleć znajomemu
2018-04-17 14:22:00

Yealink, VC500 oferuje bogate i unikalne funkcje, aby zapewnić użytkownikom imponujące doznania konferencyjne, spełniając przy tym misję firmy: "Łatwa współpraca, wysoka wydajność".

Zastosowanie szerokokątnego obiektywu o 83-stopniowym polu widzenia gwarantuje, że wszyscy w pokoju będą widoczni podczas spotkania. Zestaw VC500 wyposażony jest w kamerę 1080P60 z 5-krotnym zoomem optycznym, przez co oferuje żywy, barwny i wyraźny obraz.

Łatwość podłączenia

Dzięki VC500 wdrożenie jest prostsze niż kiedykolwiek. Jest to eleganckie, kompaktowe urządzenie, ze zintegrowaną z kodekiem kamerą HD. Dzięki takiej konstrukcji tylko 1 standardowy kabel sieciowy łączy VC500 ze stołem konferencyjnym, oszczędzając czas instalacji i przestrzeń w sali. VC500 może być zainstalowany na TV lub monitorze, pasuje do urządzeń o grubości od 1 do 77 mm.

Dwa modele aby sprostać każdej sali konferencyjnej

Pierwszy z nich -VC500-Wireless Micpod do małych pomieszczeń - wykorzystuje technologię DECT i wyposażony jest w dwa bezprzewodowe mikrofony, aby zoptymalizować mobilność w sali konferencyjnej, zapewniając stabilną transmisję głosu.

Zaś drugi - VC500-Phone-Wired do średnich pomieszczeń - zawiera 5-calowy dotykowy telefon konferencyjny z głośnikiem od Harman i technologią wyciszania szumów, zapewniający najwyższą jakość dźwięku.

Słabe łącze internetowe przestaje być wyzwaniem

System wideokonferencyjny VC500 jest tak samo wydajny w każdych warunkach sieciowych. Zaawansowany kodek H.265 / HEVC pozwala uzyskać  wideo jakości Full HD (1080P) z łącza internetowego o prędkości 512 kb/s, oszczędzając tym samym 50% przepustowości firmowej sieci. Dzięki doskonałej technologii odzyskiwania utraconych w przesyle danych, VC500 potrafi odzyskać nawet 30% obrazu wideo, aby zapewnić stabilną i bezobsługową komunikację.

źródło: agdrtv24.pl

M_23632 M_23633 M_23634

Zobacz produkt w zaufanych i polecanych sklepach

Ajax

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax
Telewizory Audio-video_kina-domowe Audio__wieze Kamery_cyfrowe Kolumny__glosniki Audio-video_sluchawki Projektory Dvd__blu-ray Audio-video_sprzet-przenosny Audio__video_car-audio Audio-video_stacje-dokujace Audio-video_akcesoria Audio-video_inne Gps Gps_akcesoria-gps

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P