Nowe ramki S-Frame Sony z łączem Wi-Fi

Poleć znajomemu
Nowe ramki S-Frame Sony z łączem Wi-Fi 2011-11-15 14:20:00

Przesyłanie najświeższych zdjęć do ramki cyfrowej nie jest już problemem: nowe modele WA700 i W700 — pierwsze ramki cyfrowe Sony S-Frame przystosowane do współpracy z domową siecią Wi-Fi — umożliwiają bowiem pobieranie zdjęć prosto z komputera, maila lub kont znajomych z Facebooka, bez kabli ani żonglowania kartami pamięci. Obie 7-calowe ramki pozwalają z łatwością oglądać i prezentować najnowsze zdjęcia. Doskonale nadają się na prezent dla kogoś ze znajomych lub z rodziny.

Nowe ramki S-Frame Sony z łączem Wi-Fi Ramki S-Frame automatycznie wyświetlają zdjęcia załączone do maili z całego świata, dzięki czemu rodzice i dziadkowe mogą na przykład zobaczyć, jak dorastają najmłodsi członkowie rodziny. Nowe modele z łączem Wi-Fi pozwalają także oglądać zdjęcia i albumy zamieszczone ostatnio przez znajomych na ich kontach na Facebooku. Przechowujesz na twardym dysku tysiące fotografii, których nigdy nie oglądasz? Ramka S-Frame może je bezprzewodowo pobierać z komputera i wyświetlać zawsze nowe zdjęcia zamiast dobrze znanych, wielokrotnie oglądanych obrazów. Obie stylowo wyglądające ramki są wyposażone w nowy, wygodny w użyciu panel dotykowy, który pozwala na łatwe przeglądanie kolekcji zdjęć, zmienianie trybów pokazu slajdów i wybieranie ustawień pobierania zdjęć z komputera, maila lub serwisów społecznościowych.

Pojemna wewnętrzna pamięć 1GB umożliwia przechowanie nawet 4000 obrazów o rozdzielczości 0,78 megapiksela. Do ramki można ponadto podłączyć pamięć USB i wyświetlać zapisane na niej zdjęcia, a w przypadku modelu WA700 — również odtwarzać pliki z muzyką i ujęcia filmowe HD. Obie ramki pozwalają na wyświetlenie aktualnej pogody oraz prognozy dostarczanej przez serwis internetowy AccuWeather. Model S-Frame WA700 różni się od W700 bogatszym zestawem funkcji. Dzięki radiu internetowemu vTuner umożliwia słuchanie mnóstwa stacji radiowych — również w czasie oglądania zdjęć. Pozwala ponadto na wyświetlane ujęć filmowych Full HD (AVCHD lub MPEG4) nagranych kamerą lub aparatem cyfrowym oraz na oglądanie pokazów slajdów przy akompaniamencie muzyki z wybranych plików MP3.

Oba modele są wyposażone w energooszczędny programator włączania / wyłączania. Umożliwia on zaprogramowanie automatycznego przełączenia nieużywanej ramki w tryb czuwania — na przykład na noc lub na czas wyjścia do pracy.

  • Nowe ramki cyfrowe Sony S-Frame trafią do sprzedaży w Polsce w grudniu 2011 r. (WA700, tylko w Sony Store w CH Arkadia w Warszawie i w sieci sklepów Sony Centre) i w styczniu 2012 r. (W700).

 

Sprawdź najniższą cenę produktu

Ajax

Zobacz nowości pozostałych producentów w dziale: Ramki cyfrowe

O firmie Sony

Sony jest jednym z czołowych producentów innowacyjnego sprzętu audio, wideo, telekomunikacyjnego i informatycznego przeznaczonego na rynek masowy i dla odbiorców profesjonalnych. Sony słynie ze swoich urządzeń audiowizualnych, takich jak telewizory LCD High Definition BRAVIA™, cyfrowe aparaty Cyber-shot™, kamery Handycam®, lustrzanki cyfrowe „α” (czyt. alfa) i odtwarzacze MP3 Walkman®, jak również z komputerów osobistych VAIO™ i profesjonalnego sprzętu studyjnego o wysokiej rozdzielczości (HD), w tym systemów XDCAM™ HD. Poprzez długoterminowe umowy z organizacjami piłkarskimi – firma jest oficjalnym sponsorem Ligi Mistrzów UEFA do roku 2012, oficjalnym partnerem FIFA do roku 2014 i globalnym sponsorem rozgrywek FIFA World Cup™ w latach 2010 i 2014 – Sony rozbudza emocje wśród milionów fanów futbolu z całego świata.

Sprzet-fotograficzny_aparaty-cyfrowe Lustrzanki_cyfrowe Sprzet-fotograficzny_obiektywy Sprzet-fotograficzny_lampy-blyskowe Akcesoria-foto_ramki-cyfrowe Sprzet-fotograficzny_karty-pamieci Akcesoria-foto_inne-akcesoria-foto Akcesoria-foto_aplikacje

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2018, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P