Kyocera: nowe kolorowe urządzenia wielofunkcyjne A3

Poleć znajomemu
Kyocera: nowe kolorowe urządzenia wielofunkcyjne A3 2011-06-02 16:08:00

ARCUS S.A., przedstawiciel KYOCERA MITA w Polsce wprowadził na rynek dwa nowe kolorowe urządzenia wielofunkcyjne A3, w których zastosowana została technologia ECOSYS, gwarantująca łatwość użytkowania i zarządzania urządzeniem oraz bardzo niskie koszty eksploatacji. Urządzenie jest także niezwykle proste w instalacji oraz łatwe w obsłudze. Dzięki tym zaletom, urządzenia Kyocera FS-C8020MFP i FS-C8025MFP są idealnym rozwiązaniem dla organizacji, które chcą w sposób profesjonalny i oszczędny drukować, kopiować i dystrybuować dokumenty czarno-białe oraz kolorowe bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów utrzymania i serwisowania urządzenia.

Kyocera: nowe kolorowe urządzenia wielofunkcyjne A3 Urządzenia wielofunkcyjne Kyocera FS-C8020MFP i FS-C8025MFP pozwalają korzystać użytkownikom z w pełni konfigurowalnego i prostego w obsłudze kolorowego panelu dotykowego, służącego do nawigacji i będącego efektywnym narzędziem pomagającym w codziennej obsłudze urządzenia nawet przez niedoświadczonego użytkownika. Dostęp do funkcji może być definiowany przez użytkownika, umożliwiając organizacjom kontrolować koszty zarówno wydruków kolorowych, jak i całkowite koszty wydruków i kopii. Logowanie do urządzenia jest bardzo proste, wystarczy nacisnąć odpowiednią nazwę lub ikonę ze zdjęciem użytkownika na panelu dotykowym. Istotną korzyścią, którą dają użytkownikom nowe urządzenia wielofunkcyjne są wbudowane funkcje monitoringu i rozliczania kosztów przypadających na poszczególnych użytkowników i działy (do 100 kodów).

Zalety technologii ECOSYS

Urządzenia wielofunkcyjne Kyocera FS-C8020MFP i FS-C8025MFP to kolorowe urządzenia wielofunkcyjne A3, w których wykorzystano technologię ECOSYS. Trwałe ceramiczne bębny, które objęte są gwarancją aż do 200 tysięcy stron, potwierdzają wysoką niezawodność oraz ograniczoną do minimum konieczność serwisowania i konserwacji urządzenia. Użytkownicy mogą skupić się wyłącznie pracy, jedyne papier oraz toner wymagają okresowego uzupełniania.

Maki Nagao, Product Manager w KYOCERA MITA: „Podczas projektowania nowych MFP ECOSYS priorytetem była dla nas ich użyteczność i łatwość zarządzania. Oba urządzenia można łatwo dostosowywać do potrzeb użytkowników w zakresie funkcjonalności. Nowe produkty łączą zaawansowane narzędzia produkcji dokumentów z prostotą ich instalacji i zarządzania.”

Łatwość przesuwania urządzeń, w tym obrotu o 360° i kompaktowy rozmiar FS-C8020MFP i FS-C8025MFP powodują, że mogą być one zainstalowane w dowolnym miejscu w biurze. Wyjątkowo niski poziom generowanego przez nie hałasu (na poziomie drukarki) umożliwia ich zainstalowanie postawienie także w bezpośrednim sąsiedztwie stanowisk pracy. Kyocera FS-C8020MFP i FS-C8025MFP pozwalają drukować 20/25 stron A4 na minutę. Podajniki papieru mają pojemność do 1600 arkuszy.

FS-C8020MFP

 • Szybkość druku I kopiowania do 20/20 s. na minutę A4
 • w kolorze i cz/b do 25/25 s.
 • Czas pierwszej strony 11 s. w cz/b
 • Maks. format papieru A3
 • Waga 80 kg
 • Rozdzielczość 600 dpi
 • Pojemność podajników pappieru Do 1600 arkuszy
 • Pamięć Standardowo 1024MB, maks. 2048MB
   

FS-C8025MFP

 • Szybkość druku I kopiowania do 25/25 s. na minutę A4 w kolorze i cz/b
 • Czas pierwszej strony 10 s. w kolorze
 • Maks. format papieru A3
 • Waga 80 kg
 • Rozdzielczość 600 dpi
 • Pojemność podajników pappieru Do 1600 arkuszy
 • Pamięć Standardowo 1024MB, maks. 2048MB

 

M_3123 M_3124 M_3125

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax
Laptopy Sprzet-komputerowy_komputery-stacjonarne Monitory Drukarki__skanery Sprzet-komputerowy_tablety Glosniki Klawiatury__myszy Sprzet-komputerowy_dyski Sprzet-komputerowy_sluchawki-mikrofony Sprzet-komputerowy_akcesoria Sprzet-komputerowy_podzespoly-komputerowe Sprzet-komputerowy_obudowy Sprzet-komputerowy_routery-modemy Sprzet-komputerowy_konsole-kontrolery Sprzet_komputerowy_inne Inne_internet Inne_bezpieczenstwo-it Inne_aplikacje Ebooki

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P